7 Etznab Eb laika vilnis

Labrīt ikvienam 🙏
Jau kā septiņas dienas, kopš 30.aprīļa, esam Dienvidu laika vilnī, kas ir kā 13 dienu rezultāts šīm 52ām dienām!
💛Šajās 13 dienās daudz kas saliekas pa plauktņiem – un mēs paši esam tie, kur viss notiek iekšpusē, lai šie plauktiņi saliktos, lai šis ceļš noskaidrotos, lai taptu skaidra vīzija par to – kas tad ir padarīts, kas pilnveidots, kas uzspodrināts un kas sajusts, kas palaists vaļā, un kas transformēts emocionāli – lai varam jau ar tīru sirdi doties tālāk sajūtu virpulī!
Šīs 13 dienas ir vairāk par krustcelēm mūsos pašos… kas ir kā rezultāts, kas virzīs visu tālāk!
💚 Par to, kādu ceļu iesim un iekšējais dzinulis ir kopība, vienlīdzība un šis kopības spēks!
Visa laika viļņa vadlīnija ir aptvert savu kopību un vienotību ar pilnīgi visu, kas esam mēs un kas ir mums apkārt – ka esam vienoti ar pilnīgi visu! Taču Augstākā izpausme jeb Dievs caur to mūsos atver mūsu individualitātes spēku – kurš lauzīsies arā uz laika viļņa beigām!
🧡Daudz ko iekšēji spēsim izdarīt vienotībā ar visu, kas ir – taču Dievs caur to mūs pavirzīs uz to – ka spēks ir katrā no mums individuāli!
👉Un šodiena, kā ass nazis – ierādīs virzienu – kurp mūsu darbība kopā ar Dievu mūs ved! Kur mūsu Dvēsele mūs sauc – lai dodamies!
🔪Cirtiens var būt ne pa jokam tad, ja esam savu Dvēseli aizmirsuši un nepievēršam tai uzmanību!
✂️Ilūzijas šodien krīt par visu…. Jo gaisā ir nedaudz skarba, tieša un asa enerģija, kā skalpelis, kas bez žēlastības griež to, pret ko tas pavērsts!
❤️Vai tu dzīvo ar Dvēseli?
💚Vai tu dzirdi savu sirdi???
🧡Vai tu – aptver un apzinies sevi kā Dieva daļu šeit uz Zemes?
💛Vai tu esi šeit tikai kā ķermenis, vai tomēr kas vairāk?
👉Visi šie jautājumi un vēl daudzi citi – šodien var caur situācijām nest mums atbildes!
Un jo lielākā ilūzijā dzīvojam, jo vairāk esam aizmiguši un iekūņojušies šajā fiziskajā realitātē kā ērtā un komfortablā vietiņā – jo spēcīgāk Dievs mūsos šodien modinās mūsu patieso dabu, mūsu patieso esību – Dvēselisko būtību!
🌼Skarbi skaista diena 🙂 Kā spogulis… kā sens kramakmens veidots nazis, kurš šķērž ne pa jokam un spoguļo visu, kas tā prieks’ā nostājas!
🌸Atliek tika vērot, būt apzinātam un ļaut, lai dzīve caur notikumiem atver mūsu patieso būtību, patieso Dvēseles esenci, bez kuras var pazust nebūtībā!
🙏Ceļš izgaismojas… Un Šī gaisma ir katrā no mums! Un ja šī gaisma ir apdzisusi un tumša – tad šodiena spēj piešķilt, lai tā deg!
🌈Lai mums katram šī diena atnes to, kas ved mūs tuvāk pašiem pie sevis 🙂
Mīlestībā❤️ un sirdssiltā pateicībā🙏
Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =