Labrīt šodienā!!! ❤️


🙏Prieks redzēt, ka Latvijā arvien vairāk cilvēki mostas no hipnozes un ne tikai mostas, bet arī sāk rīkoties. Aizvien vairāk cilvēki sāk apzināties Dievišķo realitāti. To, ka pilnīgi visi esam nākuši šeit uz zemes kā Dievišķas gaismas būtnes ar vienu pamatuzdevumu – vairot gaismu.
🌝Mūsu galvenais uzdevums ir atmosties šajā blīvajā enerģijā un atcerēties, kas patiesībā savos sirds dziļumos esam. Ka patiesībā esam tā gaisma, tā mīlestība vai tas Dievs, kurš šeit uz zemes tik ilgi visiem ir pietrūcis.
❤️Mēs sākam apzināties, ka Dievs nekur tālu nav jāmeklē – tas ir katrā no mums.
Katra indivīda sirdī, sirds dziļumos.
👍Par to sāk runāt aizvien vairāk cilvēki, pat ļoti pragmatiski un racionāli domājoši. Cilvēki pārstāj cīnīties un aicina ieklausīties savā sirds balsī, savā intuīcijā, savā dveselē, sākt sarunas ar dvēseli, savu Augstāko Es.
❣️Mums katram ir sava individuālā saikne ar Dievu, mums katram ir savs Dievs – tas ir mūsu Augsākais Es, kurš savā dziļākajā būtībā saplūst vienā veselā ar visu esošo gaismu šajā kosmosā.
❣️Mēs visi esam vienoti viens vesels un vienoti mēs esam caur sirdi, caur dvēseli un savu Augstāko Es. Jo gan dvēsele, gan Augstākais Es translē vienu un to pašu enerģiju, to pašu mīlestību. Tā ir viena enerģijas upe, kura ieplūst šajā realitātē caur katru no mums.
💧Tas ir kā liet no krāna ūdeni sietiņā. Sietiņš šo plūsmu sadala daudz mazās struklās, taču visas strūklas ir viens un tas pats ūdens, no tā paša avota. Tā visa ir viena un tā pati enerģija. Kādam šis portāls vai sirds čakra, vai sietiņa caurums ir lielāks, kādam mazāks, kādam aizdambējies ar šīs pasaules meliem, sāpēm un ciešanām. Taču mēs visi esam vienādi ar vienādu potenciālu. Mēs visi varam atvērt savu sirds čakru un ielaist šajā pasaulē mīlestību un gaismu caur sevi. Un interesants ir tas fizikas likums, ka jo vairāk tu dod citiem, jo lielāka klūst šī plūsma. Jo lielāka kļūst šī plūsma, jo vairāk tā izšķīdina to, ar ko šie caurumiņi aizdambējušies.
💚Svarīgi ir dot – dot bez nosacījumiem, bez uzstādījumiem. Vienkārši dot un dalīties ar tiem, kam šis viss ir nepieciešams. Tiklīdz mēs uzskaņojamies uz šo silto un patīkamo enerģiju savā sirdī, tā šī plūsma aktivizējas. Ja mēs to darām ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, šī plūsma pastiprinās daudzkārtīgi ģeometriskajā vai pat trinārajā progresijā.
🌈Šī enerģija, kuru saucam par gaismu vai mīlestību, ir inteliģenta. Tā ir vieda un tai ir apziņa, tā pati zina kur plūst, kur to visvairāk vajag un kam tā visvairāk pietrūkst, un tā nonāk pie tiem, kas ir gatavi atvērties dzīvei, gatavi atvērties šai plūsmai. Sanāk ka tas, kurš translē šo enerģiju, spēj iedot impulsu atvērties tam, kurš grib to darīt un cilvēki sāk atvērties viens pēc otra. Un mīlestības plūsma palielinās ar katru atvērto sirdi.
❤️🙏❤️Šī enerģija plūst no sirds uz sirdi un ver vaļā vienu pēc otras. Tā sāk vadīt un virzīt katru no mums. To sauc par paļaušanos uz Dievu, paļaušanos vai ticību sev. Šī plūsma sakārto visu, tā sakārto dzīvi, notikumus, sakārto lietas ap mums un veicina mūsos sākārtot to fizsiko pasauli, kuru savādāk nevar sakārtot kā vien pieliekot rokas. Sānāk ka esam Dieva vai gaismas, vai mīlestības rokas, ar kurām Dievs vai mīlestība spēj sakārtot fizisko pasauli. Un nav vairs jākaļ plāni, nav vairs jādomā likumi, pēc kuriem vadīties. Nav vairs vajadzīgas ne valdības, ne uzraugi – viss sāk notikt dabīgi tā ka tam ir jānotiek. Viss sastājas savās vietās. Un to – kā tas notiek, jau var redzēt. Reizē ar pavasari es jūtu kā šī plūsma pastirpinās un aktivizējas mūsos.
