24.aprīlis – 8 Kimi, Kawak vilnis ❤️


Astotā diena laika vilnī ir vīrieša virsotne, garīgā stabilitāte un pašpietiekamība
Šīs vērtības šajā vilnī dod Kimi enerģija.
Kimi enerģijas simboli ir nāve, transformācija, pacelšanās jaunā līmenī, tilts starp dimensijām, balta lapa.
🌝Ir liela māksla katru dienu uzsākt kā pirmo dienu. Tā.. it kā iepriekš nekas nebūtu bijis, tā.. it kā šī būtu pirmā diena šajā saulē.
Ja mēs to spētu, mēs evolucionētu daudz daudz ātrāk. Patiesībā jau nav ne vakardienas, ne rītdienas, ir tikai šodiena, šis mirklis.
Šo ilūziju par vakardienu rada mūsu atmiņa. Ja mums nebūtu atmiņa, mēs nekad neiedomātos par to, ka ir pagātne vai nākotne, būtu tikai šeit un tagad.
Šīs dienas enerģija paceļ visu jauna līmenī. Un lai tas notiktu, daudzkārt nākas aizslaucīt visu to, kas neļauj pacelties. Tāpēc šodien jāvēro zīmes un jālaiž vaļā, jeb jālaiž prom viss tas, kas uzpeld, piesakās, saplīst vai nozūd.
Šodien ir tā diena, kad jānodedzina tilti uz pagātni un jābūvē jauni. Kimi ir kā starptelpa zemūdenē vai kosmosa kuģī. Starptelpa, kurā ieiet, lai izietu atklātā kosmosā, vai noietu zem ūdens. Nevar atvērt durvis uz atklātu kosmosu, kamēr nav aizvērtas durvis uz kosmosa kuģi. Jo pretējā gadījumā ies bojā viss kuģis vai zemūdene.
Mēs nevaram atvērt durvis pie Dieva, kamēr neesam aiztaisījuši durvis, kuras ved pie sātana. Mums ir jāatsakās no visa, kas mūs velk atpakaļ, lai mēs varētu iet uz priekšu.
🙏Mūsu prātam vienmēr gribas palūrēt pa spraudziņu nākotnē, sajust vai tur bus droši, vai tiešām tur var iet. Taču fizikas likumi to nepieļauj. Un Dievs vienmēr prasa no sākuma viņam noticēt, spert pirmos soļus nekurienē un tikai tad viņš parādās.
Nevar atvērt durvis gaismai, kamēr durvis tumsai nav aizvērtas.
❤️Atceros kā pirms aptuveni astoņiem gadiem man šos vārdus teica viens vieds cilvēks. Viņš teica, ka ir ļoti jāgrib atgriezties pie Dieva, lai šīs durvis atvērtu. Tik ļoti, ka uz laiku ir jāpaliek pilnīgi vienam šajā starptelpā, ir pilnībā jāaizver durvis sātana pasaulei, pilnībā jāatsakās no tā visa, ko piedāvā sistēma un visa sātana pasaule un jālūdz Dievs, lai viņš mani ņem darbā, lai maksā man algu un lai ved uz gaismu.
Tas bija ļoti grūts laiks. jo negāja ne ar finansēm, ne arī citādi. Bija ļoti daudz jāieliek gribas spēks un vēlme iet uz gaismu, lai spētu aizvērt visas vecās durvis un uz brīdi palikt nekurienē pa vidu. Tikai tad lēnām sāka vērties vaļā durvis uz Dieva pasauli. Bet arī tas notika tikai izturot pārbaudījumus.
Mani daudzkārt pārbaudīja vai patiešām būšu uzticīgs gaismai pat tad, ja nebūs ko ēst, nebūs kur dzīvot, kad nebūs draugu, kad ies slikti, pat tad – kad ar mani manipulēs, kad mani izmantos un mānīs. Sātans darīja visu iespējamo, lai mani sagrautu un Dievs caur to pārbaudīja manu vēlmi atgriezties pie gaismas, pie Dieva. Protams – bija brīži, kad sabruku un padevos, bet pilnīgi iespējams, tie bija tie brīži, kad durvju spraudziņa pavērās.
👉Redzu, ka ļoti daudziem šobrīd tiek dota iespēja pamest šo rijīgo, alkatīgo, melīgo un manipulatīvo kontrolējošo sistēmu, kura it kā dod garantijas ka izdzīvosi, taču tā dod arī garantiju, ka nekad nedzīvosi. Redzu, ka daudzi ir šīs izvēles priekšā un varu teikt, ka tā nav viegla izvēle, taču varu arī teikt, ka cita ceļa tāpat nav. Ir jākāpj ārā no tās realitātes, kurā it kā dod garantiju, ka izdzīvosi un jāiet uz to realitāti, kurā pašam par sevi jāuzņemas atbildība un tad, ja gribēsi, tad dzīvosi. Taču šo transformācijas procesu nav iespējams veikt vienam.
🙏Ir jālūdz, lai Dievs ved, lai ved katru dienu, lai ved soli pa solītim, lai ņem aiz rociņas un ved pa šo dzīves ceļu pretim gaismai. Jo ir pienācis laiks atgriezties mājās, atgriezties pie savas patiesās būtības, atgriezties pie Dieva.
🌍Mēs neesam darbinieku vai vergu rase. Mēs esam nemirstīgas, kosmiskas, dievišķas, gaismas būtnes un turpināt vergot šai sistēmai, tas ir tas pats kas melot sev par pilnīgi visu. Un patiesībā cita ceļa jau nav. Jo ātrāk cilvēki atjēgsies, jo vieglāks būs ceļš.
Atgriezties pie Dieva paliks aizvien grūtāk. Un lai arī viss liecina par to, ka pat pilnīgi modificēti, tomēr cilvēki – varēs atgriezties pie Dieva arī pēc sestās un desmitās potes. Tomēr ar katru soli tuvāk sātanam, ceļš uz atgriešanos paliks aizvien grūtāks un smagāks. Tas ir kā pielikt sev klāt pa vienam elles lokam ar katru soli, ar kuru attālināmies no Dieva. Katra vakcīna būs kā vēl viens elles loks, kā soda aplis biatlonā 🙂
Viss notiekošais liecina par to, ka atmodīsies ļoti daudzi, vismaz tie -kas nenomirs:) tikai ceļš viņiem nebūs viegls. Tik, cik pieaugot atmodušos skaitam, cilvēkiem paliks vieglāk šo ceļu noiet, jo jau daudzi to būs paveikuši. Taču jo ātrāk katrs no mums attapsies, kur šauj greizi, jo īsāks ceļš būs jāiet.
❤️Izvēle ir mūsu katra paša rokās. Un tikai mēs katrs pats varam uzņemties atbildību par savu dzīvi un savām izvēlēm. Tas, ka mūs kāds ir apmānījis, nenoņem no mums atbildību. Vienmēr būs izvēle starp kārdinājumu, komforta zonu un izdevīgumu un gaismu.
🌸Lai ietu uz gaismu, būs jāatsakās no daudz kā, no visa tā, ko sātans ir piedāvājis un laipni iesmērējis.
Izvēle ir mūsu atbildība.
Lai gaisma ir ar mums.
Mīlestībā❤️ un pateicībā🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 6 =