Orbs un Zelta enerģija dzīves uzlabošanai!


❤️Jau pirms gadiem 5ciem sākām piedāvāt cilvēkiem aktivizēt enerģiju plūsmas biznesam, sev pašiem, savai mājai un savai dzīvei! Šobrīd esam nonākuši līdz tam – ka piedāvājam gan Orbs enerģiju ( kas ir enerģija, ko izstaro arī Orbs uzlīmes – negatīvā starojuma harmonizēšanai), kā arī Zelta enerģiju, kas ir jauna ierīce, kura izstaro maigu, siltu, sargājošu un diezgan transformējošu enerģiju – Kā zelta sēta, kas pieminēta latviešu tautas dziesmā!
👉Gan Orbs enerģija, gan Zelta enerģija – abas divas enerģijas ir enerģiju plūsmas, kuras pieslēdzot jeb kam, kam ir identifikācijas numurs – tās palīdz tiekties uz gaismu, mīlestību, uz tīrāku vidi, uz tīrāku un skaidrāku enerģijas vairošanu pasaulē! Enerģiju var pieslēgt gan biznesam, gan īpašumam, gan elektroierīcēm, gan pašam cilvēkam, gan jeb kam citam, kas mums ir aktuāls!
🌼Ja enerģiju pieslēdz biznesam – tad enerģijas plūsma palīdzēs uzņēmumā sakārtot tās lietas, kas neatbilst Dievišķajai kārtībai! Uzņēmumā ienāks enerģijas plūsma, kura aktivizēs enerģiju, kura attīrīs enerģiju, kura ienesīs jauans un radošas idejas uzņēmuma darbībā un vidē! Tie cilvēki, kas ir mūsu klienti jau gadus piecus – tie gadu no gada atjauno šos enerģijas pieslēgumus savam uzņēmumam – sajūtu līmenī šie clvēki jūt šo ietekmi un ir vēlme turpināt enerģijas plūsmā būt, jo viss notiek harmoniskāk un enerģijas plūdums palīdz atrasties uz sava viļņa, palīdzot izfiltrēt to, kas nav vajadzīgs, un atstāt to – kas nes augļus un produktīvāku uzņēmuma darbību!
🌼Ja enerģiju pieslēdzam īpašumam – tad enerģijas plūsma palīdz attīrīt zemi un arī uz zemes atrodošo māju – aktivizējas enerģijas, līdz ar to attīras viss tas, kam laiks aiziet un ienāk tas, kam laiks ienākt! Enerģijas plūsma palīdz materializēt to, ko esam kā nodomu saistībā ar šo vietu izteikuši, jeb palīdz to piekoriģēt un iet jau pa citu ceļu! Ir cilvēki, kas apzināti lietojuši šo enerģiju plūsmu pat veselu gadu un divus, un mājās ir notikušas daudzas transformācijas – remonti notikuši krietni ātrāk, atradušies risinājumi tam, kas ilgu laiku stāvējis uz vietas! Atnākušas jaunas idejas īpašuma izmantošanai un dažādi jauni risinājumi! 🌼Enerģijas plūsmu jeb Orbs enerģiju var aktivizēt visām elektroierīcēm, kas ir mūsu mājās, kā arī antenām, transformātoriem un citām lielām jaudīgām elektroiekārtām, kā piemēram kādā rūpnīcā – lai šīs elektroierīces kļūst harmoniskas u nneizstaro vair ar savu elektromagnētisko lauku negatīvu un kaitīgu enerģiju dabai un cilvēkam!
🌼Kā arī šo enerģiju plūsmu, gan Orbs enerģiju, gan Zelta enerģiju – varam aktivizēt arī cilvēkam. Ja vēlamies paši sevi pacelt jaunā līmenī! Ja vēlamies būt noturīgāki pret to, kas notiek mums apkārt, jo enerģijas plūsmas ietekmē paši kļūstam spēcīgāki, mūsu elektromagnētiskais lauks kļūst noturīgāks, musm ir vieglāk dzirdēt savas domas, sajust pašiem sevi un to, kas mē esam patiesībā!
