❤️9.aprīlis – Kimi vilnis 6 Chuwen ❤️


Sestā diena ir tā diena, kuras enerģija parāda caur ko mijiedarbojamies tuvākajā pasaulē un caur ko pārvaram šī laika viļņa pretestību.
🌈Šoreiz tā ir Chuwen enerģija.
❤️Chuwen ir rūķis, meistars vai āksts, dvīņi, iekšējais bērns. Šī enerģija māca visu uztvert viegli, caur sirdi, caur sajūtām, atvērt sevī iekšējo bērnu un par visu pasmieties. Par visu priecāties, lai vai kas. Neko nedrīkst uztvert pārāk nopietni, citādi nāks āksts un izjokos.
💚Chuwen noslēpums slēpjās tajā, ka visi āksti patiesībā ir meistari un visi meistari patiesībā ir tikai pliki āksti. Ākstīties spēj tikai īsti meistari, savukārt tie, kas sevi pasniedz kā meistarus, ir tikai āksti un nekas vairāk.
👍Jo nopietnāk centīsies sevi pasniegt, jo smieklīgāks būsi. Tāpēc nopienību pie malas un visu jāuztver caur joku. Lai iekšējais bērns priecājas un smejas.
👭Pieiesim šodien visam kā bērni, pieiesim visam radoši. Tikai bērns spēj paņemt konkrētu lietu, kura paredzēta konkrētam mērķim un izmantot to pilnīgi ar citu nolūku. Bērnam nav robežu un rāmju, viņš spēj lietas pārvērst kā ar burvju nūjiņu. Ķirbi par karieti un peles par zirgiem. Radošums un iztēle ir šodienas atslēga. Pieiesim radoši lietām, pieiesim lietām kā bērni ar vieglumu sirdī un prieku acīs.
Lai jauka, jautra un smieklīga diena🌝
Mīlestībā un pateicībā 🙏❤️😀😂
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 3 =