7.Maijs – 8 Kawak Eb vilnis


❤️7Esam jau nonākuši uz viena no stabilitātes pakāpieniem – 8️⃣ diena – garīgās stabilitātes aspekts, pašpietiekamība, iekšējais miers un līdzsvars!
Kawak enerģija – Pērkona negaiss, transformācija, sajūtu piesātinājums.
🙏Šodien viss nolīdzsvarojas – mēs iegūstam līdzsvaru savā pasaulē caur to, ka ļaujam transformēties mums pašiem emocionālā plānā! ja spējam just un iejusties, ja spējam sajust to, kas notiek – ja spējam dzīvi tvert caur sajūtām – tad šodien ir tā diena, kad spējam savu attiekmsi mainīt, kad spējam transformēties! Un tas notiek caur to, ka izlīst emociju kauss, kas nolīst pār augiem, kas tūlīt tūlīt uzdīgs!
🙏Šodiena ienes svētību un kā skolotājs mums māca atlaist to emocionālo pusi, kas mūs nelaiž uz priekšu un neļauj justies stabili savā pasaulē! Šodiena kā iesvētības – mūs ievirza jaunā gultnē!
👉Un tas viss apzinoties un tverot pasauli caur jūtām…. ja nespējam iejusties otra lomā, ja nespējam izprast otru sajūtot – tad diena var šķist kkā vienos vārtos – neizdevusies, ne tāda, kād gribētos, ne priekš mums, utt.! Taču ja spējam sajuts otru, sajust situācijas un pieskarties pasaulei ar savu jūtu uztveri – tad mūsos notiks lielas pārmaiņas! Sajūtu pārpilnība iegreizīs virpuli, kurš atnesīs atklāsmes, izpratni un svētību tam ceļam, kuru ejam!
❤️Diena pati par sevi stabila…. no stabilitātes var mūs izsist tas, ka emocionāli mūs izsit kāds notikums vai situācija. Taču tas notiek tamdēl, lai mēs iejustos un sajustu, un caur to palaistu vaļā savu emocionālo attieksmi! Lai mēs transformētos jaunā kvalitātē 🙂 Lai mēs mainītu savu emocionālo attiekmsi uz gaišāku, mīlestības piepildītāku un tīrāku!
🌼🌝Esam un starojam 🙂 ļaujamies kustīgām sajūtām…. klausāmies sajūtās 🙂 Un diena kā skolotājs mums atnesīs izpratni, kādu nozīmīggu atklāsmi un iedos svētību turpmākajam! 🙂
Ar smaidu🌝 un mīļumu❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + ten =