Es Aiga

un

Es Ansis

Esam katrs vesels, pilnīgi atšķirīgs un unikāls kosmoss!

Katrs ar savu unikālo izpausmi un redzējumu. Katrs ar savu krāsu toni un skanējumu!

Mūsu kopīgais ir tas, ka mēs savā ikdienas dzīvē mijiedarbojoties viens ar otru ejam uz gaismu!

Katrs pa savu ceļu… katrs pa saviem kalniem un lejām… taču ik pa mirklim satiekoties un kā seni draugi – par to aprunājoties un izprotot to, kas kā notiek un kāpēc notiek!

Šajā ceļā mēs katrs veram vaļā savu potenciālu caur to, ko mūsu katra Augstākais Es mums dod, lai mūsu apziņa plestos un mēs piepildītu savu dzīvi ar mīlestību!

Ejot katrs savu ceļu, mēs radām dažādas lietas ar sirdi un dvēseli, mēs satiekam kādus ceļa draugus, kuri mums ir noderējuši un bijuši kā balsts mūsu ceļā, un izmantojam kādas mums rezonējošas zināšanas tam, lai mūsu ceļš rastu tās atbildes, ko meklējam!  Un mēs aizvien dziļāk iepazītu paši sevi un to, kas esam mēs katrs kā vesels Kosmoss.

Un šī ceļa augļi ir Spēkavoti – amuleti, piramīdas un lodes ..Orbs uzlīmes … Mandalas… Saules kalendāra zināšanas – konsultācijas, apraksti un semināri… Dziednieciskā eļļa un krēmiņi…Vietas un Telpas enerģētiskā attīrīšana… Veselība kā veselums…

Tas viss, un vēl daudz kas cits,  esam MĒS, ejot savu ceļu 🙂 Un tas viss mūs ved uz priekšu pretīm gaišākai, mīlestības piepildītākai un tīrākai dzīvei!

Par jebko, kas ir ieinteresējis, var sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu
aiga.teko@ gmail.com vai zvanot – 25149079
Mīlestībā Aiga un Ansis

    *Obligāti aizpildāmie lauki