Par ūdeni….

Sveiki draugi! 

Sen neko Jums neesmu rakstījis un vispār sen neko neesmu rakstījis. Taču šodien atnāca tā sajūta, ka jāuzraksta. 

Šoreiz gribu uzrakstīt par ūdeni.

Jau kopš bērnības ūdens piesārņojums manu prātu ir nodarbinājis un vienmēr gribējies atrast kādu risinajumu. Pirms gadiem 15-16 noskatījos filmu par ūdeni un tad es riktīgi iedegos par šo tēmu. Sāku meklēt visādus ūdens aktivizēšanas un strukturizēšanas veidus. Izmēģinājis esmu desmitiem dažādu ūdens strukturizēšanas veidu. Taču visi ar laiku kļuvuši garlaicīgi. Jo tā īsti līdz galam nebiju ieraudzījis kopainu. Arī tagad es pieļauju to, ka ne tuvu vēl neredzu kopainu. 

Es domāju, ka dabā ūdens ir dzīvs, veselīgs un labs un tajā ir daudz enerģijas. Bet nekad neaizdomājos –  kāpēc šo īdeni ir tik grūti dzert. Kāpēc atvedot no avota ūdeni jau otrajā un trešajā dienā to īsti negribās dzert. 

Pavisam nesen uzzināju, ka ūdens struktūru lielā rādiusā, pat simtiem kilometru attālumā iznīcina ātombumbu un udeņraža bumbu eksperimentālie sprādzieni un iznīcina neatgriezeniski. Jo šis sprādziens sagrauj ūdens plazmas struktūru, kas atņem ūdenim spēju reģenerēties. Tas atņem arī ūdenim pozitīvo atmiņu un ūdens principā kļūst par indi visam dzīvajam. Tas pats notiek vairāku simtu kilometru radiusā ap ātomelektrostacijām. To pašu izdara mikroviļni, no mikroviļņu krāsnīm, to pašu izdara mikroviļni no mob.tel. sakariem. To pašu dara mākslīgi radītais elektromagnētiskais lauks. Kurš jebkurā apdzīvotā vietā, pilsētā vai ciemā, jebkurā apdzīvotās vietas mājā vai dzīvoklī pārsniedz 12 reizes pieļaujamās vai cilvēka organismam izturamās normas. Nu un nemaz nerunāsim par pārtikas piedevām, pesticīdiem, sadzīves ķīmiju, rūpniecisko ķīmiju, izplūdes gāzēm, ķīmiskajām trasēm un vēl daudz ko citu, kas ūdeni piesārņo ķīmiski. Taču pat pilnīgi attīrīts ūdens, kādu varam nopirkt veikalā, pateicoties intensīvajai attīrīšanai, ir zaudējis savu dzīvības enerģiju, spēju atcerēties un atjaunoties. Tas principā ir miris ūdens, kurš nes tieši tādu informāciju. Pa lielam nāves enerģiju. Tāpēc pudeļu ūdeni negribās dzert. To var iedzert tikai tad, kad nenormāli slāpst un kad ļoti gribās. Taču tas neko nedod organismam un tas atņem ļoti daudz enerģiju, lai mūsu organisms to sastrukturizētu. 

Nedzīvs ūdens piesaista patogēnus, toksīnus, tajā ir maz skābeklis un tas nav bioloģiski aktīvs. Šādu ūdeni dzerot mūsu organisms lēnam dziest. 

Visi šie augstāk uzskaitītie procesi iznīcina ūdeni. Un ja šos visus ūdens iznīcinātājus saliek uz kartes, tad varbūt paliek uz vienas rokas pirkstiem skaitāmas vietas uz pasaules, kur ūdens vēl ir dzīvs. Protams orbs uzlīmes, piramīdas, lodes un amuleti palīdz ūdenim atgūt struktūru un enerģiju. Bet iedomājieties – cik daudz mums šo enerģiju vajag, lai mūsu ķermeņa ūdens, kurš tiek pakļauts nepārtraukti mikroviļņiem, elektromagnētiskajiem laukiem, radiācijai, ķīmiskiem elementiem utt., taptu sastrukturizēts un enerģijas pilns.

