❤️Sveiki dārgie draugi, gaišie ceļa biedri!❤️


👍Šodien laiktelpā 11 Muluk.
1️⃣1️⃣Vienpadsmitā atslēga, tēma vai pakāpiens ir tā, kas parāda caur ko izpaužamies augstākajos plānos. Tā ir mūsu pašu izpausme, kad darām to, kas pirmkārt nes labumu visiem citiem un tikai tad mums pašiem.
Man nepatīk vārds kalpošana, taču uzreiz citu vārdu nespēju iedomāties. Tāpēc būs kalpošana.
🙏11tā diena laika vilnī – ir mūsu augstākā izpausme, kad kalpojam pirmkārt kopējam labumama un caur to saņemam sev. Patiesībā jau augstākais egoisms ir palīdzēt citiem, jo tikai tā pa īstam varam iegūt kaut ko sev. Taču dodot nesavtīgi no sirds!
❤️Dievs mums dod daudz vairāk gaismu, mīlestību, paplašina apziņu un ved uz apgaismību, ja to visu darām, lai kalpotu un dotu citiem. Ja gaismu prasām priekš citiem un paši esam kā instruments, kā enerģijas vadītājs, caur kuru enerģiju var novadīt pie tiem, pie kuriem jānovada.
🧡Mūsu katra Augstākā izpausme ir palīdzēt citiem. Bet ne jau ar savu ego. Ego nevienam nevar palīdzēt, viņš ir uzbūvēts tā, lai domātu tikai par sevi. Tāpēc palīdzība citiem notiek caur Dievu.
🌷Lai šo tēmu atvērtu sevī šajā vilnī, mums jāapzinās Muluk enerģija.
👉Muluk ir enerģijas upe, informatīvais lauks, informācijas plūsma.
Daudzi jau sen ir novērojuši, ka jaunu informāciju saņem tikai tad, ja ar to dalās.Ka enerģiju saņem tad, ja ar to dalās, ja to no visas sirds dod tālāk tiem, kam tā šobrīd visvairāk nepieciešama. Mums jābūt kā upei, kura nes ūdeni uz priekšu, lai iegūtu sev jaunu un atkal būtu ar ko dalīties. Mums katram jākļūst par enerģijas vadītājiem, lai spētu šo enerģiju dot tālāk.
👉Ja mēs izsakām nodomu dalīties ar gaismu un mīlestību, mums to dos tik daudz, cik spējam caurvadīt. Ja mūsu nodoms būs dalīties, tad ar laiku spēsim caurvadīt aizvien vairāk.
❤️Jēzus spēja sasniegt apgaismību un caurstrāvot milzīgu enerģijas apjomu, jo visu, ko viņš darīja, darīja priekš citiem. Un tas šķiet pilnīgi loģiski, kad sākam apzināties to, ka patiesībā esam viens vesels. Šis darbojās kā makrokosmosā, tā mikrokosmosā. Mūsu organismā aknas ir tās, kas nosaka visu vielmaiņu ķermenī. Un ja kāds orgāns jūtas slikti, akna paņem vielas un enerģiju no citiem orgāniem, lai izveseļotu to, kurš apslimis, taču pēc tam tā atdara veselajam orgānam dubultā, dodot daudz vairāk enerģiju un vajadzīgos mikroelemenstus.
🙏Tieši tāpat notiek ar cilvēkiem, kuri nesavtīgi kalpo citiem – tie saņem vietā daudz vairāk un enerģijas upe sāk iekustēties.
🌷Mums jāapzinās, ka esam enerģijas vadītāji un tikai dodot enerģiju tālāk, mēs varam kļūt par enerģijas supervadītājiem. Mēs spējam translēt aizvien vairāk un vairāk enerģiju, ja to dodam tālāk tiem, kam to šobrīd vaisvairāk vajag. Tiem, kas ir gatavi arī kļūt par enerģijas supervadītājiem un kalpot kopējam labumam.
