4.aprīlis līdz 16.aprīlis – Kimi vilnis

Ir sācies jauns apziņas attīstības 13 dienu vilnis❤️
Tas ilgs no 04.aprīļa līdz -16.aprīlim!
💚Tas ir Kimi vilnis, kurš iet uz Etznab caur Eb. 💚
Tas nozīmē, ka mēs iesim cauri transformācijai, kuru dzīve mums šajā laikā piespēlēs.
Caur to mēs nostiprināsim sevī jaunus pasaules redzējumus, jaunas atziņas un atklāsmes.
Lai mēs spētu sevī ielaist ko jaunu, mums jāatbrīvojas no visa vecā, nevajadzīgā un nokalpojušā tieši sevī. Mums no sevis jadabūn ārā viss vecais un traucējošas, lai tur var ienākt kas jauns un skaists.
🌈Viļņa septītajā dienā, kas ir cilvēka virsotne – enerģija, caur kuru apzināmies sevi kā dvēseli, ir enerģija Eb. Eb ir kopības spēks. Eb ir ceļa biedri. Eb ir būt kopā ar līdzīgi domājošiem, ar tiem – ar kuriem ir pa ceļam.
🙏Šajā vilnī, lai vieglāk tiktu cauri transformācijai, ir jāiet tai cauri kopā ar ceļa biedriem. Šajā vilnī pēdu nospiedumus laika telpā mēs atstājam kopā ar ceļa biedriem. Īsāk sakot – šajā vilnī, lai sajustu sevī Dievu un būtu kopā ar Dievu, ir jābūt kopā ar saviem ceļa biedriem, ar līdzīga ceļa gājējiem. Šajā vilnī palīdzot viens otram, mēs spējam paveikt ļoti daudz. Šajā laika vilnī sadodoties rokās, mēs spējam paveikt ko nozīmīgu visai pasaulei.
🌸Šis 13 dienu laika vilnis pēc savas butības ir ļoti skarbs un laika upe vai dzīve mūs centīsies uzlikt atpakaļ uz sava ceļa. Jo tikai ejot savu ceļu mēs varam paveikt to, ko Dievs mums devis kā dzīves uzdevumu. Pa lielam jau ceļš mums visiem viens un uzdevums arī. Ceļš ir atgriezties pie savas dziļākās būtības un uzdevums ir vairot gaismu.
Pilnvērtīgi vairot gaismu ir iespējams ejot savu ceļu, apzinoties savu būtību. Un tas tad arī būs tas, ko dzīve no mums visiem gribēs šajā vilnī panākt.
🌍Ziemeļu viļņi visi ir skarbi, it sevišķi pret tiem, kas neiet savu ceļu. Un tā kā dzīve mūs mīl, tad tā cenšas visiem iespējamiem veidiem mūs uzlikt atpakaļ uz ceļa. Lai mēs nepazaudētu sevi, savu dvēseli un savu patieso būtību. Mūsu patiesā būtība ir gaisma. Mēs esam gaisma, kas nākusi šeit uz zemes starot un vairot sevī to, kas mēs jau esam.
⚡️Tie, kas ir vistālāk no sevis, no savas butības, no sava ceļa – dabūs vis skarbākos grūdienus, lai uzvirzītu uz ceļa. Tie, kas ir uz ceļa, tiem šis vilnis būs tīri patīkams. Protams – transformācija nevienam nav patīkama. Taču ja ej savu ceļu, spēj to pieņemt un būt par to pateicīgs.
🔥Ja dabūn šajā vilnī skarbi pa pakaļu, tad apstājies un padomā, vai patiesi tas, ko dari, ir tas, kas šobrīd jādara? Vai esi uz sava ceļa? Vai ej savā virzienā? Vai pietuvojies savai dziļākajai būtībai. Vai tomēr spēlē prāta spēlītes, vai spēlē to – ko prāts ir piespēlējis.
🌞Ceļš mums visiem ir viens un to ir viegli uzsākt. Pietiek tikai ar to, ka esi pateicīgs dzīvei, kura cenšas Tevi uz šī ceļa uzlikt atpakaļ. Ja esi no ceļa novirzījies, tad dzīve pielieto skarbas metodes, tādas kā smagas slimības, traumas, vai tuvinieku aiziešanu. Dzīve darīs visu, lai uzliktu atpakaļ uz ceļa, jo tas šajā dzīve ir pats galvenais.
🌷Tāpēc šodien, kad ir Lieldienas – apsēdies un apdomājies, kur Tu esi, ko tu dari un vai tas ir saskaņā ar Tavu dziļāko būtību. Un tad varbūt dzīvei nevajadzēs pielietot tik skarbas metodes un Tu pats nostāsies uz sava ceļa.
🌝Apzinies, ka Tu esi gaisma un ka Tavs uzdevums ir vairot gaismu. Un tu to vari izdarīt caur to, ka apzinies kas esi. Ka vairo sevī gaismu un dalies ar to ar tiem, kam tas nepieciešams visvairāk neuzliekot nekādus nosacījumus.
💚Šī viļņa motivātors būs ieraudzīt patiesību, ieraudzīt objektīvu un tīru patiesību, lai varētu tikt uz priekšu. Šī viļņa motivātors ir atbrīvoties no visa liekā, atbrīvoties no visām saitēm un piesaistēm, kas neļauj iet tālak. Tās galvenokārt ir bailes – bailes par finansēm, bailes par izdzīvošanu. Taču lai vai cik mums būtu nauda – bailes par finansēm nekur neizzudīs.