Mēs katrs vismaz pāris stundas dienā pavadām pie datora vai telefona ekrāna. To katrs var apskatīties savā viedierīcē, cik ilgi ekrāns šai ierīcei ir aktīvs. 

Nemaz nerunājot par to, cik šie elektromagnētiskie lauki un mikroviļņi mūs caurstrāvo no mums nepiederošām ierīcēm, piemēram ofisā, sabiedriskajā transportā un citur. Tikko sapratu, ka nekur nepieminēju medikamentus, kas ir supertoksiski.

No šādas pārslodzes mūsu šūnas un mūsu organisms kopumā ar laiku zaudē spēju normāli reģenerēties un pašizdziedināties.Tiklīdz organismā pazūd dzīvības enerģija, spēja aizsargāties no destruktīvās ietekmes – tā tam uzbrūk ne tikai viss uzskaitītais, bet arī vīrusi, baktērijas un sēnes (pelējums, raugs, būvmateriālos, kokmaterālos augošās sēnes) un citu veidu parazīti, kas jau rada iekaisumus un citas nopietnas slimības. Asinsķermenīši zaudējot lādiņu salīp kopā, asinis padarot biezas, lēnas un anairobas. Šāda vide patīk visiem organisma parazītiem. Šūnas un šūnapvalks kļūst novājināts un tas sāk laist cauri visu kaitīgo. Šis viss kopums un vēl daudz kas cits, ko nespēju šeit uzskaitīt un aprakstīt, noved pie tā veselības stāvokļa, kas ir šobrīd lielākai daļai sabiedrības vai pat drīzāk varētu teikt, ka visai sabiedrībai. Jo īsti veselu cilvēku vairs nav. Mūsu ķermenis sastāv no vismaz 70% ūdens un tas ir visvairāk patērētais un vissvarīgākais pārtikas produkts vai mūsu ķermeņa svarīgākā sastāvdaļa, kurai būtu jāpievērš vislielākā uzmanība. 

Bez laba ūdens mūsu organismā nenotiek nekas, ne vielmaiņa, ne ķīmiskās reakcijas, ne skābekļa piegāde šūnām, smadzenēm un citiem orgāniem. Principā nenotiek nekas. Iedomājieties – tas būtu tā kā dzīvot mājā bez ūdens apgādes. Dārzu apliet nevar, drēbes izmazgāt nevar, traukus nomazgāt nevar, māju izmazgāt nevar un paši nomazgāties nevar. Bez ūdens mēs nevaram neko.

Ar ūdeni var vēl kaut kā, taču tikai ar labu, dzīvu un veselu ūdeni mēs varam dzīvot labu, harmonisku, pārtikušu dzīvi. Un manuprāt, šobrīd divas svarīgākās lietas, kurām arī veltu savu lielāko daļu laika un enerģijas ir tam, lai attīrītu un atjaunotu uz planētas esošo ūdeni kā arī cilvēka organismā esošo ūdeni. 

Pirms pus gada mans Augstākais Es man piespēlēja informāciju par Merhana Keshe atklātajām plazmas tehnoloģijām, pamazām sāku tajās iedziļināties un sāku saprast pirmos soļus. Taču tēma ir ļoti plaša, tajā ir daudz kas jau izpētīts, par ko ir tikai jāizlasa un jānoskatās video. Bet tas jau ir tūkstošiem stundu un tūkstošiem lapaspušu milzīgs informatīvais materiāls, no kura es vidēji dienā spēju patērēt aptuveni divas stundas. Šajā tēmā esmu pilnīgi zaļš gurķis. Tik cik saprotu, ka arī orbs uzlīmes un manis veidotie instrumenti arī ir plazmas tehnoloģijas un man to nezinot šīs tehnoloģijas jau veic darbu, atjaunojot ūdens dzīvību un samazinot elektroierīču kaitīgo ietekmi uz ūdeni mūsos un pasaulē. 

