❤️6.aprīlis – 3 Lamat❤️

Trešā diena laika vilnī ir darbība un darbs ar sevi!
🌸Šodien aktīvā enerģija ir Lamat – pievilkšanās spēks, zvaigze, gravitācija, zelta un naudas enerģija. Kā arī Pateicība. 🌸
Šodien ilgi centos sajust – kas tad jāraksta, par ko ir šodienas stāsts.
Ilgi centos sajust, jo kopš meditēju, ir pavēries pilnīgi jauns skats uz šo kalendāru. Kurš tagad manā izpratnē ir kā ceļvedis pie sevis, ceļvedis uz apskaidrību. Kad iepazīstam savu scenāriju un pilnībā to apgūstam, mēs sasniedzam apskaidrību vai Lamas stāvokli pēc budisma izpratnes.
Taču kad ieraugām visu kalendāru un to izprotam – tad ir iespēja sasniegt apgaismības stāvokli. Kas arī ir musu katra patiesais un galvenais šīs dzīves uzdevums. Protams, lai to sasniegtu, ir jāizdara viss, kas nepieciešams karmas un liktens sakarā. Taču kopmeditācijas palīdz apmainīties ar pieredzi un daudz situācijas atstrādājas un sakārtojas pašās meditācijās un situācijām vairs nav jāiet cauri. Par šo kādreiz uzrakstīsu padziļinātāk.
🌸Taču šoreiz par Lamat enerģiju.
🙏Lamat enerģijas galvenā atslēga ir pateicība. No tā, cik bieži esam pateicīgi savai dzīvei, liktenim, laika upei, Dievam, kosmosam vai sauciet to kā gribiet, no tā ir atkarīgs tas, ko mēs pievelkam, ko piesastam savā dzīvē. Mēs bieži aizmirstam pateikties par vienkāršām ikdienišķām lietām. Mēs bieži aizmirstam pateikties dzīvei par katru mācību, kuru tā mums dod. 🙏Pateicība ceļā uz apgaismību, uz gaismas vairošanu sevī, ir viens no svarīgākajiem elementiem. Piemēram dzīve mums piespēlē kādu smagu slimību vai kādu traumu, lai mēs apdomātos un atgrieztos uz sava ceļa un ja esam par to pateicīgi, mēs ātri izdziedināmies, ātri atgriežamies uz sava ceļa.
Bet ja lamājam savu dzīvi, vainojam apkārtējos vai sevi, tad šo izdziedināšanās procesu izstiepjam maksimāli ilgu. Mēs varam slimot un dziedināties gadiem. Taču vienkārša pateicība no sirds savai dzīvei mūs var atgriezt pie veselības jau pāris mēnešos.
🙏Pateicība vairo visu pozitīvo un labo mūsu dzīvē.
Un šo dienu mēs varam veltīt pateicībai. Un mums vienmēr ir par ko pateikties. 🙏Mēs varam pateikties, ka varam elpot, ēst, dzīvot, ka mums ir rokas un kājas, ka varam darīt tās lietas, kuras mums no sirds patīk darīt. Pat ja nevaram darīt neko, mums nav ko ēst, un dzert un nav jumta virs galvas, mēs varam būt pateicīgi par tādu Dieva dāvanu kā meditācija, jo meditēt mēs varam jebkādos apstākļos un Vims Hofs to pierāda. Pat āliņģī zem ledus, pat uz ledus gabala, pat sniegā mēs varam meditēt. Mēs varam meditēt zem tilta, parkā uz soliņa un pilnīgi jebkurā citā vietā.
🙏Mums jābūt pateicīgiem par to, kas mums jau ir un tikai tad mums dzīve dos vēl vairāk. 🙏Es esmu no sirds pateicīgs par to, kas notiek pasaulē, jo tas modina cilvēkus un dzīve vai dievs cilvēkus caur to atgriež pie sevis. 🙏Es esmu pateicīgs par šo Dieva plānu, ko sauc par pandēmiju, jo tā sāk intensīvi vairot gaismu uz šīs planētas. 🙏Es esmu pateicīgs šim vīrusam, es esmu pateicīgs politiķiem un mēdijiem, kuri to visu uzpūš, lai izceltu cilvēku bailes uz augšu un palīdzētu viņiem atrast sevi šajā procesā. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir ko darīt, ka varu darīt un ka varu vairot gaismu katru dienu. 🙏Es esmu pateicīgs, ka varu rakstīt un ka ir kas lasa šos rakstiņus:)! 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir kur dzīvot, ir ko ēst un ir ūdens ko dzert. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir auto un es ar to varu pārvietoties. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir kājas un es varu pārvietoties! 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir rokas un es ar tām varu darīt to, ko jūtu ka jādara. 🙏Es esmu pateicīgs, ka spēju elpot, redzēt, dzirdēt, sataustīt un ka man ir oža. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man šis viss ir un ir vēl vairāk par ko pateikties. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir par ko pateikties savai dzīvei. 🙏Es esmu pateicīgs par visām skarbajām mācībām, par visām traumam un slimībām, jo tās mani atgriež uz mana ceļa. 🙏Es esmu pateicīgs par to, ka dzīve mani mīl un vada mani, ka tā virza mani un ved pa manu ceļu uz apgaismību un apskaidrību. 🙏Es esmu pateicīgs par to, ka Latvijā ir tik daudz atmodušies cilvēku un esmu pateicīgs arī par tiem, kas nav atmodušies.
🙏🙏🙏Un tā es varu pateikties un teikt paldies bezgalīgi ilgi un tas viss vairo manī gaismu, mīlestību. 🙏🙏🙏Tas ver vaļā manu sirds plūsmu, kura var dot gaismu šai pasaulei un man. 🙏Es esmu pateicīgs, ka man ir atvērusies šī sirds plūsma, šis sirds siltums. 🙏Un es esmu pateicīgs, ka varu ar to dalītes, ka man ir ar ko dalīties. Pat nespēju uzrakstīt visu, par ko esmu pateicīgs. 🙏Es esmu pateicīgs par visu dzīvi kopumā. 🙏Es esmu pateicīgs, ka varu pateikties, ka varu teikt paldies gan no rīta, gan vakarā, gan pusdienas laikā un ka šī pateicība mani padara gaišāku, mīlestības piepildītāku un ved mani tuvāk apgaismībai, lai spētu dalīties ar šo gaismu vēl vairāk. 🙏Es esmu bezgala pateicīgs par visu, kas ar mani notiek, kas notiek šajā pasaulē. Un tas mani dara laimīgu, tas vairo mīlestību un sirds siltumu manī. Un tas ir tik brīnumaini, cik daudz ir par ko pateikties un cik tas spēcīgi strādā.
🙏🙏🙏Tāds ir 3 Lamat – pateicība par visu.🙏🙏 Būsim pateicīgi savai dzīvei un tā spēs mums dot vēl daudz vairāk. Pateiksim paldies saviem Eņģeļiem, savai Dvēselei un savam Augstākajam Es. Pateiksim paldies❤️ – ka viņi ir ar mums un rupējas par mums.
💚Pamēģiniet vismaz nedeļu katru rītu pateikties par to, kas jums jau ir un ko piedzīvojat. Un jūs paši uz savu dzīvi ieraudzīsiet – kā tā mainās. Pateicība ir viena no galvenajām atslēgām uz laimīgu dzīvi un laime ir tas, uz ko mēs visi tiecamies. 💚
❤️🙏Paldies ka jūs esat. Un spējat izlasīt tik tālu :)🙏❤️
🧡Mīlestībā un pateicībā 🧡
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 6 =