14.aprīlis – 11 Kib, Kimi vilnis ❤️


Vienpadsmitā diena laika vilnī ir diena, kas simbolizē mūsu augstāko izpausmi.
🧡Mūsu augstākā izpausme ir palīdzēt citiem, nolikt savu ego maliņā un veltīt laiku citiem. Tas ir tas, ko varam darīt visi, ja vēlamies sasniegt pašu Augstāko, kas iespējams šajā pasaulē. Palīdzēšana citiem – tas ir arī augstākais egoisms, jo tikai palīdzot citiem, mēs sev varam iegūt vislielāko un visaugstāko ieguvumu.
💚Taču lai palīdzētu, mūsu ego ir jāpaiet maliņā, jo ar ego mēs to nevaram izdarīt.
❣️Visu vilni bija aktīva Kimi enerģija, kurai raksturīgi ir izmest lietas. Tagad viss pārslēdzas uz Kib, kurai raksturīgi ir transformēt lietas. Caur Kib enerģiju mēs varam sevī aktivizēt savu Augstāko izpausmi.
Kib simboli ir pūce, svece, alķīmiskā uguns, piedošana un atlaišana.
🔥Kib ir dievišķā uguns, kura spēj transformēt visu milestībā un gaismā. Caur uguni mēs spējam piedot un atlaist. Lai piedotu un atlaistu – ir jāpadod vairāk sirds siltuma, vairāk gaisma un mīlestība. Tā izškīdina visus blokus, pāri darījumus un visu tumsu mūsos. 💥Dievišķā gaisma sķīdina visas programmas un visu to, kas neatbilst Dievišķajai realitātei.
🌝Kib simbols ir arī bezbailīgais kareivis vai gaismas bruņinieks un viedais sirmgalvis. Mūsu viedums un bezbailīgums slēpjās mīlestibā un gaismā. Jo gaisma izsķīdina tumsu, gaisma izškīdina bailes. Nesot sevī spēcīgu dievišķo gaismu un daloties ar to, mēs spējam mainīt šo pasauli, mēs spējam piedot un atlaist.
🌼Mūsu viedums ir vairot Dieviško gaismu, alķīmisko uguni, kura izsķīdina visas sāpes un ciešanas, kura izgaismo visus melus, izšķīdina visus blokus.
☘️Patiesībā nekas daudz šajā dzīvē nav jāzina un jāapzinās, nekas daudz nav jādara, ja vien mēs spējam noturēt gaismu savā sirdī un ar to dalīties ikvienā.
Caur gaismu mēs varam piedot, caur gaismu mēs varam atlaist. Caur gaismu mēs varam izmainīt šo pasauli, kā alķīmiķi. Jo gaisma maina matēriju. Un šī gaisma ir beznosacījumu mīlestība. Tas ir tas, ko mācīja Jēzus – ja Tev sit pa vienu vaigu, pagriez otru.
Atbildot ar agresiju un dumsām, mēs tikai vairojam agresiju un dusmas pret sevi. Ja atbildam ar beznosacījumu mīlestību, tas izmaina pasauli un mēs vairs nesaņemsim šo agresiju un dumsas atpakaļ. Protams – ir vajadzīgs laiks transformācijai! Kas nozīmē to, ka otrs vaigs būs jāpagriež ne vienreiz vien, līdz cilvēks nāks tev nevis sist, bet apskaut.
🌱Taču cita ceļa nav kā tikt līdz sirds siltumam un mīlestības pilnai sabiedrībai. Tikai vairojot mīlestību, vairojot gaismu, mēs spējam transformēt sevi un šo pasauli. Taču jāatcerās, ka gaisma un uguns ir ne tikai silta un mīļa, tā ir arī karsta un ar to var apdedzināties.
Vairosim gaismu, vairosim mīlestību.
Padomāsim – kā mes varam katrā situācijā ielikt vairāk šo gaismu un mīlestību. Mūsos ir šis potenciāls izgaismot šo pasauli un piepildīt to ar mīlestību. Vajag tikai pašiem tai atvērties.
🌹Tā arī ir šī viļņa un šī scenārija augstākā izpausme.
Ir tikai viena universālā formula, ir tikai viena universālā tehnika vai tablete – kā izmainīt šo pasauli. Turēt spēcīgu spožu gaismu savā sirdī un starot to visapkārt.
🌞Starot- kad jāpiedod. Starot – kad jāattīra. Starot – kad jātransformē! Starot – kad jātiek vaļā no bailēm. Starot – kad jāpalīdz citiem.
🌴Un neaizmirsīsim par pateicību. Ja mums vēl dod iespēju kādam palīdzēt, tad no sirds jābūt pateicīgiem, jo tā ir mūsu iespēja sasniegt savu augstākās izpausmes līmeni.
🌺Tikai palīdzot citiem, tikai daloties mīlestībā ar citiem, mēs spējam tikt pāri vienpadsmitajai atslēgai un sasniegt savu dzīves mērķi un rezultātu, bez tā nekur. Tas ir pat ieprogrammēts dievišķajā matricā, kuru sauc arī par Maiju kalendāru.
🔥Līdz šim to nebīju pamanījis un ir bijusi vēlme šo apiet. Nu es pamazām sāku izprast vienpadsmitās atslēgas būtību. Un iespējams apgūšu veidu kā šīs durvis atslēgt, lai tiktu pie divpadsmitās un arī trīspadsmitās atslēgas.
🔥🔥🔥Lai visiem ugunīga un mīlestības pilna diena!
🌱Būsim tīri, būsim gaiši un būsim mīloši, lai mēs spētu translēt pēc iespējas lielāku apjomu mīlestības un izmainīt šo pasauli. Tā tas sasaucas ar to, ka jāmaina sevi un tad mainīsies pasaule. Ar aizaugušu sirds čakru gaismu nav iespējams translēt.
🌞Tāpēc iedegsim svecītes šodien, lai tās palīdz attīrītes mums un mēs varam translēt vairāk gaismu.
❤️Mīlestībā un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − three =