❤️21.aprīlis – 5 Akbal Kawak vilnis❤️


5️⃣Piektā diena apziņas attīstības laika vilnī ir diena, kad apzināmies savu individualitāti. Kad sākam apzināties to, ka esam radītāji – ka spējam ietekmēt un radīt savu realitāti.
Caur individualitāti mēs apzināmies to, ka katrs mūsu lēmums, katra mūsu izvēle, katra darbība un emocija nes sekas. Jeb vienkāršāk sakot materializējas.
❤️Paskatoties apkārt mēs redzam, ka viss, kas mūs ieskauj, ir kādreiz bijušas mūsu domas un emocijas. Un tagad tās ir izpaudušās kā matērija.
👉Šajā vilnī piektās dienas enerģija ir Akbal.
Akbal ir tuvākais ceļš pie Dieva, sapņu pasaule, meditācija, dziļā aka.
💙Akbal enerģijā mēs ienirstam caur klusumu, caur iekšējo klusumu un to, ka atrodamies šeit un tagad mirklī.

👁Kad aiztaisām acis un apzināti ieejam klusumā vai vakuumā, un aizturam elpu, mēs automātiski tuvojamies Dievam. Mēs lēnām ar katru ieelpu un izelpu, ar katru brīdi, ko aizturam elpu, mēs ienirstam dziļāk sevī, mēs paplašinām mirkli šeit un tagad. To mirkli – kurā materializējas pagātne un rodas nākotne.

❤️Ieejot sevī, ieejot savā sirds telpā – mās pietuvojamies savai dziļākajai būtībai, mēs pietuvojamies Dievam, gaismai un mīlestībai. Mēs laižamies iekšā dziļāk sevī kā bezgalīgi dziļā akā. Mēs iepazīstam sevi no iekšpuses, no iekšienes. Un tas mūs ved tuvāk pie sevis.
💚Mūsu prāts ir izveidots tā, ka tas sevi ir aplīmējis ar etiķetēm, birkām, dažādām programmām, filtriem un priekšstatiem par to, kas mēs esam. Tāpēc no ārpuses mēs nevaram ieraudzīt sevi, savu dziļāko būtību. Mēs redzam tikai savus pieņēmumus par sevi.
💙Ejot sevī iekšā, savā dziļumā, mēs sajūtam un sadzirdam savu patieso būtību un visas birkas vai etiķetes lēnām sāk pašas lobīties nost kā vecas afišas no afišu staba vai ziņojumi no ziņojumu dēļa.
Mēs pamazām sākam ieraudzīt sevi, savu patieso būtību. To, ka mēs patiesībā esam dvēseles, kuras ir mūsu ķermenis, kurās ir mūsu ego un prāts, kurās ir katra mūsu individuālā pasaule. Tas viss ir maziņas mūsu sastāvdaļas.
🧡Prāts ir tikai kalkulators vai procesors! Ego ir tikai datorprogramma, kura vada mūs līdz mirklim, kamēr apzināmies, kas mēs patiesībā esam.
💙Ejot dziļumā, ejot sevī – prāts un ego sāk panikot, jo viņi zaudē kontroli pār procesiem. Jo beidzot šo vadību pārņem dvēsele. Un tas ir jāizstāsta savam ego un prātam, ka viņi ne tuvu nav galvenie šajā dzīvē. Viņi ir tikai sastāvdaļas, taču būtiskas sastāvdaļas, kurām ir ierobežota vara un uzdevumi. Galvenā un noteicoša tomēr ir dvēsele.

Šodien, lai izpaustos radoši, mums jāieklausās savās sirdīs❤️, savā dvēseles balsī un jāļaujas šai plūsmai. Lai sadzirdētu savu sirdi, ir vienkārši jāaizver acis, jānofokusē skatiens savās domās uz sirds centru, jāieiet klusumā un jāaiztur elpa. Tā var veikt vairākas ieelpas un vairākas izelpas, pēc katras aizturot elpu tik ilgi, cik ir komfortabli un šajā procesā mēs automātiski uzskaņojamies uz savu sirdsbalsi. Tad var atvērt acis un sajust, uz kuru pusi velk.

🙏🙏🙏Šodien loti atbilstoši šai dienas enerģijai vakarā plkst. 19:00 ir kopmeditācija, kurā tieši atvērsim savas sirdis un vairosim mīlestību šajā pasaulē. Pēc šīs meditācijas ir ļoti viegli sajust savu sirdsbalsi, sajust savu sirds aicinājumu.
❤️🙏❤️Tāpēc aicinu pievienoties. Tā kā dienas enerģija ir ļoti atbilstoša meditācijai, tad meditācija var izvērsties ļoti dziļa, ļoti spēcīga un ļoti efektīva.
❤️❤️❤️Meditācijas nodoms ir pastiprināt mīlestības plūsmu katra dalībnieka sirdī, lai ar šo plūsmu varam piepildīt šo pasauli, piepildīt viens otru un sūtīt mīlestību tiem, kas pēc tās visvairāk ilgojās un kam to visvairāk vajag. Mēs sūtīsim gaismu tiem, kuri ir gatavi atmosties, kuri nupat ir atmodušies un ir galīgi apjukuši. Mēs sūtīsim mīlestību, lai tā viņiem palīdz ieraudzīt savu ceļu, lai palīdz sajust virzienu, kurā doties un lai tā palīdz viņiem atvērties un arī vairot gaismu šajā pasaulē.
💚💚💚Un pats augstākais nodoms ir atmodināt visus, kas tam gatavi, lai šī planēta ātrāk un harmoniskāk attīras no visa liekā un piepildās ar gaismu un mīlestību.
❤️Tāpēc sajūti savu sirdi, sajuti vai tavai sirdij ir aicinājums piedalīties un pievienoties šim skaistajam procesam, kurā sūtīsim mīlestību no sirds uz sirdi.
🙏Un ja Tevi tas uzrunā, tad droši pievienojies Telegram kanālam https://t.me/PaVasaraMeditacija, kurā 18:50 būs links uz zoom platformu, kurā notiks lielā kopmeditācija. Kurā visi vairosim gaismu šajā pasaulē. Kurā visi ienesīsim gaismu un mīlestību caur savām sirdīm.

Lai visiem piepildīta un forša diena. 🌝

Šodien nekas nenotiek tāpat vien. Visam ir daudz dziļaka jēga un nozīme.

Ar mīlestību❤️ un pateicību🙏 Jums visiem
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − twelve =