Plazmas tēma ir plaša un es tajā metos iekšā un milzīgā ātrumā urbjos tai cauri. Taču ir vēl daudz nezināmo un visu vēl bremzē tas, ka lai iegūtu cietās nano plazmas daļiņas, ir vajadzīgs daudz laiks. No viena reaktora vienā mēnesī var iegūt aptuveni divas, trīs, nu maksimums četras ēdamkarotes cieto nano plazmu. Lai uzlādētu vienu litru ūdens, vajag aptuveni desmit karotes šādu materiālu. Taču plus ir tas, ka šis materiāls ir mūžīgs un vienreiz to iegūstot, tas darbojās mūžīgi. Esmu sapratis veidu – kā šo plazmu sasaistīt, lai to varētu diezgan lielā koncentrācijā novietot kādā ūdens tilpnē vai pat upē un tur šī plazma spētu tīrīt un atjaunot ūdeni. Taču līdz kaut kam nopietnam man paies gadi. Darbojoties komandā – tas viss varētu notikt vēl ātrāk. Taču līdz šim neesmu saticis savu komandu, kura būtu gatava iemesties šajā procesā ar pilnu atdevi. Taču es ticu, ka tas notiks. 

Man pamazām paplašinās apziņa un izpratne par šiem procesiem un iespējams pēc kāda laika savācot gana daudz informāciju un pārbaudot to praksē, es atklāšu kādu pavisam efektīvu veidu. Ir jau šādas tādas idejas. 

Praksē esmu pārliecinājies, ka uzlabojās pašsajūta, ka dārzā augi aug daudz labāk, vismaz divreiz labāk un ir noturīgi pret nepiemērotiem apstākļiem, piemēram salnām, liela mitruma, gaismas trūkuma un daudziem citiem. Taču tas viss ir process, kuram jāiet cauri soli pa solītim. Tā teikt dzīves skolai. Es pat teiktu, ka šī informācija ir augstskolas programmā.  

Pasaulē ir diezgan daudz cilvēku, kas pēta šo tēmu un tas paātrina rezultātu sasniegšanu. Taču pagaidām neesmu ticis līdz tādam līmenim, ka varu aktīvi uzlabot ūdens tilpnes un cilvēkā esošo ūdeni. 

Iespējams tieši tāpēc mani eņģeļi, kosmoss un mans Augstākais Es man piespēlēja vienu produktu pamēģināt. Produkts saucās hidroplazma un to ir radījis Kazahstānas profesors Viktors Iņušins. Man iedeva pamēģināt vienu pilienu hidroplazmas uz glāzi ūdens. Tad es par to nezināju neko un man nebija nekādu ekspektāciju. Padzēros un devos uz nākamo tikšanos. Atceros tik to, ka tajā dienā jutos ļoti slikti, jo biju nonācis Rīgas rajonā, elektromagnētisko lauku un mob. tel. torņu piesātinātākajā vietā Latvijā. Pēc ūdens iedzeršanas jau demsit minušu laikā pārstāju just šo smago ietekmi. 

Es gan nebiju apdzīvotās vietās, bet gan to nomalēs. Pirmajās minūtēs tagad varu teikt, ka radās sajūta, ka manā ķermenī ieplūst skābeklis, jo nedaudz noreibu un ķermenis sāka justies tā interesanti, taču ļoti patīkami. Manī ienāca enerģija, prieks un tāda labsajūta, kā,du nebiju baudījis.  

Pat no plazmas un plazmēta ūdens, kurš līdz šim man bija devis visvairāk, es nebiju piedzīvojis tādu pozitīvu efektu, kā no viena piliena hidroplazmas. Pēc tādas ietekmes protams sāku meklēt informāciju, kas tas ir un kā to dabūt. Uzzināju, ka ražo šo plazmu Viktors Iņušins, kurš šajā virzienā strādā jau 50 gadus un tieši hidroplazmas sakarā darbojās jau pēdējos trīsdesmit gadu. Ir izpētījis, kāda ūdens struktūra ir mūsu ķermenī, kāda ir katrā orgānā un atklājis kā šādu ūdeni uzstrukturizēt. Un sapratis – kā šajā strukturizētajā ūdenī dabūt maksimālu daudzumu plazmas un padarīt šo ūdeni noturīgu. Izpētot, iedziļinoties tajā, ko stāsta Iņušins, es sāku saprast – kas tajā brīdī notika manā ķermenī. Un pats labākais manā skatījumā ir tas, ka šāds ūdens veicina arī apziņas paplašināšanos un garīgo izaugsmi. Ko es ļoti spēcīgi sajutu tajā brīdī.

