Prieka vilnis

Esam laika vilnī, kas atnes mums rezultātu…. 

Dienvidu laika vilnis – Dienvidu enerģija KAN – vispriekpilnākā un dzirksteļojošākā enerģija, kura kustina mūsu dzīvi un izkustina visu caur prieku un atjaunošanos! 

Viss laika vilnis par un ap kustību…. kas sākotnēji jau notiek mūsos – baudpilna, priecīga, diezgan avantūru mīloša kustība! Un cik gan labi ir tai ļauties, jo bez tās šājās 13 dienās nu nekādi! Jāļaujas un jābauda pašiem sevi, savu prieku, to – kas mēs eam un uz kurieni mēs ejam…. Jābauda ir sava esība šeit uz Zemes – lai atvērtos jauna patiesība, kura pārnesīs mūs pār neredzamo tiltu, uz jauno pasauli! 

Ļaujam sev būt – un caur būšanu un plūšanu – mēs sadzirdēsim savu gribu kaut kur doties! Un kad šī griba dzimst – tad klausāmeis tajā un dodamies turp, kur tā mūs ved! Jo GRibas enerģija virza visu mijiedarbību ar pasauli! 

Ja gribam – ejam! Ja negribam – tad labāk pabūnam ar sevi, lai saprastu, ko tad patiesībā gribam! Un ja nu patiesi ir tā, ka neko negribam – tad noņemam visus rāmjus, robežas un visus ierobežojumus, ko esam uzlikuši! Un tad klausāmies – kurp tad griba mū ved! Jo ja neko negribas – tad esam sev aizlieguši to, ko mums gribas! Atļaujam sev šajās 13 dienās izteikt savu gribu attiecībā uz pasauli – jo tā ir ļoti būtiska, lai mēs nonāktu tur, kur gribam, jo tas jau tālāk iedos impulsus virzīties tālāk un darīt! 

Un darbībā skatāmies zīmēs – katra šī laika viļņa darbība paceļ mūs jaunā līmenī, liek atbrīvoties no bailēm, izmest vecos krāmus un lietas, kas nav vairs nepieciešami šā laika darbībām! Esam modri – un tveram impulsus. Ja kāds saka darām – tad ejam un daram – tas ienesīs dzīvē jaunas krāsas, tas atvērs jaunu pasauli, tas ļaus mums pacelties jaunā līmenī, lai atbrīvotos no tā, ko jau sen jau esam vēlējušies palaist vaļā! 

Un tad mūsos atvērsies sajūtas…. sajūtas, kuras mūs nostabilizēs  un ļauj sajust – kā kam ir jābūt un jākustas. Atnāk miers un sajūta – kas vēl vajadzīgs, lai mēs justos vēl stabilāk! Sajūtasu n intuīcija ir tās – kas šajā laika vilnī jebkuru no mums dara stabilu! 

Un šie četri soļi ir ļoti būtsiki visu laika vilni…. nemaz neiedziļinoties detaļās!

Ļauties sev un savai iekšējai pasaulei 🙂  
Klausīties savā gribā attiecībā uz pasauli, uz mijiedarbību un visu to, kas mums ir apkārt! 
Tvert impulsus uz darbību…. tvert zīmes un norādes, ko dod mums dzīve saistībā ar to, kas mums jādara! 
Un sajust…. savu intuīciju, savas sajūtas…. iejusties un būt lomā, kas mums atver jaunu stabilitātes pakāpienu, uz kura varam nostāties! 

Un ja šos četrus soļus tveram un uzķeram… tad viss iet savu gaidu! Tad dzīve mūs nes un mēs paļaujamies uz to, kas notiek! Un notiek pats labākais, kas var būt! 

Viss šis laika vilnis ienes būtiskas izmaiņas mūsu darbībā – kaut kas pārkārtojas un iegūst jaunu struktūru caur to, ka izkāpjam savā darbībā no savas komforta zonas! Taču daram to – ļaujamies tiem impulsiem, uz ko dzīve mūs pavirza, jo caur to uzspodrināsim savu darbību, tapsim perfektāki tajā, ko darām un paveiksim ļoti labas lietas šīs pasaules labā! 

Noķersim šajā laika vilnī sevī draiskulīgu ķirzaciņu, kurai šī dzīve ir kā piedzīvojums! Un caur šo iekšējo piedzīvojuma garu radīsim lielas izmaiņas savā pasaulē, ejot cauri tam, uz ko dzīve mūs pavirza! Nomainīsies ļoti daudz kas, taču no tā nebaidāmies…. ejam tam pretī. Ejam pretī pārmaiņām…. caur to atbrīvojot sevi no via nevajadzīgā un liekā. 

Iekšējais prieks mūs aizvedīs pie patiesības pašiem par sevi…. pie tā, ka izgaismosim kādu avu nostūri, ko sen jau esam piemirsuši! Taču mūsos ienāks vairāk gaismas, vairāk mīlestības… vairāk Klusuma, kurš vedīs jau mūs tālāk pretī savai patiesajai būtībai! 

esam un baudam…. 

Mīlestībā

Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × five =