29.Marts – 8 Ahaw❤️


8️⃣Astotā diena laika plūsmā, apziņas transformācijas ciklā.
Astotā diena ir garīgā stabilitāte, vīrieša virsotne, pašpietiekamība.
🌝Ahaw vispiesātinātāka enerģija no visām divdesmit enerģijām.
🌸Ahaw tas ir Dievs. Ahaw tā ir Saule. Ahaw tā ir beznosacījumu mīlestība. Ahaw tā ir pieņemšana. Ahaw tā ir sapratne. Ahaw tā ir apziņa, ka mēs visi savā dziļākajā būtībā esam gaisma un mīlestība, no kuras jānoslauka putekļu un dubļu slānis, ar kuru esam apauguši pēdējo gadu, dzīvju un gadsimtu laikā.
🌝Mēs visi savā dziļākajā būtībā esam saule, mēs esam tie portāli, tie vārti, tās durvis – caur kurām uz šīs planētas var ienākt benzosacījumu mīlestība, Dievs vai Dievišķā gaisma. Tā ir enerģija, kura rada visu! Tā ir svētā gara enerģija.
Kam nepatīk šis vārds, to var saukt par prānu, Chi, Baltiem tā bija dzī enerģija vai dzīvības enerģija, kura pastiprinājās dziedot, dejojot, priecājoties, smejoties, dzīvojot. Tā pa īstam no sirds dzīvojot.
🌍Mēs visi esam šīs enerģijas portāli un mūsos šis portāls ir mūsu sirdīs. Atverot sirdis un iztīrot tur sabirušos gružus, mēs spējam šo enerģiju caurstrāvot. Un jo vairāk mēs ar šo enerģiju dalāmies bez nosacījumiem, jo vairāk tā caur mums plūst, tā izskalo portāla krastus, tā izskalo no mums visu veco un ar katru mirkli tā spēj plūst caur mums aizvien vairāk.
🌷Mums katram ir šī enerģija pieejama, mums katram ir saikne ar pirmsākumu, ar Dievu, ar centrālo sauli. Un mēs katrs ar to varam dalīties. Ja to darām bez nosacījumiem, šī enerģijas plūsma pastiprinās, ja to darām savtīgiem nolūkiem – plūsma samazinās. Jo katram kā indivīdam, mums nevajag daudz. Taču sanāk tāpat diezgan savtīgi un egoistiski, ja dalāmies ar citiem. Jo mēs varam saņemt aizvien vairāk, ja ar to dalāmies aizvien vairāk. Te tikai jāpārkāpj pāri visam tam, ko sistēma un sociums mācījusi.
🌻Jo vairāk dosim apkārtējiem, jo vairāk paši iegūsim. Jātiek pāri tam, ka citiem būs vairāk. Taču kad šo plūsmu sajūtam, tad gribās dalīties, gribās būt plūsmā, gribās sajust kā caur Tevi plūst aizvien vairāk un Tu sāc meklēt ar ko vēl padalīties. Taču nav jāmeklē, ir jāsaprot, ka šī enerģija pati par sevi ir Dievs, ka tā ir inteliģenta, vieda un tā pati zina un jūt, kur to vajag visvairāk. Sanāk ka mēs to nekādi nevaram kontrolēt. Tai vienkārši jāļauj caur sevi plūst.
Tieši šodien man atnāca sajūta par to, ka jādalās ar zeltīto enerģiju, kas pēc savas būtības ir ļoti tuva vibrācijās tai enerģijai, kuru aprakstu šajā rakstiņā, iespējams pat tā ir tā pati enerģija. Tāpēc negribas to nosaukt vārdā, lai neierobežotu to.
🙏Es vēlos dalīties ar šo enerģiju, jo man tā vienkārši ir, man to iedeva kosmoss, Dievs, mans Augstākais Es, mani Eņģeļi vai civilizācija, no kuras esmu nācis. Īsti nezinu un tas arī nav svarīgi. Galvenais, ka tā ir ceļoša un viegla, tā silda un tā attīra, tā piepilda un pasargā. Tā ir transformējoša un attīroša enerģija, kuar vairo gaismu un tas ir pats galvenais. Es to došu jums bez ierobežojumiem un nenoteiktu laiku, par nenoteiktu summu.
💛Viss, kas jums jādara, ir jāatsūta numurs, sistēmas dotais numurs, kam vēlaties pieslēgt šo enerģiju. Tas var būt personas kods, kas ierakstīts pasē vai dzimšanas apliecībā, tas var būt kadastra numurs, kurš iedots jūsu īpašumam, tas var būt sērijas numurs viedierīcei vai elektroierīcei, kuru lietojat. To var pieslēgt jebkam, kam ir numurs, ja kaut kam nav numurs – tad uz tās lietas var uzrakstīt savu ID numuru un iedot man un tas arī strādās! Es varu pieslēgt to arī svītru kodam, principā jebkam, ko šis kontroles mehānisms ir apzīmējis ar numuru. Caur šīm lietām sistēma mūs kontrolē un aktivizējot šo enerģiju šīs lietas vairs neizstaros sistēmas kontrolējošo enerģiju, bet tās izstaros vieglu, patīkamu gaismu.