👉Šodien mēs varam saņemt daudz informāciju no kosmosa, ar kuru visticamāk jādalās. Iespējams caur dažādiem avotiem atnāks informācija, kura ir ļoti vērtīga, ar kuru ir jādalās un jādod tā tālāk. Iespējams atnāks atbildes uz sen uzdotiem jautājumiem. Šodien arī ir jāizsaka jautājumi kosmosam, jo atbildes var atnākt ļoti viegli un ātri.
💧Muluk ir zināt kāre. Ja mēs kaut ko konkrētu gribam uzzināt un prasām, mēs to noteikti uzzināsim. Taču nedrīkst jaukt zinātkāri ar ziņkarību. Ziņkārīgie nedabūn informāciju, viņi dabūn pa degunu, ja to bāž visur, kur nevajag. 😁
💚💚💚💚💚
Vakar vēlu vakarā uzdūros vienam video, kura informāciju pat nevaru atstāstīt. Taču man aizķerās viena lieta, ko teica sieviete no video, ka tuvojās kaut kas liels, kaut kas, ko organizē Dievs un ko cilvēki nespēs ietekmēt. Tie būšot plūdi – cik var saprast, tad tie būs gan informatīvie plūdi, gan fiziski ūdens plūdi un tie būs tuvāko trīs nedēļu laikā. Manās sajūtās norezonēja praktiski viss, par ko šīs sieviete runāja, jo daļēju informāciju jau biju saņēmis iepriekš no dažādiem citiem avotiem. Un arī pašam bija sajūta par to, ka vairs nav laika. Ka jāceļ sava vibrācija un jāpaaugstina spēja caurvadīt enerģiju. Bija sajūta, ka pretējā gadījumā enerģija, kura nāks kopā ar informāciju, varētu arī pārdedzināt. Jo cik sajūtu, apjoms būs liels. Tas būs kāds kosmisks enerģijas vilnis un tā sajūta, ka notiks milzīgs atmošanās vilnis. 🙏Cilvēki ne tikai modīsies, bet kļūs arī apskaidroti. ❤️
🙏Es nebiedēju ar šo informāciju, jo šīs vīzijas par cunami, milzīgu enerģijas vilni manī neizraisa bailes par izdzīvošanu, drīzāk dvēseles prieku, ka beidzot pienācis tas brīdis.
👉Kas pa īstam notiks – nezinu. Taču ir sajūta, ka tas manā dzīvē ir saistīts ar to, ka mēs abi ar Aigu ņemam tādu kā pauzi, tādu kā atvaļinājumu mūsu radošajos darbos. Mēs kādu laiku nerakstīsim un no 1.maija līdz 5 maijam nebūsim arī sasniedzami. Jo dosimies ceļojumā pie sevis, kur nebūs ne internets, ne telefonu. Tāpēc ja ir kas tāds, ko gribat paspēt mums pateikt, tad rakstiet tagad. Pasūtījumi, kuri stav ridnā un nav saņemti, tiks taisīti pēc 5.maija. Jo jau no šodienas ieeju tadā kā gatavošanās fāzē un nevaru vairs pieslēgties procesim, kas nav saistīti tieši ar sagatavošanos.
🌍Tā nu mums sanāk, ka būs nepilnu divu nedēļu garš atvaļinājums. Tapēc nebrīnaties, ka netop rakstiņi un no mūsu puses ir klusums. Par visu varēsim parunāt vēlāk.
❤️No šodienas sākas klusēšanas fāze, kad ieiesim vairāk sevī un mazāk komunicēsim ar apkārtējo pasauli. Mēs to darām, lai palielinātu savu spēju caurvadīt gaismu, enerģiju, informāciju – kuru nodot pēc tam tālāk. Ir pienācis laiks attīrīties un pastiprināt plūsmu caur sevi. Tā mūsu sajūtas saka un uz to izteikti ved mūsu dzīves.
🙏Tāpēc tiksimies jau pavisam drīz ar jaunu skatu uz lietām, uz dzīvi un pašiem uz sevi.
L🌸ai Jums ikkatram gaismas piepildīts šis laiks! Lai Jums izdodās būt kopā ar gaismu un Dievu. 🌸
❤️Mīlestībā un pateicībā🙏
Ansis un Aiga
👉Uz drīzu tikšanos🙌

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 7 =