❤️10.aprīlis – Kimi vilnis 7 Eb ❤️

Septītā diena – viļņa viduspunkts, cilvēka virsotne!
🌍Visu ciklu viduspunkti, sākumi un noslēgumi – ir kā mazi baltie/melnie caurumi.
💛Kosmoss ir sadalīts vismaz musu izpratnē divās daļās, formu pasaulē vai fiziskā pasaulē un smalkā, neredzamā pasaulē vai enerģiju pasaulē. Pa vidam ir tāds kā siets, kā membrāna. Šajā membrānā ir caurumi, kuri savieno abas puses. Šie caurumi pēc būtības esam arī visi mēs. Jo tuvāk esam apskaidrībai, jo vairāk caur mums šajā formu pasaulē ieplūst gaisma no membrānas otras puses.
💦Taču visi šie ciklu sākumi, noslēgumi un viduspunkti ir tie mirkļi, kad paši mēs atrodamies pretīm šiem carumumiem šajā membrānā. Līdz ar to esam vistuvāk dievišķajai realitātei, esam visspēcīgākajā gaismas plūsmā. Un varam uzlādēties ar gaismu, lai spētu vairāk tai atvērties.
💙Eb enerģija ir vienotības un kopības spēks. Mēs visi esam viens vesels pirms ienākam šajā formu pasaulē.
Membrānas otrā pusē esam visi vienoti kā viens vesels, kā viena liela vienota Dievišķa apziņa. Kā ūdens pirms ietek caurdurī vai duršlākā.
👉Caur membrānu vai duršlāku ūdens tekot sadalās pilienos un tur rodās atdalītības sajūtas. Taču kad ūdens iztecējis cauri sietam, tas atkal apvienojas tur, kur tas ietek.
🌸Tāds arī ir mūsu uzdevums. Mūsu uzdevums ir šai pus sietam ieraudzīt to, ka visas pilītes, kas esam mēs, patiesībā esam viens vesels. Un jo vairāk apzināmies, kas mēs patiesībā esam, jo vairāk apzināmies un sajūtam sirdī to, ka esam viens vesels. Un šī apziņa kopā ar sajūtu mums palīdz apvienoties vienā veselā gaismas un mīlestības laukā.
👭Tas ir mūsu kopības spēks un tas ir tas, ko katrs sevī modinām un veicinām. Tas ir tas – uz ko ved mūs dzīve. 👭

🌻Lai mēs šai pus membrānai varam dzīvot pilnvērtīgu, apzinātu dzīvi, mums jāapzinās kas mēs esam. Ka patiesībā esam gaisma un mīlestība. To var apzināties caur meditācijām, caur savienošanos ar savu pirmsākumu, caur atgriešanos pie sevis, caur atgriešanos pie Dieva.

❤️❤️❤️🙏Kad apzināmies savu dziļāko būtību – mēs sākam sajust to, ka pilnīgi visi esam vienoti, viens liels veselums, viens liels kosmoss, kurš sevī ietver pilnīgi visas dvēseles. Mēs esam viens vesels un ja nonākam līdz šai apziņai un sajūtai – Tad spējam būt tīra mīlestība, tīra gaisma un pilnīga laime.

💦Apziņa kas es esmu un vienotības sajūta ir tā, kas padara mūs laimīgus. Laime tas ir apziņas stavoklis nevis statuss formu pasaulē.
Iesim uz gaismu, apzināsimies – ka esam gaisma! Vairosim gaismu un dalīsimies tajā, lai mēs visi spējam apzināties to, kas esam šeit un tagad.
Tas ir vienīgais ceļš pa kuru dzīve un Dievs mūs šobrīd grib vest.
🌷Svarīgi ir izteikt gribu, gribēt apzināties savu dziļāko būtību, gribēt sevī ieraudzīt gaismu, gribēt būt vienam veselam kopā ar Dievu vai gaismu.
Jo patiesībā mēs jau esam viens vesels. Mūs atdala tikai prāta uztādījumi, prāta programmas, prāta nodalījumi un prāta priekšstati par to, kas mēs esam. Tikai prāts mūs dala melnos, baltos, dzeltenos, lielos vai mazos, vīriešos un sievietēs, vegānos un veģetāriešos.

❣️Taču dziļākajā būtībā mēs visi esam gaisma. Mēs visi esam burvīgas, fantastiskas, jaukas, mīļas gaismas būtnes!
🌹Mēs visi esam Dvēseles, kuras vienmēr ir bijušas vienotas vienā veselumā. Lai to piedzīvotu un sajustu – ir tikai jāatbrīvojas no visiem prāta uzstādījumiem. Un to var izdarīt ejot meditācijā dziļi sevī tur – kur mēs esam gaisma un mīlestība, kur prāts vēl visu nav sastrukturizējis pa savam. Tur – kur slēpjās mūsu patiesā būtība. Un kad nonākam savā centrā – tad atļaut šai gaismai plūst caur mums. Tā visu sakārtos, tā izškīdinās visu to, kas nodala mūs vienu no otra, tā izšķīdinās to, kas nodala mūs no Dieva.

🙏Prāts ir tas, kurš ir pieņēmis to, ka ir kaut kas atdalīts no visuma, no veseluma. Prāts ir tas, kas mums apkārt ir izveidojis priekšstatus un salicis informāciju kā olas čaumalu, kura atdala mūs no kopības, no veseluma, no laimes.
Un šī gaismas plūsma spēj izsķīdināt visu to, no kā sastāv ola. Un mēs beidzot varam saplēst šo čaumalu un izšķilties.

🌷🌷🌷Mēs esam kopības spēks un vienotība.
Mēs esam gaisma un mīlestība, atliek tikai noņemt ierobežojumus un mēs to sajutīsim un ieraudzīsim.

❤️Mīlestībā un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =