❤️8.aprīlis – Kimi vilnis 5 Ok❤️

Piektā diena ir mūsu radošā izpausme – tas, caur ko šajā vilnī radām un atveram savu radošo potenciālu
Ok ir mīlestība.
❤️Mīlestības tā puse, kura sadod pa pakaļu un saliek visu pa plauktiņiem. Tā ir kā mamma, kura liek sakārtot mantas istabā, kura liek iztīrīt zobus.
❤️Ok enerģija ir tā, kura mums caur dzīvi norāda uz lietām, kuras jāsakārto, lai arī kā to negribētos. Ok ir tā enerģija, kura liks mūs atpakaļ uz ceļa tik ilgi, kamēr mēs pa to sāksim iet. Ja esam nomaldījušies, ja ejam nepareizā virzienā – tad Ok uz to norādīs. Sākuma maigā formā, tad nedaudz skarbākā, tad vēl skarbākā, un ja turpināsim iet ceļu, kurš ved nekurienē, kurš ved uz tumsu, kurš ved uz elli vai turpināsim klaiņot prāta labirintos, tad Ok būs tā enerģija, kura salauzīs kāju, lai mēs neturpinātu iet pret savu dabu, pret savu dvēseli, pret gaismu. Ja vajadzēs – salauzīs pat abas kājas vai liks nepārprotami saprast, ka kaut kas nav riktīgi.
Ja turpināsim uz rokam līst tur, kur prāts iedomājies, tad salauzīs arī rokas. Tā darbojās dzīve vai mīlestība, ja ejam nepareizā virzienā. Citus tā noliek uzreiz uz gultas, vai pieslēdz pie aparātiem, citus noparalizē. Kā piemēram šobrīd tas notiek ar daudziem vakcinētajiem. Citiem iedod smagu slimību, vai bērnus noliek ar smagām slimībām uz gultas. Tas lai mēs sāktu domāt – ko darām nepareizi. Mēs visi savā būtībā esam dievišķa apziņa, gaisma un mīlestība, un ja turpinām šo apziņu ar prātu smacēt, ja turpinām šo gaismu un mīlestību sevī iznīcināt, tad dzīve pret mums izpaužas ļoti skarbi. Jo tālāk tumsonībā ejam, jo skarbāk šī enerģija pret mums izpaužas.
🙏🙏🙏Tāpēc šodien padomāsim, caur ko mēs kalpojam savām prāta bailēm, savām prāta programmām un bremzējam savu evolūciju. Ok enerģija ir arī izteikta vēlme noturēt sevi komforta zonā. Un dzīve mūs no šīs komforta zonas metīs ārā, jo vairāk no tās baidīsimies, jo vairāk no tās metīs mūs ārā.
❤️Kā redzat Ok enerģija pēdējo gadu aktīvi darbojās visu cilvēku dzīvēs. Atņem darbu, atņem ienākumus, aizliedz iziet uz ielas, ieiet veikalā, utt.. Tas viss tāpēc, ka cilvēce iet pret savu dziļāko būtību, pret sevi un iznīcina sevi.
🧡💚❤️Ir pienācis laiks apzināties savu patieso būtību. Savu dziļāko būtību. Apzināties to, ka esam Dievišķā apziņa, ka esam gaisma un mīlestība, kuras uzdevums ir nevis vairot tumsu, bet vairot gaismu. Un viss, caur ko vairojam Tumsu, mums tiks atņemts un par to dabūsim no dzīves pa pakaļu, lai saņemtu impulsu atgriezties pie sevis – pie Dieva.
🙏Vakar redzēju kā Francijā dzīve pārmāca protestētājus. Ka dzīve attur protestētājus no cīņas ar tumsu, jo cīņa vairo tikai to, ka būs jācīnās. Daudziem vajag tik skarbi iedot impulsu, ka cilvēki paliek protestos bez rokām, bez acīm vai vēl kaut kā tiek sakropļoti. Un tas ir mazākais ļaunums. Mazāks ļaunums ir sakropļot savu ķermeni kā savu dvēseli.
❤️💚💛Tāpēc apzināsimies – kas mēs esam un sāksim kultivēt sevī to, kas esam, nevis to, par ko prāts mūs uztver. Mēs esam dievišķas, gaismas būtnes – kuru uzdevums ir vairot gaismu un mīlestību caur katru niecīgāko darbību, caur katru domu un emociju. Mums ir jāsāk translēt gaisma, lai spējam sevī izšķīdināt visas vecās programmas, visu pieņēmumus un vecos pasaules uzskatus. Lai mēs katrs aizvien vairāk spētu atgriezties pie Dieva. Dzīve mūs mīl un tāpēc tā dara visu, lai mēs nenobeigtu sevi turpinot dzīvot kā līdz šim.
💛❤️💚Apzināsimies – ka mēs katrs esam mīlestība un gaisma. Un ka tikai šī apziņa spēj mūs padarīt laimīgus. Nav nekas cits šajā pasaulē, kas dod patiesu laimes sajūtu. Tas viss pārējais rada eiforiju, kas nav laime. Laime ir just un apzināties to, ka esi gaisma un mīlestība un ka vari vairot mīlestību katrā šeit un tagad mirklī.
❤️Mīlestība un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =