Sveicu visas sievietes sieviešu dienā!!!

Galvenokārt sveicu savu sieviņu un mammu, taču gribu sveikt arī visas pārējās šīs planētas sievietes!

Gribu novēlēt Jums katrai pilnīgu beznosacījumu sirdīs, lai spējat pieņemt visu notiekošo tādu, kāds tas ir un piepildīt to visu ar beznosacījumu mīlestību!

Gribu novēlēt kristāla dzidru skaidrību prātā, lai nekas Jums nespēj aizmiglot skatu uz dzīvi un notikumiem.

Gribu Jums novēlēt spēcīgu sazemējumu – tā lai stāvat stabili un bezbailīgi uz šīs zemes!

Gribu Jums novēlēt, lai galvas vienmēr augšā augstu debesīs, lai vienmēr dzirdat sava pirmsākuma balsi, kura vada mūs katru ik uz soļa.

Gribu novēlēt Jums to pasauli, kādā katra no sirds vēlaties dzīvot, lai tajā ir sirdsmiers, lai tajā ir beznosacījumu mīlestība vairāk kā var iztēloties. Lai tā ir krāsaina, interesanta, jautra, piedzīvojumiem un skaistiem mirkļiem bagāta. Lai tajā ir viss, par ko sapņojat un viss tas, par ko neļaujat sev sapņot.

Un pats galvenais – novēlu šajos svētkos to, lai katrā no mums sievišķā un vīrišķā enerģija nostājās līdzsvarā. Lai tā nostājās dinamiskā līdzsvarā.

Un visvairāk man gribās sveikt māti Gaiju ar visiem viņas bērniem, meitām un dēliem. Tā no sirds gribās apskaut mūsu zemes māti, apskaut to un samīļot, piepildīt ar mīlestību un uzdāvināt viņai ko ļoti skaistu un krāsainu.

Un kad šo uzrakstīju – manā acu priekša atnāca skaisti ziedu dārzi. Kā holandes tulpju lauki, kā rožu dārzi, kā pļavas pirms Līgo svētkiem. Es ieraudzīju ainu – kā uz zemes visur, kur ir daudz destruktīvās enerģijas, piemēram armijas bāzes vai vietas, kur nav dzīvības enerģijas kā tuksneši, vai vietās – kur masveidā izcērt mežus, vai izgāž atkritumus… Es ieraudzīju ainu – kā tās vietas piepildās ar skaistu, krāsainu ziedu laukiem, pļavām un dārziem.

Un tad tas ir tas, ko gribu novēlēt visām sievietēm un galvenokārt zemes mātei, sākumā vismaz vīzijās ieraudzīt šos ziedu laukus visapkārt planētai un tad jau arī piedzīvot to. Un te man atkal nāk vīzija, kuru gribās Jums visām nodot.

Es ieraudzīju šo zemi, šo planētu – kā pār to birst ķiršu, ābeļu, rožu un daudzu citu skaistu ziedu ziedlapiņas. Tās birst un virpuļo gaisā kā sniegpārslas cīruļputenī, tās birst kā sniega lavīna pār šo planētu, tās birst no debesīm no maigiem gubu mākoņiem pār šo zemi un visiem mums!

Tas laikam ir tas, ko gribējās no sirds novēlēt visām Jums un zemes mātei Gaijai!

Uzvizualizējiet šo ainu ar ziedu laukiem un ziedlapiņām, novēliet to visām savām draudzenēm, mātēm, meitām, zemes mātei un galvenokārt sev. Uzdāviniet sev šo planētu piepildītu ar ziediem.

Ziedi ir tie, kas uz zemes nes visaugstākās un smalkākās vibrācijas. Uzdāviniet šos ziedus arī saviem vīriem, tēviem, dēliem un it sevišķi tiem, kas spodrina savus stroķus, savus vīrišķās enerģijas simbolus, lai liktu tos lietā.

Varbūt pat labākā dāvana ko novēlēt Jums dāmas – ir līdzsvarotus un harmoniskus vīriešus blakus.

Un visiem šiem vīriešiem pietrūkst šis ziedlapiņu enerģijas. Tāpēc novēlu šo ziedlapiņu puteni sirdīs un apkārtējā pasaulē arī katram vīrietim. Lai tas spēj ienest sievišķās un vīrišķās enerģijas mijiedarbībā harmoniju un līdzsvaru.

Sievietes, apzinieties – kas Jūs esat – ka esat pavarda, attiecību un siltuma turētājas, ka vairojiet šajā pasaulē visu skaisto, maigo, priecīgo, jautro, mīļo un gaišo.

Tāpēc šodien un katru nākamo dienu Ieskaujiet sevi, ieskaujiet savus tuvos, ieskaujiet visu planētu un it sevišķi planētas smagos punktus šajās ziedlapiņu kupenās, uzdāviniet sev un visiem pārējiem šīs kupenas, šo enerģiju – Tā lai tā caurstrāvo katru uz šīs planētas un pašu planētu!

Mīlestībā – Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =