Ūdens …

Lai mēs kļūtu veseli un pilnībā atbrīvotos no visām slimībām, mums ir jālieto dzīvs ūdens💧. Taču ar to ir par maz.
Lai organisms izskalotos pilnvērtīgi, ūdens jādzer uzreiz pēc katra tualetes apmeklējuma. Tas ir svarīgi, lai visu laiku noturētu optimālo ūdens daudzumu organismā.
Protams, ka jo vairāk Jūs dzersiet, jo vairāk apmeklēsiet tualeti. Taču vienā brīdi process nostabilizēsies un iestāsies ūdens balanss organismā.
Mūsu organisms spēj sevi attīrīt un pašizdziedināt tieši tik daudz, cik daudz mēs lietojam ūdeni. Jo pilnīgi visiem procesiem par visiem 100% ir vajadzīgs ūdens. Lai izvadītu toksīnus, lai notiktu vielmaiņa , lai saražotu siltumu ir vajadzīgs ūdens.
Ieodmājieties cik daudz organisms patērē eneriģiju, lai uzturētu visu laiku 36.6 grādi. Ja āra temperatūra ir piemēram 20grādi, vai vēl vairāk ja 0 grādi. Visiem šiem procesiem vajag ūdeni. ķermenis iegūst siltumu dedzinot ūdeņradi.
Vēl svarīgi apzināties, ka lai mūsu organsimā visās šunās visur nomainītos viss ūdens pilnībā ir vajadzīgi 8 mēneši. Tā kā cilvēku nevar izspiest kā švammi vai izgriezt kā lupatu, tad process ir ļoti lēns un tas saistīts ar ķermeņa reģenerācijas cikliem.
Tas nozīmē ka nopietnas veselības izmaiņas sākot dzert dzīvu ar hidroplazmu piesātinātu ūdeni var būt tikai pēc 8 mēnešiem. Protams, uzlabojumi būs ātrāk, taču ķermenī esošais ūdens ar veco informāciju nomainīsies 8 mēnešos. Tas nozīmē, ka visas šūnas būs atbrīvojušās no visa vecā ķīmiskā, fiziskā un informātīvā piesārņojuma. Šo procesu varu uzlabot dzerot siltu ūdeni, jo tas dos papildus enerģiju. Šo procesu var uzlabot dzerot hidroplazmu Absolute Energy, Kurš ir superunikāls produkts, kurš uzlabo smadzeņu darbību, par 25%,atjauno nervu sistēmu, atgriež ķermenī siltumu, un neitralizē haosu. Līdz ar to viss saliekās pa vietām. Un vēl no sirds iesaku lietot Alfa kapsulas, kurās ir plazmēts dihidrokvercitīns, arabinogalaktāns, kuri palīdz ķermenim attīrīties vēl ātrāk no ķīmiskā, fiziskā un informatīvā piesārņojuma. Tas viss palīdzēs ļoti strauji atjaunot ķermeņa resursus un jau pavisam drīz enerģija sāks pietikt visiem ķermenī notiekošajiem procesiem.
Un Tiklīdz tas notiks, tā veselība, labklājība, dzīves kvalitāte, garīgā izaugsme un daudzas citas dzīves tēmas un jomas strauji ies uz augšu. Vienīgais veids kā uzlabot savu dzīves kvalitāti ir ieguldot, investējot sevī, savā dzīvē. Tā kā paši un mūsu ķermenis atrodas pašā mūsu dzīves centrā, tad zinot fiziku, mēs saprotm, ka centrs nosaka visu, kas notiek apkārt. Kā piemēram – saule, saules sistēmas centrā, vai centrālā saule galaktikas centrā diktē visu apkārt notiekošo.

Ieguldot vai investējot savā fiziskajā, garīgajā, mentālajā un emocionālajā veslībā, mēs paceļam savu dzīves kvalitāti visās jomās. Lietojot hidroplazmu mēs investējam pilnīgi visās dzīves jomās, kuras es pat neuzskaitīju. Jo hidroplazma, vai pareizāk būtu teikt ūdens dvēsele, dod enerģiju pilnīgi visiem mūsu daudzdimensionālās būtības aspektiem.
Nelaidīsim garām šo iespēju atkal kļūt pilnīgi veseliem un uzlabot savu dzīves kvalitāti visās dzīves jomās. Sajūtiet ar sirdi, vai tas, ko es rakstu, Jums rezonē. Un ja rezonē, tad izmantojiet šo iespēju.❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + eighteen =