Modernās tehnoloģijas – kvantu zinātne, kvantu medicīna, plazmas tehnoloģijas, tā nav vairs nākotne, tā ir kļuvusi par jaunās pasaules sākumu un ikdienu.

Plazmas tehnoloģijas ir labi aizmirstas un atkal atgriežušās uz zemes.

Ar plazmu var jau audzēt augus, apsildīt mājas, darbināt auto dzinējus un zinu, ka ar plazmu darbināms un ar domām vadāms kosmosa kuģa prototips ir gatavs atrādīties plašākai pasaulei. Nu protams – cik to ļaus mēdiji. Ir pat plazmas ārstējošas gultas, kuras pagaidām var iegādāties par vienu miljonu eiro. Taču tas viss jau reāli ir.

Vēl nesen par plazmu uzskatīja tikai saules izvirdumus, saules vētras, lodveida zibeni, elektrisko loku un, protams, televizoru.

Līdz šim uzskatīja, ka ir tikai karstā plazma, tad it kā atklāja auksto plazmu. Taču patiesībā karstums rodas no plazmas lauku mijiedarbības.

Tagad jau zinātnieki ir sapratuši, ka plazma tas ir 100% no kosmosa. Tikai tā ir dažādos stāvokļos. Pie atbilstošiem apstākļiem no plazmas izveidojas cilvēka fiziskais ķermenis vai izaug koks, vai izveidojās kāds jauns atoms, kāda molekula. Plazma – tas ir tas okeāns, tas zupas katls, tā zupa – kurā radās visa dzīvība un izveidojas viss materiālais, ko mēs zinām. Ir pat izpētīts kā tas notiek, ka plazmas laukiem mijiedarbojoties rodas matērija. Mūsu dvēsele ir plazmas būtne – bezgalīga beznosacījumu plazmas būtne, kura mijiedarbībā ar zemes plazmas laukiem rada savu fizisko ķermeni, kurš ir tik perfekts plazmas ģenerators.

Plazma ir zinātnisks termins, kurš apzīmē to pašu, ko ezotēriķi sauc par dievišķo enerģiju, dzīvības enerģiju, prānu, chi, orgonu, torsionu, tahionu, skalāriem laukiem un ēteri.

Tā visa ir realitāte, tikai plašai pasaulei vēl nesasniedzama, jo ir vēl ļoti dārga vai nepieejama. Taču viena no plazmas tehnoloģijām ir pavisam pieejama un tā var būt katram no mums uz galda vai kabatā katru dienu. Mums tikai par šo tehnoloģiju esamību ir jāpastāsta visai pasaulei. Jo neviens cits to mūsu vietā neizdarīs.

Mēs domājām, ka plazmas tehnoloģijas un kvantu dziedniecība ir tikai fantastikas filmās vai tālā nākotnē. Taču izrādās tepat mūsu acu priekšā, tikai tik labi noklusētas no pasaules mēdiju un valdību puses, ka mēs par tām vēljoprojām neviens neko nezinām.

Viena no tādām tehnoloģijām ir krievu zinātnieka Viktora Iņušina atklājums. Viņš atklāja to, kādai ir jābūt plazmas struktūrai ūdenī, lai tas nestu vislielāko bioloģisko vērtību.

Gribu Te uzsvērt, ka tas nav izgudrojums, bet gan atklājums, kurš atklāts detalizēti pētot un vērojot ūdeni visā plašajā pasaulē un detalizēti izmeklējot ūdens unikālās īpašības. Tādas kā ūdens atmiņa, ka ūdenī var rasties dzīvība. To viens cits zinātnieks arī ar lāzeru palīdzību nolasīja no DNS informāciju un tad to kādu laiku projicēja uz ūdeni un ūdenī sāka veidoties DNS olbaltumvielas un radās dzīvība tīrā H2O.

Ūdenim ir daudz unikālo īpašību un spēju un tieši plazma, tieši hidroplazma ir tā, kas dod šīs spējas.

Ūdens ir zemes informatīvais lauks, tāds kā zemes cietais disks vai flash atmiņa, kura saglabā pilnīgi visu informāciju sevī . Tā kā ūdens ir dzīvs, tam ir dvēsele tāpat kā mums, tad tas cenšas attīrīties no patogēnās informācijas. Taču ja tā ņem virsroku, tad ūdens dvēsele iet bojā.