🌍Vismaz Latvijā tas ir izteikti jūtams. Kamēr citur pasaulē cilvēki protestē, gaida glābējus un lūdz Dievu. Tikmēr Latvijā cilvēki ir sākuši rīkoties. Tas ir stāsts par Baltiem – kuru asinīs ir šīs zināšanas. Tas ir stāsts par Baltiem, kuri vienmēr sirds dziļumos ir zinājuši kā dzīvot gaismas laikmetā. Mūsos ir šīs zināšanas un tās intuitīvi sāk nākt uz āru – tās sāk mosties katrā no mums. Mēs zinām, ka cīnīties ir bezjēdzīgi. Mēs zinām, ka vienīgais veids kā uzvarēt tumsu ir vairojot gaismu. Atvērt savas sirdis un ļaut gaismai plūst no sirds uz sirdi. Tas patiesi ir tik vienkārši. Un kas ir interesanti, ka ir cilvēki, kas ir izstrādājuši tehnikas, metodes kā tīri tehniski to var izdarīt, katru dienu praktizējot meditācijas, dažādus vingrojumus un mācoties dzīvot šeit un tagad. Kas pats interesantākais, ka cilvēks, kas šīs tehnikas ir apkopojis, noslīpējis un pilnveidojis, ir arī dzimis Latvijā.
🙏Šis ir laiks, ko tik ilgi mūsu dvēseles ir gaidījušas! Tās ir gaidījušas mirkli, kad varēs sākt rīkoties un nu tas mirklis ir pienācis, ir jāsāk rīkoties, ir jāsāk vairot gaisma, lai tumsa izgaismotos un izšķīstu mīlestībā. Sākumā tā izšķīst katrā no mums, tad tuvākajā apkārtnē, mūsu ģimenē un dzimtā, un tad jau arī tautā un valstī, līdz tas aiziet pasaulē kā uguns pakulās. Mēs esam gatavi vairot gaismu un mīlestību, mēs esam gatavi rīkoties. Un mēs to jau darām!
❤️❤️❤️Atver savu sirdi, atceries – kas tu esi savā dziļākajā būtībā. Atceries, ka Tu esi tā mīlestība un gaisma. Un ka patiesībā Tu nekad neesi bijis nekas cits. Vienkārši aizver acis, ieklausies klusumā un sajūti savā sirdī siltumu, tādu siltumu, kādu esi jutis bērnībā no savas mammas, no sava tēta, no brāļa, māsas vai tādu, kādu esi jutis tad, kad pirmo reizi iemīlējis un bija sajūta, ka izkusīsi šajā siltumā. Kad sajuti šo siltumu, tad izsaki nodomu dalīties. Dalīties tajā ar savējiem, – ar tiem kurus mīli, tad ar saviem tuvajiem, un tad ar visiem, kuriem šī mīlestība šobrīd ir tik ļoti nepieciešama.
💚💚💚Dalies bez nosacījumiem šajā beznosacījumu mīlestībā un Tu sajutīsi kā šī plūsma pastiprinās, kā tā vairojās un aktivizējas. Un tu sajutīsi kā tā no Tevis skalo ārā visu to, kas Tevī lieks, to kas Tevī uzkrājies. Tā izskalos visus aizvainojumus, dusmas, sāpes un ciešanas. Process, kad translējam mīlestību ir patīkams, taču transformācija ne vienmēr, tāpēc nesabīsties, kad paliek švakāka pašsajūta. Vienkārši pieņem to un iemīli, un tā tūdaļ sāks šķīst mīlestības plūsmā.
👩‍❤️‍👨Vienam šo ceļu iet ir grūti, jo brīžiem paliek tik smagi, ka gribās atmest ar roku. Taču sadodoties rokās ar līdzīgi domājošiem, ar tiem, kas arī vairo gaismu un mīlestību – šī plūsma pastiprinās un dzīvot paliek vieglāk. Vieglāk paliek tikt pāri smagajiem brīžiem, vieglāk pastiprināt šo plūsmu un lielāka plūsma ātrāk aizskalo visus kreņķus.
🙏Ja arī Tu jūti aicinājumu dalīties ar beznosacījumu mīlestību. Ja arī tu gribi vairot gaismu un mīlestību, tad izsaki tikai nodomu un tavā dzīvē viss sakārtosies tā, ka tas viss kļūs pieejams. Jo vienīgais, kas šobrīd patiešām ir svarīgi, ir atcerēties, kas mēs esam. Atcerēties to, kas katrs esam savā dziļākajā būtībā un mēs savā dziļākajā būtībā esam gaisma un mīlestība. Vienīgais, kas šobrīd patiešām ir svarīgi – ir atgriezties pie Dieva. Un to var izdarīt izsakot nodomu. Izsakot vēlmi atgriezties pie Dieva un atcerēties savu patieso stāvokli, savu patieso dzīves jēgu un būtību. Sajust to, ka Laime esi Tu pats un ka laime ir vairot gaismu uz katra soļa ar katru darbību.
❤️Mēs esam neredzamā Dieva redzamā izpausme.
❤️Mīlestībā un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 1 =