❤️18.aprīlis – 2 Ahaw Kawak vilnis ❤️


Otrā diena šajā apziņas attīstības vilnī. Tā ir diena – kurā sakam mijiedarboties ar pasauli. Tā ir enerģija, caur kuru šajā vilnī notiek mijiedarbība. Jebkāda mijiedarbība ar visu pasauli.
🌝Šaja vilnī tā ir Ahaw enerģija.
Ahaw ir Dievs, Saule, beznosacījumu mīlestība, apskaidrība un apgaismība.
Ahaw ir visu iepriekšējo deviņpadsmit enerģiju summa.
🌼Ahaw tā ir arī paļaušanās un to, kas notiek un ka viss notiek tieši tā kā tam jānotiek.
🌝Ahaw tā ir sapratne un spēja saprast otru. Ahaw tā ir pieņemšana. Tā ir spēja pieņemt, ka viss notiek tā kā tam jānotiek, tā kā to esam radījuši. Taču pieņemšana nav tas pats kas samierināšanās. Samierināšanās ir nolemtība, pieņemšana tā ir lietu pieņemšana un tad sava vēlamā nodoma palaišana. 👉Es pieņemu to, kas notiek, bet es ar to nesamierinos.
💛Šī diena caurstrāvo beznosacījumu mīlestību un šajā diena ir viegli uz to uzskaņoties, viegli to ielaist sevī un ar to dalīties. Šajā dienā mums jāatver savas sirdis, protams ne fiziski – bet sajūtu līmenī.
💛💛Šī ir diena, kad mums jāpateicās Dievam, jāpateicas dzīvei par to, ka viņi mūs ved pa mūsu dzīves ceļu un ved uz to, ko no sirds vienmēr esam gribējuši sasniegt. Šī ir diena, kad jāsajūt savās sirdīs sirds siltums un jāstaro, jādalās ar to ar visiem apkārtējiem, jo tikai tā mēs šo siltumu vairojam sevī.
💛💛💛Mums ir jābūt vēlmei un nodomam dalīties, vairot gaismu un mīlestību šajā pasaulē, lai šī plūsma pastiprinātos mūsos. Tikai dodot mēs varam saņemt.
❤️💚🧡Mēs visi pēc dabas, pēc būtības esam 100% egoisti. Tā mēs esam iekārtoti un uzprogrammēti. Taču augstākais egoisms ir palīdzēt citiem. Jo tikai palīdzot citiem, mēs spējam saņemt visvairāk sev.
Mēs nevaram iegūt lielāku ieguvumu kā daloties ar citiem beznosacījumu mīlestībā. Tāds ir fizikas likums. Jo tikai daloties plūsma spēj pastiprināties. Tikai daloties tā pieņemas spēkā un spēj no mums izskalot to, kas tur sastājies, to kas bremzē šo plūsmu.
💛Mums Dievs dod tad, ja mēs dodam to tālāk. Tā darbojās enerģijas. Mēs nevaram sev neko paturēt, jo tad enerģijas plūsmu apturam. Ja veidojam dambjus kā bebri to dara, tad uzpludinātās vietas aizaug, tajās sabirst lapas, sakrīt koki un aizaug ar ūdens zālēm un mēs pārtopam par dīķi, kurš lēnām pārvēršas par smakojošu dūņām aizaugušu purvu. Mums šie dambji ir jāpārrauj, lai aizskalotos viss, kas sastāvējies un mūsos atkal ieplūstu svaigs ūdens. Lai mēs atkal pārtaptu par dzīvu mutuļojošu upi, kurā notiek aktīva kustība, kurā vienmēr ir svaigs un tīrs ūdens.
🌝Es šodien vēl gribēju apjautāties par to – kādas sajūtas ir bijušas Jums šajās pēdējas dienās. Jo es un vēl daži man zināmi cilvēki sajuta ļoti spēcīgas izmaiņas fona bildē vakarā un naktī no ceturtdienas uz piekdienu. Bija tāda sajūta, ka ieejam pilnīgi citā realitātē. Es pat pēdējas dienas redzēju ka kaut kādi attēli manā acu priekšā nomainās. Līdzīgi kā matriksā, kad realitāte parvērtās skaitļos un skaitļi realitātē. 💚Tāda sajūta, ka kaut kas ļoti spēcīgi nomainījās un tās pirmās sajūtas nebija pozitīvas.
🙏🙏🙏Tāpēc gribu jautāt – kā jutāties Jūs ceturtdien vakarā, piekdien un vakar. Vai bija kaut kas savādāk kā ierasts.
🌍Es sākumā domāju, ka pārmaiņas notika tikai manī. Tad sapratu, ka arī Aiga sajuta ko līdzīgu, un tad vakar uzzināju, ka ir vēl cilvēki, kas sajutuši ko līdzīgu, pat biedējoši līdzīgu.
🌈Visas šīs dienas esmu kā ne savā ādā. Visas šīs dienas es skatos uz to, ko redzu un tas šķiet nereāls. Ir tāda sajūta, ka pasaule ir kā datora ekrāns un dažos ekrāna pikseļos bilde raustās, vai mainās. Tā kā pārlec kadri. Nu piemēram – mājās, kur nekad nav bijis logs uz sekundes simtdaļu parādās logs, caur kuru redzu kas ārā notiek un tad pazūd. Uz virtuves dēliša pēkšņi parādās kaut kāda kustība un tūdaļ izzūd. Un tā vēl daudzas citādas izpausmes. Tāda sajūta – ka šīs pasaules programmatūrā kaut kas nomainījās un jaunais vēl nestrādā, taču vecais jau nestrādā. Arī prāts un ego ir uzkāries. Var teikt nefunkcionē, nevar ne padomāt, ne saprast kas notiek.
🙏Kā ir jums – padalieties ar savu pieredzi?❤️
Mīlestībā❤️ un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − two =