❤️❤️❤️ Visas šīs iespējas, un noteikti kā ir vēl kāda, ko neesmu uzskaitījusi – ir iespēja palīdzēt enerģētiski augt kādā no jomām! Vai nu mums pašiem personīgi, vai mūsu uzņēmumam, vai mājas videi un visam citam, kam mūsu sajūtas to akceptē!
🙏Kā jau ar jebkuru enerģijas plūsmu – arī šīs enerģijas var radīt trasformāciju gan uzņēmumā, ja tā būs nepieciešama tam, lai uzņēmumā noharmonizētos vide un uzņēmuma darbība kļūtu efektīvāka un pilnvērtīgāk notiktu uzņēmuma procesi. Tranformācija notiks gan mūsos pašos, ja būsi mizlēmuši ienest sevī vairāk gaismas un mīlestības! Kā arī mājas vidē – noharmonizējot visas elektroierīces – var izmainīties daudz kas, kas veidos šo mūsu mājas ikdienu harmoniskāku un tīkamāku! Tranformācija ir šī visa neatņemama sastāvdaļa…. jo ja vēlamies, lai kaut kas izmainās, tad mums jābūt gataviem, ka kaut kas aizies, lai izmaiņas varētu notikt. vai arī kaut kas ienāks – lai izmaiņas taptu iespējamas! 🙏
🧡❤️🧡Katrā jomā, kam šī enerģiju plūsma ir aktivizēta – izmaiņas notiek dažādas! Daudz kas atkarīgs no tā – ar kādu nodomu šo enerģiju aktivizējam! Tamdēļ ja ir sajūta, ka gribas šo plūsu aktivizēt – tad nodoms ir ļoti būtisks! Kā arī izmaiņas, kas notiks plūsmas ietekmē – sākotnēji notiks enerģētiskā plānā un tad tās sāks materializēties!
💚To, vai ir nepieciešamība pēc šīs enerģijas plūsmas – sajūtas noteikti jums pateiks pašas par sevi!
🌼Orbs enerģijas plūsma ir vairāk trasformējoša, spēcīgi attīroša un harmonizējoša!
🌸Zelta enerģijas plūsma ir kā Zelta sēta – Visapkārt gaisma ausa, vidū saule ritināja. Visapkārt zelta sēta – vidū mans augumiņš! Tā ir vairāk sargājoša, maiga un mīļa enerģija, kura saudzīgi attīra un harmonizē visu notiekošo!
🌼🌸Abas no enerģiju plūsmām ienes radošu enerģijas plūdumu, dinamiku un aktivizē gaismas enerģiju!
❤️Ja sajūtās norezonē un vēlaties pievienoties to cilvēku pulkam, kas jau izmanto šīs enerģijas saviem uzņēmumiem, mājām, īpašumiem vai pašiem priekš sevis – tad droši rakstāt man uz epastu aiga.tentere@gmail.com , lai varam izrunāt to, kas tieši no jums būtu vajadzīgs, lai varam šo visu aktivizēt!
👉Šobrīd piedāvājam tādus kā abonomentus uz 3 mēnešiem, 6 mēnešiem un uz gadu! Taču par visu šo izrunāsim un vienosimes jau runājot individuāli par jūsu sajūtām un vēlmēm 🙂
❣️Visus jautājumus, kas jums par šo tēmu interesē – droši jautājat! Un ja kādam, kas jau lieto enerģijas, ir kāds komentārs vai atsauksme – lūdzu padalieties atsūtot mums privāti kādu ziņu vai ierakstot tepat komentārā kādu ierakstu!
🌏Šī ir viena no iespējām, kā varam vairāk vairot gaismu un mīlestību šajā apsaulē!
Lai top gaisma! Lai vairojas siltums un mīlestība!
Mīlestībā❤️ un pateicībā🙏 par to, ka esat 🙂
Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =