14.maijs – 2 Kimi

Labrīt šodienā ❤️🙏❤️
👉Šodien laiktelpā Austrumu vilnis – Ziemeļu diena – 2 Kimi – nāve, galvaskauss, pārcēlājs, tilts starp dimensijām, pacelšanās jaunā līmenī, vecā un nevajadzīgā aizslaucīšana.
2️⃣Otrā diena laika vilnī ir diena, kura atspoguļo šā viļņa mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. tā ir diena, kad esam gatavi iziet pasaulē – kad mūs velk pasaulē ❤️ Šoreiz pasaulē ir Kimi spēks – spēks, kurš palīdz atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgā, lai paceltos jaunā līmenī.
🌼Ir lietas, kuras mēs nevaram ņemt sev līdzi ceļojumos un ir lietas, kuras nevaram ņemt līdzi jaunā līmenī un bieži vien kāda mūsu pieķeršanās ir apturējusi mūsu attīstību. 👍Kimi šajā sakarā izdara impulsu un izgaismo tēmas, kurās esam pieķērušies vai kurās ir kas lieks un no tā ir jāatbrīvojas.
👉Šī ir Ziemeļu diena, un tāpēc ir jāļaujas impulsiem, jo ja iesim ar savu iniciatīvu, tad pretsitiens būs spēcīgs, tāpēc šo enerģiju labāk izmantot tam, lai pretsitiens nāktu no mums. Mēs sagaidām impulsu un novirzām to sev vēlamā virzienā, ieraugot to, no kā ir jāatbrīvojas.
Ziemeļu dienās impulsi nāk netieši, tāpēc ir jābūt modriem un jāizprot, ko šis impulss nozīmē – kur ir bailes un nepareizi pasaules uzskati. Jo tieši pa tiem Ziemeļu enerģija izdara impulsu, lai mūs atbrīvotu no liekā un nostiprinātu jauno.
Kimi ir kā dzels rūdīšana, kamēr tas pārtop tēraudā. Tā ir formas nostiprināšana, tāpēc ir jāapzinās, ka tēraudu rūdot, tas iziet caur lielu spriedzi un diskomfortu. Arī mēs esam piekrituši šim rūdīšanas procesam un tāpēc vienīgais, ko varam lietas labā darīt, ir rūdīties ar prieku un apzināties, ka caur katru pārvarēto pretestību mēs kļūstam spēcīgāki.
Līdzīgi kā trenažieru zālē cilā svarus, lai nostiprinātu muskulatūru, tā Kimi dienas nostiprina mūsu garīgos muskuļus, nostiprina mūsu apziņu un atnākušās atklāsmes, aizslaukot prom visu lieko un traucējošo.
👉Ja vakar zinājām – ko gribam, tad šodien vide mums parādīs lieko un iedos impulsu virzībai uz priekšu.
🙏Izmantosim šo impulsu, nevis lai citus iznīcinātu, bet gan lai savu rezultātu sasniegtu piepildot visu ar savu dzīvības enerģiju.
🌝Kimi ir kā biljarda bumba, kura saņem sitienu un pārkārto visas citas bumbas. Un kas līdzīgs šodien notiks ar mums – mēs vakar gribējām ko iedzīvināt, šodien vide dos impulsu un visu pārkārtos tā, lai mums būtu iespēja to piedzīvot! Ja nenobīsimies, tad būsim soli tuvāk rezultātam, taču ja nobīsimies, tad domu visticamāk atmetīsim.
👉Nebaidīsimies un kalsim savu dzīvi paši, caur norūdīšanos un iešanu cauri pretestībai, kura atbrīvo mūs no bailēm.
❤️Ļausimies impulsiem – atmetīsim bailes! Iesim cauri pretestībai ar smaidu 🙂 Celsimies jaunā līmenī mijiedarbībā ar pasauli 🙂 Jo tas ir tas, uz ko šis laika vilnis mūs visus virza! Būs ļoti viegli ieraudzīt balts/melns, patīk/nepatīk, mans vai nav mans…. robeža būs starp visu un ar visu 🙂 enerģija tā veido šodienu un tas atšķir vajadzīgo no nevajadzīgā ! Vērosim pasauli 🙂 Un atbildēsim tai, klausoties savā sirdī! Vērosim – kurp plūst mūsu iekšējā dzīvības enerģija 🙂 Kurp tā atduras….
🙏Lai mums katram burvīga diena 🙏🙏🙏

Mīlestībā❤️ – Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 3 =