15.aprīlis – 12 Kaban, Kimi vilnis❤️


1️⃣2️⃣Divpadsmitā diena ir viļna rezultāts. Un tas, ko mēs saņemam šajā vilnī kā rezultātu ir mūsu piredze un evolūcija. Ja visu vilni ļāvāmies transformācijai, atbrīvojāmies no liekā un nevajadzīgā. Tad šodien mūsos mostas vēlme iet uz priekšu lieliem soļiem, iet plašumā, iet uz attīstību.
🙏Beidzot visa tā smagā nasta, kas bija uzkrājusies, ir nomesta un gribas apgūt ko jaunu, piedzīvot ko jaunu un radīt ko jaunu.
🧡Šodien mūsos dzimst milzīgs potenciāls, kurš var iet pasaulē kā zemestrīce, kā spēcīgs impuls apkartējiem un pašiem sev. Ir pienācis laiks celties kājās un darīt to, ko vienmēr esam gribējuši. Sajūtam šo impulsu. Protams – ja visu vilni baidījāmies spert soli nezināmajā, neļāvāmies transformācijai, tad neko tādu nesajutīsim. Taču tāda iespēja gan vēl būs.
❤️Taču tie, kas aktīvi, kārtīgi un apzināti darbojās – šodien sanņem rezultātu, kurš izpaužas kā milzīgs gribas spēks, kurš vērsts uz pārmaiņām. Pārmaiņas dzimst mūsos, lai mēs tās palaistu pasaulē.
❣️Lai top pārmaiņas un iet pasaulē kopā ar mūsu iekšējo gaismu un mīlestību.
👍Mēs esam, mēs varam un mēs darām.
🌝Mēs esam dievišķas, kosmiskas, gaismas būtnes, kuras translē gaismu. Un ir tendētas uz bezgalīgu attīstības procesu. Attīstība nekad nebeigsies, tāpēc nekad nepaliks garlaicīgi.
🌷Attīstība ir vienīgais, kas aizrauj un neapnīk. Tā var būt grūta un smaga, taču nekas nespēj dot tādu prieku un gandarījumu kā tas, ka Tu visu laiku attīsties. Tikai tas atjauno enerģiju un enerģijas plūsmu. Mūžīgas ir tikai pārmaiņas.
❤️Lai mums visiem izdodas. Lai katram sirdī sirds siltums, prieks acīs un gaisma dvēselē. ❤️
Ar mīlestību❤️ un pateicībā🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − ten =