❤️63 dienu cikls❤️

🙏🙏🙏🙏🙏Šodien sākas arī jauns materializācijas cikls. Kas nozīme to, ka tuvākās vai pirmās četras dienas tiek ielikts nodoms, kurš materializēsies tuvākajās 63 dienās.
❤️Tāpēc šodien un nākamās trīs dienas ir labi pabūt ar sevi, nelasīt un neskatīties ziņas, stulbas filmas un citu pasaules mēdiju sniegto informāciju, jo sistēma centīsies mūsu apziņā ielikt informāciju, kuru tā vēlas manifestēt šajā ciklā.
💛Tāpēc šīs dienas – Vismaz šīs četras, vajag vairāk būt ar sevi. Ja tas neizdodas un sanāk izlaist caur sevi svešu informāciju, tad apzināti pateikt ka šī informācija nav mana, tā nav mana brīvā griba un es to neatbalstu. Un tā vietā ielikt savu nodomu.
🌸Piemēram:
❣️❣️❣️Es vēlos dzīvot mīlestības un gaismas piepildītā pasaulē, sirsnīgā cilvēku sabiedrībā, kurā valda mīlestība un gaisma.
❣️❣️❣️Es vēlos vairot gaismu un lai dzīve man dod visu nepieciešamo, lai es to varētu darīt pēc iespējas lielākā apjomā.
❣️❣️❣️Es vēlos vairot gaismu uz katra soļa, ar katru domu un darbību, tāpēc es Tevi lūdzu mana dzīve – dod man visu nepieciešamo, lai es šajā pasaulē varu dzīvot pilnīgā mierā un mīlestība un lai es spēju veltīt savu dzīvi gaismas vairošanai.
💚Ja izvēlamies iet uz gaismu, vairot gaismu un dalīties ar gaismu. Tad dzīve mūs nodrošinās ar visu, kas nepieciešams mūsu ķermenim un visu, kas nepieciešams, lai mēs varētu pēc iespējas vairāk laiku un enerģiju veltīt gaismas vairošanai. Tā dos mums visu, lai mums nav jāsatraucas par pajumti, par ēdienu, par iespēju izgulēties. Tā dos mums visus līdzekļus, lai mūsu prātam nav jābaidās un jāsatraucas. Protams dzīve mūs pārbaudīs vai patiesi to gribam un vai patiesi esam tam gatavi, taču ja iziesim cauri pārbaudījumiem, tad dzīve mums iedos visu. Pats svarīgākais ir noturēt sevi šo vēlmi vairot gaismu, lai vai kas. Pat tad, ja nav nekā, turpināt vairot gaismu.
👉👉👉Šīs četras dienas ir svarīgi noturēties uz gaismas viļņa, noturēt sevi mierā, klusumā un šeit un tagad mirklī. Šīs dienas ir svarīgas noturēt sevī gaismu un vairot to, jo piektajā dienā sāksies lavīnas efekts un lavīna pasaulē sāksies ar to enerģiju un turpināsies ar to, ko tajā būsim ielikuši.
🙏Un es redzu kā gaisma vairojās, kā tā sāk iegūt līdzīgu spēku, kādu pēc zemestrīces iegūst cunami. Es lasu internetā rakstiņus un brīnos par to, ka cilvēki, kas tik ļoti bija pārņemti ar globālistu ideju neapzinātu popularizēšanu un neapzinātu biedēšanu ir sākuši rakstīt par to, ka mums pašiem ir jārada sava realitāte. Ka pašiem jārada mīlestības piepildīta sabiedrība, kurā vairo sirds siltumu viens otrā. Ka pašiem jāsajūt – kādu restartu mēs gribam uz šīs planētas, savā valstī, savā pilsētā, ciemā un sevī. Ka tikai mēs katrs varam izvēlēties iet šo mīlestības ceļu, lai sabiedrībā vairotu mīlestību un mēs kādu dienu sāktu dzīvot pasaulē, kurā mīlestība ir dominējošā enerģija.
🧡Es brīnījos, kad lasīju un redzēju, ka cilvēki raksta par tādām vērtībām kā sirds siltums, mīlestība, viedums, dievišķums. Un tas viss notiek šeit un tagad šajā mirklī.
🙏Pasaule strauji mainās. 🙏
👍Cilvēki negrasās ne vakcinēties, ne kalpot sistēmai. Cilvēkiem vairs nav bail. Un tie, kuri vel baidās zaudēt darbu dēļ obligātās vakcinēšanās, mums pārējiem ir jāiedrošina. Jo dzīve atņems viņiem darbu, lai iedotu ko labāku tā vietā. Cilvēkiem ir jāiet prom no sistēmas darba, lai mēs visi spētu dzīvot gaismas un mīlestības piepildītā pasaulē. Mums tikai jāpadalās ar mīlestību, jāiedrošina šos cilvēkus, ka tas ir normāli un ka mēs viens otram palīdzēsim, mēs palīdzēsim vairot gaismu, mēs palīdzēsim atrast novērtētu un pienācīgu darbu ārpus sistēmas un ka mēs kā dvēseles esam katrs ar unikālām spējām radīt un vairot gaismu, caur to arī iegūt sev visu iztikai un skaistai dzīvei nepieciešamo.
🌻Mums nav jāvergo sistēmai, kura mūs regulāri ar kaut ko biedē dodot pretīm niecīgas garantijas, ka mēs nenomirsim badā. Sistēma neko nevar ne garantēt, ne iedot, viņa jau ir mirusi. Viņa cenšas glābt savu dzīvību uz nobijušos cilvēku rēķina. Bet redzot, cik cilvēki vakcinējas, ka vēl joprojām Latvijā nespēj pārsniegt viena procenta slieksni. Ir skaidrs, ka gaisma ir uzvarējusi un mums, mūsu pienākums ir padot roku tiem, kas vel baidās, kas vēl ir nobijušies, ka viņus vakcinēs šantažējot ar atlaišanu no darba. Mums vienkārši viņi jāiedrošina iet prom no šiem darbiem.
Mīlestības piepildītā un mīlošā sabiedrībā mēs viens par otru parūpēsimies, ja paši būsim gatavi pārkāpt pāri savām bailēm. Protams – dzīve katru pašu pagrūdīs un motivēs to veikt. Mums atliek tikai vairot gaismu un mīlestību, kas ieplūst šajās sirdīs, kuras vēl tikko mocīja bailes.
🌈Mīlestība un tikai mīlestība izglābs šo pasauli. Tāpēc cenšamies katrs vairot gaismu un mīlestību kā mākam. Un ja tu nezini kā to darīt, bet gribi to darīt, tad pievienojies mūsu meditācijām, kurās šis process notiek ļoti intensīvi. Taču protams ir vēl miljons veidu kā to darīt. Atliek tikai sajust ar savu sirdi.
❤️Lai mīlestības, miera un klusuma piepildīta diena.❤️
Esam, esam šeit un tagad, un starojam.
Mēs esam neredzamā Dieva redzamās izpausmes.
❤️Mīlestībā un pateicībā🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =