❤️5.aprīlis – 2 Manik❤️

Otrā diena vilnī ir diena, caur kuras enerģiju mijiedarbojamies ar apkārtējo pasauli. Diena, caur kuru izejam apkārtējā pasaulē
Manik enerģija ir izteikta intuīcija. Tā ir sirds sajušana, sirds saklausīšana.
🧡Lai virzītos tālāk pa šo transformējošo ceļu, pa kuru ved mūs Kimi vilnis, ir jāsajūt sava sirdsbalss, sirds vilkme. Uz kurieni velk Tava sirds?
🌝Apstājies, ieklausies un sajūti – ko sirds Tev šobrīd saka. Tas nav grūti. Ir tikai uz brīdi jāapklusina savs prāts un jāieklausās.
Es personīgi pārskaitu lietas, vietas vai to, ko prāts grib darīt sev galvā un tad sajūtu, kas šobrīd ar mani rezonē un kas nerezonē. Biezži vien ir tā. ka nerezonē nekas no tā, ko prāts zina. Tad jāiet meditācijā dziļāk klusumā, lai sajustu. Bieži vien tā ir vienkārši atpūta, citriez gribās satikt kādu cilvēku vai vienkārši aprunāties telefoniski. Citreiz izbraukt pie dabas un nesatikt nevienu.
🌸Kimi vilnis māca apnullēties, sākt visu no baltas lapas. Tāpēc lai sajustu, kurp šodien doties, ar ko mijiedarboties, ir vērts apnullēties. Atmest visu, ko domāji vakar un aizvakar, atmest visus plānus uz šodienu.
👉Atmet pilnīgi visu, iedomājies – ka šodien esi piedzimis un neko nezini, neko neesi uzsācis un nekas nav jādara, un tad Tu sajutīsi ko sirds Tev saka. Ir jānovāc viss uzslāņojums, viss tas- kas stāv starp prātu un sirdi. Viss, ko prāts sabūvējis.
🌈Atmet pilnīgi visu un tu sajutīsi pat vissmalkākās nianses, pat tos dvēseles čukstus, kuri līdz šim ir bijuši nesadzirdami. Atmet visu, atbrīvo savu ēteri un tu sadzirdēsi, sajutīsi un kad sajutīsi, tad jau zināsi kas ir tavs šodienas ceļš.
Apstājies un ieklausies 🙏
Mīlestībā un pateicībā🙏🙏🙏
Ansis un Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 5 =