🌷12.aprīlis – Kimi vilnis 9 Ix🌷

Draugi, viss būs labi!!!❤️
👍Viss būs labi tiem, kas jau apzināti izvēlējušies doties uz gaismu, doties pretīm savai dziļākajai būtībai, pretīm savai laimei, vairot gaismu un mīlestību uz šīs planētas.
🧡Tiem, kas nav izdarījuši savu izvēli, tos vēl dzīve pagrūdīs un pabīdīs, motivēs šo izvēli izdarīt. Jo dzīve patiesi mūs visus mīl. Un tā nekad mums nedarīs pāri. Tā vienmēr mūs sargā un ja notiek kas nelabs, kas nepatīkams, tad dzīve mūs pasargā no kaut kā vēl nepatīkamāka.
❤️Tā liek aizdomāties – vai es patiešām eju tur, kur mana sirds ved. ❤️
👉Vai tomēr eju tur, kur mani bailes ved. Ja ļaujos bailēm, tad dzīve mani centīsies apturēt visiem spēkiem, pat fiziski un emocionāli traumējot. Lai mēs netraumētu savu Dvēseli vēl vairāk. Vienmēr atceramies – ja dzīve mums kaut ko ņem nost, piespiež no kaut kā atteikties, tad tā ir sagatavojusi kaut ko daudz, daudz labāku un patīkamāku priekš mums. Atliek tikai pārkāpt pāri savām bailēm.
Dzīve mūs visus mīl un mēs viņai esam pateicību parādā, ka viņa mūs sargā no pašiznīcināšanās. Ja ejam uz aizu, tad dzīve mūs klupinās, jo mēs viņai neatstājam citu iespēju.
🌷12.aprīlis – Kimi vilnis 9 Ix🌷
🌝Kimi vilnis – tā ir mūs iekšējā transformācija, formu nomaiņa, pacelšanas jaunā kvalitātē, jaunā līmenī. Tā ir atbrīvošanās no bailēm. Un tam visam mēs visi šobrīd ejam cauri. Mums ceļ ārā bailes, lai mēs tās ieraudzītu, lai ieraudzītu to, kas mums patiesībā nepatīk un no kā mums jāatsakās, lai mēs no sevis notīrītu visus melnumus, dubļus un etiķetes, kuras esam sev pielikuši ar prātu. Mēs attīrāmies, uzspodrinām sevi, lai iegūtu jaunu skaistu formu. Lai apzinātos, ka visi esam tīri briljantiņi, kuri mirdz gaismā un vairo to šajā pasaulē.
💧Šis vilnis padara mūs vēl mirdzošākus, tas pieslīpē, uzpulē un uzspodrina mūsu kristālisko būtību, padarot vēl mirdzošāku un skaistāku. Mēs esam kā dimanti, kurus nevar iznīcināt nekas. Mūs var padarīt tikai skaistākus un mirdzošākus. Un dimantus apstrādā tikai ar dimantiem .
🌏Devītā diena laika vilnī ir tā diena, caur kuras enerģiju apzināmies sevī Dievišķumu, savu dievišķo izpausmi un sievietes virsotni. Sievietēm šis vilnis ir tam, lai tās atkal ieraudzītu savu mirdzumu, savu skaistumu, savu unikalitāti, savu apburošo skaistumu, kurš atveras, kad sieviete apzinās savu maģiskumu. Savas spējas mijiedarboties ar smalko pasauli.
🐾Ix enerģija ir tā – caur kuru izpaužoties mēs apzināmies savu dievišķumu un sievietes savu virsotni šajā vilnī.
👍Ix ir briljanti, Ix ir kaķi un baltais burvis. Mēs kā dievišķas būtnes visi esam kā dimanti, kā briljanti, kas izteikti pastiprina saikni ar Dievu. Briljanti izstaro ļoti augstas vibrācijas, vistīrākās un visgaišākās vibrācijas, kādas vien ir šajā pasaulē.
💛Sievietes, apzinoties savu mirdzumu savu gaišumu, savu saikni ar dievu un ielaižot savos briljantos mīlestību, jūs starojat spožu gaismu, kas šķīdina visu tumsu, visu traucējošo, visu melīgo un smago enerģiju. Apzinieties savu mirdzumu un bezgalīgo, beznosacījumu mīlestību savās sirdīs.
Ix enerģija ir arī kaķi, jaguāri, pantēras un visi citi kaķveidīgie. Pavērojiet – kādi ir kaķi, it sevišķi kaķenes. 🙏❤️🙏Cik tās ir graciozas, cēlas un skaistas. Viņām nekas nav jādara un viņas staro vienkārši ar savu būtību.
🌝Tāpēc šodien, šajā vilnī, mums visiem pietiek ar to, ka apzināmies sevi un starojam un mēs sajutīsim savu dievišķumu.
❣️❣️❣️Patiesi sievišķīgai sievietei nav jādara nekas, tai vienkārši jābūt un jāapzinās sevi, jāapzinās savu grāciju, savu starojumu, savu cēlumu.
Sievietes Jūs jau esat ideālas un ar šādu domu Jums jādzīvo.
❤️Briljanti vienkārši ir un viņi staro tā kā nekas uz šīs zemes. Kaķi un it īpaši kaķenes vienkārši ir un ar savu klātbūtni viņas izmaina visu telpas enerģētiku – visu, kas notiek ap viņām. Baltais burvis vienkārši ir un ar savu apziņu, ar savu starojumu un informāciju, kuru staro Baltais Tēvs, vai baltais burvis, viņš izmaina visu ap sevi. Gan kaķis, gan dimants vai briljants, gan baltais burvis – ir maģiski ar to, ka viņi ir šeit un tagad, ir savā mierā un klusumā un caur to viņi visi staro tādu enerģiju, no kādas skudriņas skrien pa ādu un visa telpa burtiski piepildās ar mirguļojošu mirdzošu gaismu.
🙏Ar vibrācijām, kuras šķīdina un attīra telpu no visa liekā. To vārdos nevar aprakstīt, to var tikai ieraudzīt un sajust.
🌈Jo dabiskāki un klātesošāki mēs esam, jo vairāk mēs translējam savu patieso Dievišķo būtību, jo vairāk Dievs vai Dieva mīlestība, vai beznosacījumu mīlestība spēj ienākt šajā pasaulē. Jo vairāk dievs ienāk šajā pasaulē, jo mazāk tajā paliek sāpju un ciešanu, jo mazāk pasaulē paliek melu un intrigu, jo mazāk šajā pasaulē baiļu un šaubu.
❤️Vienkārši būsim tie – kas mēs patiesībā sirds dziļumos esam. Vismaz uz mazu mirkli pabūsim šeit un tagad, savā klusumā, savā mierā, savā patiesajā būtībā un gaisma pati pielies mūsu ķermeni un apkārtējo telpu. Ja vēl palaidīsim nodomu, ka gribam ar šo gaismu dalīties ar visiem, kam tā šobrīd ir tik ļoti nepieciešama, mēs vispār iemirdzēsimies kā lieli briljanta kristāli spožā saules gaismā. Atliek tikai ieiet savā centrā, sajust klusumu un mieru, kas tur vienmēr mājo un viss notiks pats no sevis.
❤️Mīlestībā❤️
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 2 =