1.Aprīlis – 11Akbal❤️

Vienpadsmitā diena ir mūsu Augstākā izpausme, kura var izpausties tikai tad, kad mūsu ego un prāts paiet malā. Tikai tad, kad ego ar prātu paiet malā un ļauj dvēselei izpausties, tad spējam veikt varoņdarbus, tikai tad spējam paveikt kaut ko patiešām nozīmīgu
Lai šajās trīspadsmit dienās paveiktu ko nozīmīgu, mums jāizpaužas caur Akbal enerģiju.
🌑Akbal ir dziļa aka, dvēseles mājas, tuvākais ceļš pie Dieva. Tā ir arī sapņu pasaule, meditācija. Akbal ir arī veļu mājas.
🕍Īsāk sakot Akbal tā ir mūsu iekšējā pasaule, tas ir mūsu templis, kura altārs ir mūsu sirds čakra. Sirds čakra ir kā bezgalīgi dziļa aka vai kā zinātnieki to sauc – melnais caurums, tikpat labi to var saukt arī par balto caurumu. Tā ir mūsu katra individuālā saikne ar visu veselumu, ar pirmavotu, ar Dievu vai centrālo kosmisko gaismu un mīlestību.
🌠Šo enerģiju mēdz saukt arī par veļu māju, jo tā aka ir tik dziļa, ka varam tajā sabāzt visus skeletus no saviem skapjiem, lai ar tiem nesatiktos ikdienā. Taču ar tiem mēs aizdambējam savu saikni ar Dievu un kad cenšamies to atvērt – tad tas viss smuki sāk uzpeldēt. Un prātam parādās nopietni argumenti kāpēc to nedarīt. Viņš cenšas pierādīt, ka atvērt saikni ar Dievu caur sirdi ir bīstami, jo tur dzīvo visādi mošķi, skeleti un veļi. Viņš cenšas pierādīt, ka ir kāds cits ceļš vai ka labāk dzīvot tālāk ka līdz šim.
🙏Taču patiesībā cita ceļa nav – jebkurā gadījumā būs jāieskatās savām bailēm tieši acīs, tās jāapskauj, jāsamīļo un jāpiepilda ar gaismu, tas ir vienīgais ceļš. Mums visiem ir tikai viens ceļš un tas reti kuram ir patīkams, jo visi esam kaut ko slēpuši paši no sevis, nolikuši tā teikt vēlākam laikam. Savukārt prātam ir bail zaudēt vadību, zaudēt kontroli un viņš katru noslēpto tēmu izmantos kā argumentu, lai neietu šo ceļu. Tāpēc šo ceļu nevar noiet bez milzīgas gribas, apņēmības un skaidra mērķa. Mērķa – ka vēlos atgriezties pie Dieva, pie savas patiesās būtības, lai tur vai kas. Mums jābūt gataviem iet cauri visam tam, ko esam no sevis slēpuši un metuši akā. Un mums katram ir tas potenciāls, lai mēs to paveiktu. Mums katram ir šī iespēja attīrīt šo aku un padarīt to par balto caurumu, par portālu, kas izstaro tīru, baltu, Dievišķu gaismu. Mēs katrs esam mīlestības portāls šajā saulē, lai vairotu gaismu šajā pasaulē šeit un tagad.
🧡Var teikt, ka viss šis kalendārs, visas šis zināšanas ir kā navigācija, kā kompass, kurš rāda, māca un ved prātu pa ceļu, kurā tam jāierauga, ka vadība jānodod dvēselei un kā var tikt pie apgaismības, apskaidrības un šīs pasaules iepazīšanas. Viss šis kalendārs vai matrix ir izveidots tā, lai mēs laika gaitā ieraudzītu, kā no tā izkāpt. Lai mēs pēkšņi vienā dienā šo sadrumstaloto zināšanu bagāžu sajustu sevī kā vienu veselu. Ka patiesībā nav divdesmit atšķirīgas enerģijas, bet ir viens veselums, kas esam mēs paši.
🙏Šodien ir pateicīga enerģija meditācijām, iešanai sevī, iešanai dziļumā, jo enerģija pati par sevi jau to veicina. Vienam to paveikt ir grūtāk, kā esot kopā ar saviem ceļa biedriem. Jo dziļākajā būtībā mēs visi esam viens, jo dziļākajā būtībā mēs katrs starojam gaismu un vairojam to. Un kopā ir vieglāk izgaismot šīs veļu mājas, pagulti vai skapi, kurā esam likuši savus skeletus. Kopā ir drošāk, jo var pieturēties pie ceļa biedra rokas, kad paliek bail, vai kad apjūkam no tā, ko ieraugām. Kopā mēs varam sniegt viens otram atbalstu un palīdzēt grūtos brīžos. Kopā ir spēks! Kad gaisma sanāk kopā un koncentrējas vienā vietā, tad tumsa pati izšķīst.
❣️❣️❣️Visuma nav sakritību un iespējams tieši tāpēc šovakar ir paredzēta kopmeditācija, kura sāksies tieši enerģiju pārejā, kad Akbal enerģiju nomainīs Kan enerģija.
Kad ir iespēja ieiet savā dziļumā, lai tur atrastu to prieku, kas sen atpakaļ bija noslēpts aiz visiem dzīves krāmiem un gruvešiem.
💚💚💚Šovakar plkst. 21:00 mēs tiksimies kopīgā meditācijā vairāk ka 100 cilvēki, lai ieietu sevī un tur atrastu savu prieku, savu patieso būtību, lai kopā nonāktu tuvāk tam, kas patiesībā esam.
🙏Kopā mēs esam mīlestības un gaismas okeāns un šovakar katram no mums, kurš no sirds grib pievienoties, var ienirt šajā mīlestības okeānā. Mēs sanāksim kopa, lai vairotu gaismu, lai vairotu mīlestību no sirds uz sirdi.
❤️Kopā mēs izveidosim milzīgu gaismas tīkloju pa visu Latviju un plašo pasauli, lai vairotu gaismu sevī un sev visapkārt. Galvenais nodoms ir dalīties gaismā, dalīties mīlestībā, kuru caurstrāvosim meditācijas laikā un dalīsimies ar tiem, kuriem šī gaisma šobrīd pietrūks. Ar tiem, kuriem pietrūks gaisma, lai savā veļu mājā ieraudzītu gaismu tuneļa galā, vai drīzāk akas dziļumā.
🧡Šo gaismu atliek tikai ieraudzīt, kā tūdaļ pat gaismas avotiņš, gaismas ādere, uz kuras atrodas aka, sāktu atdzīvoties un šī aka sāktu piepildīties ar gaismu. Šo aku var piepildīt tikai tad, ja no tās smeļam gaismu un dalāmies, jo tikai tā var aku iztīrīt, izskalot un pastiprināt šo gaismas plūsmu gaismas avotiņā, gaismas āderē.
❤️❤️❤️Tāpēc tos, kuri jūt aicinājumu piedalīties, kuri jūt, ka grib vairot gaismu sevī un šajā pasaulē, es aicinu šovakar 21:00 piedalīties meditācijā. Jo kopā mums ir spēks un katrs viens, kurš pievienojas, pastiprinās šo meditāciju tukstoškārt vai pat vēl vairāk. Ja gribās izdarīt ko labu citiem un līdz ar to sev, tad droši pievienojaties Telegram kanālam, par kuru lūdzu jautājiet rakstot privāti! Tur vakarā būs links uz zoom kanālu, kurā notiks meditācija. Ja kādam nav zoom, tad tas ir jāuzinstalē.
🧡🧡🧡Tā kā meditācija sāksies Akbal enerģijā un noslēgsies priecīgajā Kan enerģija, kā arī devitajā dienā, tad domāju, ka mums katram vēl sanāks gardi izsmieties un pacelt savas vibrācijas tuvu apgaismības stāvoklim 🙂 , lai devīto dienu vai svēti mēs varētu pavadīt kopā ar sevi, savu dziļāko būtību un Dieviņu.
❤️Lai visiem sajūtās dziļa, piepildīta un gaiša diena. ❤️
Lai foršs vakars un smiekliem bagāta dienas izskaņa !
Protams – smieties var arī jau ātrāk, principā jebkurā laikā.


❤️Mīlestībā un pateicībā 🙏
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two − one =