❤️16.aprīlis – 13Etznab, Kimi vilnis❤️


1️⃣3️⃣Trīspadsmitā diena noslēdz šo skarbo transformējošo un patieso vilni.
Trīspadsmitā enerģija ir viļņa motivātors. Tāda kā neaizsniedzamā virsotne, motivācija – kura dzen uz priekšu.
👉Šī viļņa motivācija bija un vēl šodien ir Etznab enerģija.
🔪Etznab ir patiesības spogulis, ilūziju uzšķērdējs, objektīvās realitātes atspulgs.
Var teikt, ka apkārtējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules spogulis. Atliek tikai tajā ieskatīties, lai ieraudzītu patiesību par sevi. Atspulgu nevar izmanīt – lai kā mēs censtos, taču varam izmainīt sevi, lai atspulgs būtu patīkamāks.
✂️Neskatoties spogulī mēs dzīvojam ilūzijā, mēs varam domāt un fantazēt – kā mēs izskatāmies, taču tikai ieskatoties spogulī mēs redzam patiesību. Un patiesība ir tāda kāda tā ir. To ir grūti pieņemt, taču tāda tā ir. Atliek tikai ieskatīties sevī un izmanīt to, kas mums nepatīk apkārtējā pasaulē.
❤️Vakar, kad man jau likās visa transformācija šajā vilnī ir beigusies un ir patīkams pacilājums. Izrādījās, ka viss tikai sākās. Vakar vakarā transformācijas rezultāts izšāva korķus līdzvērtīgi jaungada salūtam, tikai skaistās uguntiņas nebija.
🧡Bija jaudīgi, iznāca uz āru kaut kas tāds, ko ilgi biju turējis sevī, vēl tagad īsti nespēju palaist prom, jo nemāku. Iznāca tikai korķis un pārējais lēni vējojās. Sen tik labi nebiju ieraudzījis, kas lācītim vēderā un vēl tagad bail tur ieskatīties, jo tas, ko jūtu, ir hmmm … pat nezinu kas… Nezinu ko ar to visu darīt.
💚Taču tā kā nāk transformācijas vilnis emocionāla plānā, kuru sauc par Kawak vai pērkona negaisa vilni, tad zinu, ka izraus ārā visu netakarīgi no tā – vai gribu, vai nē.
🙏Es vakar tik spilgti ieraudzīju upura lomu savā atspulgā, ka nevarēju neieskatīties sevī. Un protams, ka ieraudzīju arī tur šo upura lomu. Jo ja tā padomā, tad šobrīd visa pasaule ir uzņēmušies upura lomu. Vieniem neļauj strādāt, citiem jāvakcinējas, citiem vienkārši viss ir slikti, citiem jānēsā maskas, citiem augstāk stāvošiem piespiež kaut ko darīt, pieņemt pavēles un atdot tās tālāk.
👍Mēs visi esam izrādē, kurā visi tēlojam upurus. Tikai retais nav pieņēmis šo lomu. Tas tik spilgti man parādīja manu lomu, to ka man patīk būt upurim kādā situācijā, jo tad ir iespēja, ka manam ego kaut kas atleks, ka kāds pažēlos un samīļos.
💚💚💚Es vēl īsti nezinu ko darīt, pieņemu – ka esmu izvēlējies upura lomu un tagad no tās atsakos, cenšos piepildīt to ar gaismu un mīlestību. Kas no tā sanāks – nezinu.
❤️Taču tā ir tik spilgi uzpeldējusi un izgaismojusies, ka vēljoprojām katrā situācijā izvēli izdaru kā upuris, nevis kā savas dzīves valdnieks un pārvaldītājs, kā upuris – nevis kā radītājs.
🌝Un šī informācija tik spilgti mani ir pārņēmusi, ka nespēju no tās izkāpt. Tāpēc saprotu, ka šādā stāvoklī pat nevaru izdarīt izvēles, vai pieņemt lēmumus, jo viss notiek caur upura prizmu. Laikam vajadzēs laiku, kamēr šī tēma izvējosies.
🙏Tādas manas atziņas par 13 Etznab!
😀Piedalījos sešu dienu meditācijas maratonā un man bija tāda sajūta, ka visas sešas dienas šis maratons darbojas kā vīna pudeļu korķu viļķis. Un vakar vakarā, kad iestājās Etznab enerģija – korķi izrāva. Un izrāva tā, ka maz nelikās. Taču tā kā nobijos no tā, kas nāca ārā, tad sabremzēju attīrīšanās porcesu. Tāpēc laikam tagad par to rakstu, lai to informāciju dabūtu ārā.
🌏Es ar prātu zinu, ka neesmu upuris, taču šī brīža sajūtas man rāda, ka visu dzīvi esmu tā juties un tā izpaudies. Un tas ir bijis tik neredzamā planā, ka knapi to biju pamanījis iepriekš. Taču ego tik liels, ka atzīt to sev bija gandrīz neiespejami. Tagad zinu, ka no tā tikšu vaļā, nu tas ir tikai laika jautājums.
Novēlu visiem, kas gatavi tikt vaļā no saviem blokiem, no savām pieņemtajām lomām, to arī izdarīt. Un novēlu jums to, lai šis process notiek cik vien iespējams harmoniski, maigi, ātri un viegli. Jo teikšu godīgi – nekā patīkama tur nav. Pat diezgan biedējoši.
❤️Lai gaisma un mīlestība ir ar jums. Lai šķīdina visas vecās prorgammas un atbrīvoto vietu piepilda ar mīlestību. ❤️
Lai mīlestības❤️❤️❤️ piepildīts vakars 🙂
Mīlestībā❤️ un pateicībā🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 12 =