Attītības scenārijs ir tikai viens

❤️Sveiki ceļa biedri!❤️
Gribēju padalīties ar informāciju, kas mani vakar aizveda pie vairākām pozitīvām atklāsmēm. 🙏🙏🙏
👉Vakar noskatījos videom kurš ir aptuveni desmit gadus vecs Project Camelot veidots.
👉Stāsts bija par militāristu, kurš dienējis ASV slepenajā bāzē. Viņš stāstīja par lidojošajiem škīvīšiem, kuri pārvietojas ar gaismas ātrumu pa visu saules sistēmu, par slepeno okulto pasaules valdību un par to, kā pusgada laikā izgājis kursu, lai iegūtu, vai pareizāk sakot, lai atgūtu cilvēka spējas. Viņš teica, ka galvenais uzdevums bija iemācīties noticēt – ka tas ir iespējams. Šīs spējas var attīstīt jebkurš. Un mums ir iestāstīts saukt tās par paranormālajām spējām, taču tās ir pilnīgi normālas.
👍Viņa uzdevums bija darboties ar datoru, kurš paredz nākotni. Ar šo ierīci varēja darboties tikai cilvēki ļoti augstās vibrācijās. Viņš gāja cauri dažādiem attīstības scenārijiem un mainīja rīcības versijas, lai pielāgotu nākotnes iznākumu. Viņa uzdevums bija atrast versiju, kurā pasaules elite var turpināt valdīt pār pasauli.
👉Šādi cilvēki, kas operēja ar šo ierīci, bija pāris desmitu. Un lai kā viņi eksperimentēja, lai kā viņi mainīja versijas un šos attīstības scenārijus, iznākums bija vienmēr viens un tas pats. Visi scenāriji 2012.12.21. sagāja vienā scenārijā.
👍Kā viņš pats teica – ka tajā brīdī, kad iestājās 2012.12.21. Šaha partija sasniedza to mirkli, kad iznākums ir neizbēgams. Kad abi spēlētāji redz, ka būs šahs un mats, lai vai kā viņi turpinātu spēlēt. Šahs un mats protams melnajiem kauliņiem 🙂 jautājums bija tikai tanī – cik gājienos, cik ilgi melnie spēs mukt un izvairīties no mata.
💚Tad šis projekts tika slēgts, jo pasūtītajam nepatika atbildes, ko maģiskais spogulis deva. Tas man palīdzēja ieraudzīt- cik liela ilūzija tiek burta un cik ļoti viņi cenšas mūs piespiest noticēt tam, ka būs kaut kāds Davosa plāns, vai zelta miljards.
👍Es visu laiku nevarēju saprast – kāpēc dot tādu informāciju atklātībai, kāpēc ļauj eksistēt tādiem mēdijiem, kas dalās ar it kā sazvērestības teorijām. Tik tagad sapratu. Jo viņi cenšas mūs piespiest noticēt savam attīstības scenārijam. Viņi grib, lai uzradām versiju, kurā melnie kauliņi šaha partijā tomēr uzvar. 👍Taču tā visa ir viņu slimā ilūzija.
🧡Pats militārists šajā video teica, ka viņi ir garīgi slimi cilvēki un tāpēc vēl joprojām cenšas noticēt, ka tas, ko viņi dara, viņiem izdosies pat tad, kad visjaudīgākie datori, kas spēj paredzēt nākotni, ka Pat derības šķirsts un citi pareģošanas mehānismi saka pretējo.

🌸Attīstības scenārijs ir tikai viens – cilvēki pamodīsies un pacelsies savā apziņā neatkarīgi no tā, ko darīs viņi vai mēs. Viņi var tikai pastiept garumā savu pasaules galu.

👍Tas, par korunāja 2012.12.21 – bija viņu pasaules gals, ne mūsu. Viņi visu laiku cenšas savu karmu, savu likteni pārlikt uz mums, taču tas neko nemainīs. Viņi ir nolemti iznīcībai, jautājums tikai tanī – vai tas notiks piecos, septiņos vai vienpadsmit gājienos. Protams, viņi atliks līdz pēdējam.
👉Taču iznākums ir neizbēgams.

🌝Tagad saprotu, cik liela ir visa šī ilūzija par to, ka ir kaut kāda pandēmija, ka kādu nopotēs vai ka cilvēkiem atņems brīvību.
🙏Brīvību mēs beidzot iegūsim.
🌈Es saprotu, cik liela ilūzija tiek burta. Un ja runā par cilvēci kopumā, tad nekas vairs nevar mainīties, nekas neko nevar ietekmēt.
👍Runa šobrīd ir tikai un vienīgi par katra cilvēka individuālo dzīvi, par katra individuālo pieredzi, kuru varam paspēt vēl iegūt šajā transformācijas periodā. Mums katram ir iespēja doties lieliem soļiem uz priekšu, kamēr visa pasaule ir nolikta uz pauzes. Mēs katrs varam turpināt mierīgi bez steigas attīstīties un veidot savu dzīvi, savu likteni tādu, kādu vēlamies. Kādu to varam veidot sadarbībā ar savu Augstāko Es, Dvēseli un Garu. Jo atmoda ir neizbēgama. Jautājums tikai kad – agrāk vai vēlāk? Tas maina mūsu individuālo pieredzi . Taču tas nemaina kopējo virzību. Es to ļoti spilgti sajutu un manī norezonēja katrs vārds, ko teica šis militārists.

😀Mēs varam šo procesu tikai paātrināt aizvien vairāk un straujāk, vairojot gaisumu uz šīs planētas. Taču gaisma atnāks arī bez mūsu līdzdalības, jo tā nāk no galaktikas centra, no centrālās saules, un vilnis pēc viļņa apskalo šo saules sistēmu, atmazgājot no tās visus tumšos traipus. Protams – mums katram paliek vieglāk un būs vieglāk tam iziet cauri, ja paši vairosim gaismu sevī un pasaulē. Taču gaisma atnāks arī tad, ja mēs to nedarīsim. Tikai tad mums būs skarbāka transformācija, jo viss notiks acu mirklī.

🌼Labāk, ērtāk, vieglāk un harmoniskāk būs tad, ja paši šim procesam raiti iesim cauri. Tāpēc ir vērts vairot gaismu. Bet pa lielam viņa jau ir atnākusi un ir tikai viens attīstības scenārijs. Tik cik var gadīties tā, ka cilvēki, kuri negrib attīstīties, sadegs šajā gaismā.
Un tāpēc varbūt pat labāk priekš viņiem ir nomirt no vakcīnas, kā sajukt prātā no patiesības, kuru viņi ieraudzīs, kad ieslēgs gaismu šajā saules sistēmā.

Gaisma nāk, es to jūtu. Mēs esam gaisma.
Un gaisma ir ar mums.

Lai jauka diena!

Mīlestībā❤️ un pateicībā🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + fourteen =