Un tā Iņušina atklātā plazmas tehnoloģija ir tehnoloģija, pateicoties kurai ūdens dvēsele var atdzīvoties un netraucēti augt vai vairoties. Jo Hidroplazmas iegūšanas process ir tās audzēšana. Sākumā ūdenim pievieno informatīvu matricu, kas tam būs sastāvā, kādu minerālu joni, kā tagad jaunākajam ir serotonīna joni, kas stabilizē serotonīna līmeni organismā.

Tātad ūdenim nododas informācija, kura ķermenim tik ļoti nepieciešama, piemēram alfa dihidrokvercitīna joni. Dihidrokvercitīns ir iegūts no sibīrijas lapegles sveķiem un ir antioksidantu karalis. Tad ar lāzera palīdzību ūdenim tiek ievadīta plazma, kura atdzīvina ūdens hidroplazmu un tad tā sāk augt. Tā aug enerģētiski ļoti sterilos apstākļos. Apstākļos, kur nav entropijas, nav haosa, kurš varētu traucēt dvēseles attīstībai. Tā aug un paliek aizvien spēcīgāka, cik saprotu tad to audzē vairākus mēnešus, lai tā sasniegtu maksimālo koncentrāciju. Tādu koncentrāciju, kāda dabā nav pieejama, jo nav tādu apstākļu, kur netiktu klāt entropija vai haoss, kurš noārda hidroplazmu. Pateicoties dihidrokvercitīna joniem – hidroplazma ir tik noturīga, ka spēj atjaunoties, ja vien to neuzvāra mikroviļņu krāsnī.

Šo hidroplazmas koncentrātu beidzot ir iespējams nogādāt līdz cilvēku mājām tādu, kāda tā ir dieva radīta šajos tīrajos apstākļos, kur ir noizolēts pilnīgi viss izņemot dievišķo enerģiju, kura tiek cauri visam.

Hidroplazma ir atklāta un radīta pateicoties plazmas tehnoloģijām, kas it kā ir tāla nākotne, bet Iņušins ar to nodarbojās jau vismaz 30 gadus, apsteidzot pasauli par daudzām desmitgadēm, jo pat jaudīgākie pasaules zinātnieki, kuri pēta plazmu un plazmas tehnoloģijas, atpaliek par 20 gadiem. Nemaz nerunāsim par sabiedrības vairākumu, kur cilvēkiem pat sapņos nekas tāds nerādās.

UN te pēkšņi Tu jau vari to aiznest mājās.

Hidroplazma tā ir dziedniecība kvantu līmenī. Tikai tas notiek viss pilnīgi dabīgi. Ūdens ir informācijas nesējs un hidroplazma ir tā dzīvības enerģija, kuru tas nes.

Dzīvības enerģija – tā nav enerģija, kā mēs to daudzi izprotam. Tā ir dzīva, inteliģenta, var teikt ka tā ir Dievišķā apziņa, kura kā plazma ietver visu. Skāde tik tā, ka ar dažādu iekārtu palīdzību Dievišķās apziņas plūsma ir cenzēta šajā planētā, to cenšas izskaust ar baiļu vibrācijām, kuras tiek cilvēkos mākslīgi vairotas. Mēdiji kā baiļu frekvences toņdakša, kura uzskaņo visus uz vienu frekvenci. Un lai cik tas amizanti nebūtu, tad vienīgā pretinde šīm bailēm ir dievišķās apziņas plūsma, kuru laižam caur sevi. Jo aktīvāk to darām, jo mazāk mūs ietekmē šīs bailes. Šīs Dievišķās apziņas plūsma plūst caur mūsu dvēselēm. Tas ir beznosacījums. Dvēsele ir beznosacījumu un visi nosacījumi, visi ierobežojumi, etiķetes, tas viss ierobežo šīs enerģijas plūsmu.

Taču hdroplazmas gadījumā šis ūdens atmiekšķē etiķetes un noskalo birkas, tas aizskalo, attīra un izšķīdina to informāciju, kas rada nosacījumus, kuri ierobežo dievišķās enerģijas plūsmu.

Vai esat aizdomājušies kāpēc ar ūdeni var nomazgāt visu, kāpēc esot pie jūras, upes vai ezera ir tik labi? Vai esat aizdomājušies ka dzīvs ūdens attīra informatīvo lauku no visa liekā un nevajadzīgā. Tāpēc ir forši pastāvēt uz tiltiņa vai pastaigāt gar jūru pēc smagas nogurdinošas darba nedēļas. Ūdens daudz ko paņem nost.

Taču lietojot to ikdienā tas ne tikai paņem nost, bet nostiprina ķermeni tā, ka tas vairs nemaz neuzņem šo smago informācijas nastu.