Ūdens palīdz enerģētiski noturēt savu lauku un vibrācijas un ne tikai – arī celt vibrācijas. Jo ūdens mūsos daļēji ir iznīcināts, jo nespējam to pilnvērtīgi atjaunot. Un nespējam to atjaunot, jo kaitīgā ietekme ir tik liela, ka organismam tīri fiziski nepietiek resurss, lai atjaunotu visus kaitīgās ietekmes radīto bojājumu sekas. Un tas ietekmē mūs fiziski, emocionāli, mentāli un enerģētiski. 

Atrodoties agresīvā vidē, paši kļūstam agresīvi, aizkaitināmi, dusmīgi, neapmierināti un tā ietekmē nāk ārā arī destruktīvas domas. Ja vēl dzīvojam bailēs, stresā, šaubās – tad mēs vēl pastiprinām šo destruktīvo ietekmi uz mūsu šūnām un ūdeni mūsu organismā. Var tikai pabrīnīties kā vispār šādos apstākļos esam dzīvi. Šeit palīdz gara spēks, bez kura jau sen būtu izšķīduši šajā destruktīvās ietekmes mākonī. Taču arī Gara spēks nevar ienākt pilnvērtīgi piesārņotā un novājinātā kermenī. Tāpēc to ir vērts savest kārtībā.

Man viens draugs redzīgs cilvēks vienmēr teica, ka cilvēkam vajag divas lietas, lai sāktu garīgo attīstības ceļu. Tā ir sava vieta, kur dzīvot un labs ūdens, kā minimums svētavota ūdens. Taču tagad arī tie ir jau uz iznīkšanas robežas. Starp citu iegādājos šo hidroplazmu un jau pirmajās dienās sajutu, ka jāaizbrauc uz svētavotu pēc ūdens, jo dziļurbuma ūdeni vairs īsti negribējās strukturizēt ar šo hidroplazmu. Un efekts ir vēl labāks. Uz trim litriem pievienoju tikai trīs pilienus hidroplasmu un efekts ir milzīgs. Uz dziļurbuma ūdeni liku deviņus pilienus un tad efekts bija švakāks.

Pamērīju energolauku ūdenim, kad tas bija tikko atvests mājās un ieliets trīs litru burkā – tad tam energolauks bija 1.5m radiusā. Bet kad piepilināju hidroplazmu – tas izpletās līdz pat 30m radiusā. milzīgs efekts, neko tādu neesmu līdz šim piedzīvojis. Pat tā plazma, kuru es gatavoju, ar visu to, ka mana māja ir pilna ar plazmas laukiem, kuri viens otru pastiprina, manis gatavotajam plazmētajam ūdenim lauks ir tikai līdz 15m rādiusā ap ūdens trauku. Arī tas ir milzīgs lauks.

Iņušins apgalvo, ka viens piliens uz litru laba ūdens padara to 100 reizes enerģiskāku par svēto ūdeni un 1000 reizes enerģiskāku par tīras kalnu upes ūdeni. Ko nozīmē darboties tēmā vismaz 30 gadus laboratorijā ar nopietnu aparatūru. Domāju ka man spēcīgo efektu deva tas, ka ikdienā atrodos arī intensīvos plazmas laukos. Taču zinu vēl cilvēkus, kuriem šī ietekme no pirmā hidroplazmas piliena ir tikpat liela. Arī Aiga šo ūdeni dzer un efekts ir loti līdzīgs. 

Kad sapratu, ka ūdens ir bomba laba nozīmē un tas dod milzīgu enerģijas potenciālu, milzīgu resursu ķermenim. Tad sāku meklēt, kur to iegādāties. izrādījās ka kompānija, kura to ražo un izplata, ir tīkla mārketinga kompānija. Tā kā esmu vienmēr uz to šķībi skatījies, tad sākumā biju ļoti skeptisks. Taču izrādījās ka hidroplazmu var iegādāties arī kā vienkāršs klients. Tātad neiedziļinoties visā tīkla mārketingā. Tā arī izdarījām ar Aigu – pasūtījām vienu pudelīti pamēģināt un sajust vairāk. Bet es jutu nenormālu vilkmi arī tajā visā tīkla mārketingā. Nevarēju to izskaidrot un ejot meditācijā vērsos pie sava Augstākā Es un prasīju – vai man tas patiešām ir vajadzīgs un atbilde bija nepārprotams “jā”. Sapratu, ka man šāda pieredze ir vajadzīga. Vēl nezinu kam, bet nojaušu. Tad centos uzburt – kā es darītu ar tādu unikālu produktu, kuru neatbalsta farmācijas kompānijas un tātad arī līdz šim valdoša pasaules iekārta. Un es sapratu, ka es tā darītu un patiesība jau tā esmu centies darīt ar Orbs uzlīmēm. Jo vienīgais veids, kā izplatīt informāciju – ir no cilvēka pie cilvēka. Jo visu pārējo kontrolē sistēma un pagrīdes valdības. Un sapratu, ka nemaz cita ceļa šādiem produktiem nav. Tas mani nomierināja. Un tad es saku iedziļināties šajā biznesā. Sapratu, ka kompānija ir ļoti dāsna pret saviem partneriem un arī klientiem. Es protams neloloju ilūziju un saprotu, ka kompānijas dibinātājiem galvā ir tikai bizness, tik cik labi, ka viņi nodarbojas ar cilvēces atveseļošanu nevis masu iznīcināšanas ieroču vairošanu. No biznesa viedokļa sapratu, ka arī ir sakrituši visi apstākļi tā, ka mans prāts parakstās uz šādu biznesa veidu, jo viņam tas ir pieņemami.

Dvēsele un Gars atbalsta, fiziskais ķermenis sajūsmā no produkta. Tad kāpēc to nedarīt? Tā nu palietoju vienu nedēļu šo produktu un sāku iedziļināties visās viņu shēmās, pamazām iebraucu un sapratu, ka esmu gatavs iet tajā visā iekšā. Sapratu shēmu, lai zinātu, taču nolēmu tai nepieķerties. Jo mans mērķis tomēr ir vesela sabiedrība un dzīvs ūdens uz planētas zeme. Tāpēc ir sajūta, ka agri vai vēlu uztaps biedrība, kuras mērķis būs attīrīt un atdzīvināt ūdeni uz zemes un cilvēku ķermeņos. Tāds pat mērķis ir profesoram Iņušinam un kompānijai, kura izplata šo ūdeni un tāds pats mērķis ir man jau kopš 5 gadu vecuma. Viss tik ļoti sakrīt, ka saprotu, ka kādu laiku ar šo visu būs pa ceļam. Līdz es atradīšu variantu – kā efektīvi strukturizēt ūdeni pašam savā laboratorijā😃. 

Taču tam visam ir vēl viens plus. Es daloties ar informāciju par labu produktu, kurš dod milzīgas iespējas, saņemu atalgojumu no ražotāja, kurš dod man lielas iespējas attīstīties un darīt vairāk labu lietu un ātrāk nonākt pie jauniem atklājumiem, kas noteikti paātrinās un veicinās ūdens attīrīšanu uz planētas zeme. Turklāt plus šajā visā plazmas būšanā ir tāds, ka es lietojot hidroplazmu uzlaboju ne tikai savu enerģētiku un veselību, bet arī to cilvēku veselību, ar kuriem mijiedarbojas mani plazmas lauki (aura). Un jo vairāk sabiedrībā cilvēki izmantos plazmu un lietos hidroplasmu, jo sabiedrība kopumā kļūs veselāka un enerģiskāka, kas rezultātā novedīs arī pie ūdens attīrīšanās un atdzīvošanās uz zemes.

Viss ir savstarpēji saistīts. Sanāk ka iesaistoties šajā projektā es ar katru darbību veicinu to, ka ūdens enerģētiskā struktūra uz zemes atjaunojās. Un tāds ir mans dzīves uzdevums, ko sapratu pirms laba laika. Un nu beidzot dzīve un Dievs piespēlē visus nepieciešamos instrumentus, lai es ietu uz savu mērķi un veiktu savu dzīves uzdevumu. 

Ja sajutāt, ka arī jums gribās dzer tīru enerģētisku ūdeni, ja sajutāt, ka fiziskajām kermenim vajag jaunu svaiga gaisa un ūdens malku. ja sajutāt ka hidroplazma jums var palidzēt(Es pieļauju ka daļa no jums jau to lieto, pa kluso, nevienam nestāsto).

tad rakstiet un es iedošu linku kur to var iegādāties. un palīdzēšu izvēlēties to ar ko sākt un arī pie nopitnām veselības prblēmām palīdzēšu atras atbilstošakos produktu. Tā kā esmu izracies cāuri informācijai tad jau kautko saprotu. sākumā man bija grūti , jo neko nesapratu un nebija arī kam uzprasīt.

un par tīkla marketingu runājot, nebīsataties, es nevienam neuzbāzīšos. Ja gribat tad prasiet paši. es tik varu pateikt ka tikla mārketings ir ļiti mainījies pēdejo 20 gadu laikā un tagad pēdējos gados tas vēl ļoti mainās. jo jaunajās enerģijās becās biznesa shēmas nestrādā. Mes vienkārši varam sajust kā tas darbojās, ka enerģija piesaista enerģiju un vadities pēc šiem principiem. Biznesa shēmu ir vērts izpetīt , tikai kā ieksējos kompānijas spēles noteikumus pēc kuriem spēlē kompānija. lai zinātu kā rīkoties dazādās situācijas kur jāpieslēdz prāts. taču pa lielam tas ir intuitīvs biznes kur ienakumus nosaka Dievs. nevienam neiesaku šādā biznesā iemesties ar prātu , tad var pazaudēt arī sevi. ja naudu uzliek 

pirmajā vietā. es tik varu pateikt ka šādā biznesā , ja visas zvaigznes saliekas var nopelnīt pat ļoti daudz, daudz vairak kā vadot savu uzņēmumu. Jo kompānija ir vel ļoti jauna un tā tikai pamazām ienāk tirgū. un produkts ir loti labs un būs pat ļoti pieprasīts. Tā kā tas nav kā iesaistities kompānijā kurā jau ir katrs otrais kaimiņš un draugs.Bet tas kā uz šo reaģēsiet lai paliek jūsu ziņā. 

gribēju tikai būt atklāts un atklāti izstastit ka iesaku superīgu produktu un ka darbojos kompānijas ietvaros. jo uzskatu ka atklātiba , patiesums ir loti svarīgi šajos laikos.

zinu ka daudziem ir aizspriedumi par šo visu, taču mana sirdsapziņa ir tira un mani nesatrauc ko par to domas citi. Uzrakstīju, jo jutu ka bus tādi kam tas nepatiks 😃😂.

Nu labi, ceru ka informācija par ūdeni,plazmu un hridoplazmu noderēja. un ja interesē kas vairāk rakstiet. par plazmu pagaidām un tuvāka gada laikā varēšu tikai pastāstīt. taču hidroplazmu kur pagaidām manā izpratnē ir vismaz desmitkārt efektīvāka priekš ķermeņa atveselošanas , enerģijas un vibrāciju celšanas var iegādāties jau šodien un saņemt to nedēlas laikā savās mājās. ar bezmaksas piegādi. ja sajutāt ka arī jums hidroplazma var noderēt tad raksties man vai aigai un mēs nosūtisim linku un palīdzēsim iegādāties visatbilsotšako produktu visizdevīgākajā un ērtākaja veidā. 

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − eleven =