🙏Es pirms laba laika satiku cilvēku, kurš ļoti baidījās par to, ka viņš var palikt bez naudas. Viņš bija milzīgas kompānijas direktors, ar trim autiņiem garāžā un katra auto vērtība pārsniedza to summu, kādu es visticamāk savā mūža nemaz nespēšu iztērēt. Viņam bija vairākas mājas un mēneša alga, kura pārsniedza manu gada budžetu. Un viņš baidījās palikt bez iztikas līdzekļiem. Caur šo gribu pateikt tikai to, ka bailes par iztiku nepazudīs pat tad, kad kontā būs sešciparu skaitlis. Tas nav īstais ceļš.
🧡Bailes izzūd, kad nostājies uz sava ceļa, esi plūsmā un sajūti to, kā dzīve tevi nes. Jo dzīve patiešām mūs mīl un nes uz rokām, ja sajūtam, kur mums jādodās un neejam ar prātu pretējā virzienā.
💚Jūs varat man neticēt un katrs pārliecināties uz savas ādas. Taču es droši varu teikt, ka lai tiktu šīm trīspadsmit dienām cauri ar smaidu uz lūpām, ir jāapzinās savs ceļš. Un tas ir atgriezties pie Dieva. Tas ir atgriezties pie savas dziļākās būtības.
💚Ir jāapzinās savs dzīves uzdevums. sava misija un tā ir vairot gaismu, lai piepildītu šo planētu ar beznosacījumu mīlestību. Un to var izdarīt apzinoties savu dziļāko būtību.
💚💚💚Tas pa lielam arī viss… pārējais viss notiks pats no sevis. Gaisma pati atradīs kur plūst un dzīve pati vedīs pa ceļu un izgaismos to.
❤️Tik tagad skatoties uz šo laika vilni redzu, ka sakritību nav. Un iespēams tieši šī viļņa skarbā rakstura dēļ.
Kad dzīve tik ļoti centīsies un pieliks visas pūles, lai mūs katru atgrieztu uz sava ceļa, esam ieplānojuši tik daudz kopmeditācijas. 🙂
❤️Jau trešdiena – 07.aprīlis plkst. 19:00 būs pirmā meditācija, kura notiks trejdeviņu dienu cikla pašā viduspunktā, kad iziesim cauri dzīves krustcelēm, kuras mums piedāvās Laimes māte.
❤️❤️Tad nākamā būs jau svētdien 11.aprīlī plkst. 16:00.
❤️❤️❤️Un tad būs meditāciju maratons piecu dienu garumā no 12.aprīļa – 16.aprīlim. Katru dienu 7:00 no rīta un 19:00 vakarā. Visas šīs meditācijas būs vērstas uz to, lai katrs dalībnieks atrod savu ceļu, lai atgriežas pie savas dziļākās un patiesās būtības. Tas ļoti palīdzes tikt cauri šim transformējošajam laika vilnim un tā būs sanākšana kopā ar saviem ceļa biedriem, tā būs sadošanās rokās un gaismas vairošana sevī un apkārtējajā pasaulē, un cilvēkos, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams. Tas būs kaut kas ļoti skaists un jaudīgs. ❤️❤️❤️
🙏Ja arī Tu gribi sajust savu dziļāko būtību, ieraudzīt savu ceļu, vairot gaismu un mīlestību – aicinu Tevi pievienoties.
🙏🙏Lai cik tas brīnumaini nebūtu, tas tik ļoti iet saskaņā ar šī laika viļņa būtību.
Priecāšos Jūs katru redzēt kopmeditācijā un būšu pateicīgs par katra cilvēka līdzdalību. Kopā mēs varam daudz vairāk kā katrs atsevišķi. Kopā mēs varam izmainīt šo pasauli, padarīt to par daudz gaišāku un skaistāku vietu.
❤️❤️❤️Meditāciju maratons būs 63 dienu materializācijas cikla pirmajās piecās visnozīmīgākajās dienās un caur šīm meditācijām mēs spēsim iegriezt materializācijas cikla enerģijas tā, lai tās kalpo cilvēcei. Dabai un planētai zemei, kā arī visam plašajam kosmosam. Katrs cilvēks, kas pievienosies, spēs daudzkārtīgi pastiprināt šo kopējo enerģijas lauku, kuru kopā radīsim. Mēs radīsim spēcīgu beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsmu, kura no katras sirds plūdīs plašajā pasaulē. Tie būs lieli svētki katram no mums un visai planētai kopumā.
Iegriezīsim spēcīgu gaismas virpuli, kurš virpuļos ap zemi kā viesuļvētra un škīdinās savā ceļā to, kas bremzē gaismas plūsmu. Šī gaisma pārvērtīs gaismā visu to, kas vēl nav gaisma un neapzinās sevi kā gaismu. Protams – viss notiks saskaņā ar brīvo gribu un dievišķo apziņu.
💚Lai mums visiem skaists šis intensīvo pārmaiņu laiks.
❤️Mīlestībā un pateicībā 🙏
Ansis
🙏🙏🙏Paldies ka jūs esat!
P.S. ja ir vēlme pievienoties meditācijai – lūdzu atrakstiet privāti lai varam jūs pievienot Telegram grupiņai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + two =