Labrīt 🙏❤️🙏

💚Šodien esam laika viļņa noslēgumā – beigu sākumā! Un nekas jau nebeidzas – viss attīstas un mainas tik uz priekšu, uz augšu, pa spirāli mūsu pieredze nāk klāt un viss šajā pasaulē ir mainīgs.
Lai gan protams – daudz kas ir tāds, kas rada iespaidu, ka ejam pa apli, ka gadu no gada darām vienu un to pašu, ka viss ir tāds ciklisks, bez jebkāda vektora uz augšu, uz attīstību! Taču tā ir ilūzija 🙂
👉Viss ir mainīgs, pieredze mainās un mēs attīstāmies, augam un radām – un pasaule līdz ar to tiek pārradīta! 🙂
🌼Šodien laikā un telpā ir Kan Dienvidu enerģija – 13 Kan!
🦎Ķirzaka, Kukurūza, Ziepju burbuļi, Salūts!!! 🦋
Dzirksteļojoša un mirdzoša, priecīga un gandarījuma piepildīta! Kā salūts, kā ziepju burbuļi, kā šampānietis ieliets glāzē saules pielietā dienā 🙂
😀Īslaicīgi uzplaiksnījumi, kas rada prieka mirkļus 🙂 Smaids, dzīvesprieks, atjaunošanās un reģenerēšanās! 🙂
Un tas viss ir tas, uz ko esam tiekušies visu šo laika vilni – kas kā burkāns mūsu priekšā karājas un tikai šodien mēs to aizsniedzam, izbaudam un palaižam vaļā…. Ar prieku ejam savu ceļu – kas iekustas šodien!
💛Tik īss ir šis mirklis – šodiena uzdzirksteļo visā tās pilnībā – mūsos ienāk atjaunojošā un reģenerējošā enerģija, kas kā tilts uz jaunu pasauli mūs ieved jau jaunā 52 dienu virpulī, kas sāksies rītdien! 🙂
🧡Tamdēļ šodien baudām…. smaidām, esam!
✅Atceramies un pasakām sev – ❤️ES ESMU❤️!
👉Es esmu – tas ir tas, ka es esmu bez vērtējuma, bez analīzes par to – kāds es esmu! Es esmu vibrācija, kas vienkārši ir, nevis identificēju sevi ar kaut ko konkrētu!
👉Es esmu tas, kas es esmu! Jo tā tas arī ir! Es esmu viss un nekas! Es esmu vienots ar visu – un tai pat laikā atdalīts no visa! Es esmu unikāls, dievišķs un no Dieva nācis!
Un tas izsaka visu 🙂
❤️ES ESMU! ❤️
💚💛💚Šodien vienkārši būsim un ļausim sev būt! Notikumiem ir īslaicīga nozīmība, kas izplēn līdz ar visu kopumu, kurā atrodanies! Nepiešķirsim nekam lielu nozīmību – pasmiesimies un ļausimies! Un vissk ustēsies turp – kur tam jākustas !
👉Lai jau rīt – mēs sevi aktivizētu gribu dzīvot, gribu iedzīvināt sevī to – kas mūsu sirdīs mājo!
Šodien esam un ļaujamies – esam tagadnes mirklī, baudam, smaidam, priecājamies, lai vai kas arī šodien notiek! Prieks mūsos atjaunos visu enerģiju – prieks mūs uzlādēs! Prieks mūs piepildīs tik ļoti – ka rītdien šo enerģiju jau ieliksim savā gribā radīt un piedzīvot!
Lai skaista, bagāta un mīļa jums ikkatram šodiena 🙂
Mīlestībā❤️
Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + six =