Atdzīvināsim ūdeņus :)

Sveicieni visiem šīs grupas dalībniekiem!

Mēs šeit esam savākušies jau ļoti daudz 🙂

Pieļauju, ka lielākā daļa jau lieto hidroplazmu, caur to uzlabo savu enerģētiku, dzīves kvalitāti un veselību.

Zinu, ka liela daļa no lietotājiem dalās ar hidroplazmu un dāvina to Latvijas un pasaules ūdeņiem, lai visas pasaules ūdens atgūtu savu dzīvību, savu spēju pašattīrīties. Es zinu un Jūtu, ka katrs piliens ir no svara, jo piliens hidroplazmas ir kā sēkla, kuru iesējot tā izaug. Tāpēc gribu aicināt Jūs turpināt šo procesu. Turpinat dāvināt hidroplazmu sev, saviem tuvajiem, saviem tuvajiem ūdeņiem. Akām, dziļurbumiem, dīķiem, avotiņiem, upītēm, ezeriem un jūrai. 

Lai process notiktu vēl efektīgāk – iesaku šādu metodi.

Esmu sapratis, ka ir krietni efektīvāks veids kā to darīt. Tas ir iepilināt traukā tik pilienus, cik esat gatavi ziedot. 

Tik lielā traukā, cik varat, un nogādāt līdz ūdens tilpnei. Un tad šo ūdeni nostādināt vismaz pāris diennaktis. Es piemēram taisu dzīvo ūdeni divos 25L spaiņos, iepilināju katrā pa divām pipetēm. Un turēšu divas nedēļas zem Clear Space piramīdas, jo tā neitralizē visu apkartējo entropiju. Līdz ar to telpas enerģētika neietekmēs un netraucēs ūdens struktūras veidošanās procesam un veicinās ātrāku plazmas augšanu spaiņos. Tas ir tas, ko nesen esmu sapratis. Ka plazma no hidroplazmas piliena aug ūdenī un vairojās. Jo ilgāk viņa to dara, jo mazāk kaitīgo apstākļu to ietekmē, jo koncentrētāka viņa izaug. 

Un tad, kad sajutīšu, kad ūdens ir gatavs, ieliešu tos divus spaiņus savā dziļurbumā. Lai pazemes ūdeņi arī atdzīvojās un spēj pašattīrīties. Jūs to varat darīt ar sev ērtu tilpumu un sev ērtu pilienu daudzumu. 

Trauku lielumā līdz 3L pietiks nostādināt ar 48h. Lielākus traukus vēlams noturēt ilgāk. Un tad ieliet šo izvēlētajā ūdens tilpnē. Efekts būs krietni lielāks, Jo lielāks ūdens apjoms saturēs hidroplazmu un spēs efektīvāk augt tālāk. Līdz atdzīvinās ūdeni ūdens tilpnēs. Es domāju veikt šādu procedūru reizi divās nedēļās. Jo tad atbrīvosies spaiņi un atkal divas nedēļas strukturizēsies ūdens.

No sirds pateicos visiem tiem, kas šo kustību atbalsta un tajā piedalās. Būtu riktīgi forši, ja kāds, kuram ir aizaudzis piemājas dīķis šādā veidā atdzīvinātu ūdeni savā piemājas dīķī un iedokomentētu to. Tas iedvesmotu darboties tālāk vēl aktīvāk. 

Vēl labāk, ja kādam ir aizaudzis dīķis, kurā vēl kāda zivs ir. Tas būtu interesanti kā šīs vasaras laikā tas izmainītos, ja tagad tajā sāktu pievienot hidroplazmu. Man pašam dīķa nav, tāpēc aicinu atbalstīt šo procesu kādu no jums, kuram ir šādas iespējas. Esmu pārliecināts, ka izmaiņas būs milzīgas. Un tās iedvesmos citus rīkoties līdzīgi. Pietiks, ja katrs atdzīvināsim tikai savus piemājas vai pazemes ūdeņus. Tam jau būs milzīga ietekme uz visu pasauli kopumā. Jo visi ūdeņi kā asinsrite mūsu ķermenī ir savstarpēji saistīti.

Mīlestībā no Kurzemes 

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 18 =