Tīrs ūdens nozīmē tīra informācija un ūdens var būt tīrs tikai tad, ja viņš ir dzīvs, jo tikai dzīvs ūdens var nodrošināt savu tīrību. Dzīvā ūdenī notiek nepārtraukta kustība, tāpat kā mūsu ķermenī – tur visu laiku notiek intensīva enerģijas apmaiņa un tātad intensīva kustība, kas visu piesārņojumu transformē. Kvantu līmenī problēma tiek izšķīdināta.

Slimības izraisa sāpes un sāpes nozīmē, ka tajā vietā trūkst enerģijas, vai kaut kas nobloķēts mentālā plānā vai kur citur. Pietrūkst enerģijas, lai salabotu un tāpēc ilgstoši sāp. Disbalanss ir tas, kas rada slimības. Patiesībā no plazmas zinātnes skatpunkta nav nemaz slimību – ir enerģiju disbalanss. Un tas, ko dara plazma, hidroplazma – ir izlīdzina enerģijas līmeni iedodot to tur, kur par maz un paņemot tur, kur par daudz.

Mēs sastāvam vismaz par 70-80% no ūdens, labi ja no dzīva ūdens 🙂 Tātad mūsu ķermeņa pamata būvmateriāls vai izejmateriāls ir ūdens un tas, kas mums nodrošina dzīvību ir dzīvības enerģija ūdenī. Protams, tā ir arī gaisā un zemē, bet tas kopsummā sastāda tikai 20%. Tāpēc dzerot dzīvu ūdeni jūs jau dzīvosiet par 80% veselīgāk jau no pirmās glāzes dzīvā ūdens. Un tas turpmāk Jums būs pieejams visur, pat tur, kur nav tuvumā dabas avotu.

Tādi ir jaunās pasaules tehnoloģiju brīnumi, ar kuru palīdzību mēs visi caur sevi varam ielaist vairāk dievišķās gaismas šajā pasaulē, lai tā nostrādā kā pretinde šīm uzmācīgajām baiļu vibrācijām.

Jaunās plazmas tehnoloģijas un kvantu dziedniecība jau ir klāt. Un pieejama katram, kurš par to uzzina. Tāpēc dalies arī tu ar jaunajām iespējām, ko dod jaunās tehnoloģijas un mega lielie pasaules atklājumi, kuri nepelnīti ir noklusēti. Pat vienā olimpiādē tie tika piesaukti, bet neviens nenoreaģēja. Krievu uz Kazahu sportisti lieto hidroplazmu un sasniedz daudz lielākus rezultātus. Visi domāja, ka dopings, bet neko neatrada, jo viņi no ķīmijas viedokļa lietoja tīru H2O, kurš ir pilns ar dzīvības enerģiju.

Lēnām šī informāciju izsūcās cauri cenzūras sienām un nonāk pie katra no mums. Taču mēs varam tai palīdzēt izplatīties vēl tālāk un vēl intensīvāk. Un es esmu sapratis, kā to izdarīt. Esmu sapratis, kāds ir pats efektīgākais veids, lai nodrošinātu stabilu informācijas izplatību.

Ja vēlies vairot gaismu šādā veidā, tad pievienojies. Interesants darbs ar lielām izaugsmes iespējām, garantēts motivējošs atalgojums, tik motivējošs – ka pat savām bailēm un blokiem liek pārkāpt pāri. Apziņu paplašinošs un potenciālu atverošs darbs ar sevi neizbēgams. Un tā visa rezultātā daudzi tavi sapņi realizēti. Pastāsti par jaunajām iespējam visai pasaulei, kad pasaulei un cilvēkiem to patiešām visvairāk vajag. Kad stress, adrenalīns un kortizols tiek iebarots no visām pusēm.

Turklāt šis ir labs rezerves plāns visiem tiem, kurus krīze spiedīs pie zemes. Var teikt ka šīs ir zāles pret krīzi.

Tāpēc ja redzi, ka iederies manā komandā, tad droši pievienojies. Visu detalizēti, sīki un smalki apstāstīšu, ko vajadzēs – palīdzēšu apgūt cik spēšu un sākumā pat palīdzēšu apgūt un paveikt darbus.

Un tad arī Tev būs liela motivācija un maksimāla iespēja dalīties ar šīm superīgajām ziņām, kuras būtu jāsadzird ikvienam.

Lai būtu vismaz informēts un lai ikvienam būtu izvēles iespēja.

Droši dod man ziņu, ja esi sajutis vilkmi pievienoties 🙂

Mīlestībā

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + eighteen =