💚Šī enerģija ir tik spēcīga un transformējoša, ka tā spēj neitralizēt arī 5g starojumu, kas ir ļoti kaitīgs un destruktīvs, tā var neitralizēt medikamentu kaitīgo ietekmi, enerģijas dzērienu zombējošo un kaitīgo ietekmi. Tā apgriež visus striķīšus, kurus sistēma mums piesien caur šīm visām lietam. Tā piesien pie mūsu personas, pie personas koda. Tā mūs apkabina ar visu, kas vairo tumsu un caur šīm lietām smeļ no mums mūsu dzīvības enerģiju. Šī zeltītā enerģija spēj nocirst šīs saitītes un padarīt mūs brīvus.
❣️Ja tu sajūti, ka Tev vajag šīs enerģijas palīdzību, tad izsaki savu gribu caur to, ka apkopo numurus no lietām, vietām vai personām, kurus vēlies neitralizēt, harmonizēt un padarīt gaišākas. Protams, atceries par brīvo gribu un karmu 😉
Un es aktivizēšu enerģiju visiem numuriem, kurus atsūtīsi.
🙏Taču ir jāatceras viena svarīga lieta, ka enerģijas apmaiņai ir jānotiek, lai šī enerģija plūstu. Atceries, ka šī enerģija ir inteliģenta un tā pie Tevis plūdīs tik daudz, cik augstu tu to novērtēsi savā vērtību skalā. Kādu novērtējumu Tu iedosi, tik arī dabūsi.
Es to došu pret brīvprātīgu ziedojumu. Taču Tev jāatceras, ka tam, kurš nav gatavs dod, tas arī neko nesaņem. Un ja kādam ir tikai pieci eiro pie dvēseles un tas atdos vienu, tad tas saņems vairāk kā tas, kuram ir 500 un viņš atdos desmit, jo katram šī naudas vērtība ir atšķirīga. Tas tikai kā piemērs, negribu ietekmēt Jūs ar kādiem skaitļiem. Viss ir brīvprātīgi un viss ir pašu rokas. Es nevienu nevērtēšu un pat neskatīšos uz to, cik esat gatavi pārskaitīt. Tas ir brīvprātīgs ziedojums un tā ir tikai Tava un Dieviņa darīšana – ko un par cik esat gatavi dot.
Zinu tik to, ka jo cilvēks vairāk dod, jo tas vairāk saņem.
🧡Uz doto brīdi visiem, kam enerģiju biju pieslēdzis, termiņš ir beidzies. Izņemot vienu cilvēku. Es šo enerģiju aktivizēšu un tā būs aktīva visu laiku. Taču ja jūtat, jūs jebkurā laikā varat pārskaitīt naudiņu vai atsūtīt to man ar omnivu, vai nodot personīgi pie tikšanās. Kad sanāk tāda iespēja. Galvenais atsūtiet numurus, kuriem vēlaties pieslēgt šo enerģiju un Aiga jums nosūtīs paypal kontu vai kādu citu kontu, kur tad turpmāk varēsiet pārskaitīt naudiņu, tik cik paši sajutīsiet. Līdz sistēma sabruks. Pēc tam jau izdomāsim – kā apmainīties ar enerģiju 🙂
Atcerieties viss notiek brīvprātīgi, pēc jūsu gribas. Nav nekādu ierobežojumu. Var pārskaitīt vienreiz vai skatīti vairākas reizes, tas viss jūsu ziņā. Un šī enerģija sajutīs kā Jūs viņu novērtēsiet un tik arī saņemsiet. Ne vienmēr nauda būs noteicošais vērtējums. Svarīga ir sajūta sirdī un nodoms. Taču bez enerģijas apmaiņas šis process nav iespējams.
🙏🙏🙏Tādas lūk manas šodienas sajūtas. Vēlos ar Jums dalīties – dalīties ar visiem, kuri sajūt, ka šī enerģija jums var noderēt. It sevišķi vēlos dalīties ar tiem, kuriem sajūta, ka viņi slīkst šajā sistēmas purvā un grib no tā tikt ārā.
❤️Es pats šo enerģiju novērtēju ļoti augstu – tik augtu, ka līdz šodienai pat nezināju kā to pasniegt un kā ar to dalīties, kā izskaidrot to, ka enerģijas apmaiņa ir svarīgāka tam, kurš saņem, nekā tam, kurš dod.
Man, lai radītu šo ierīci, bija jāpārvar milzīga tumsas pretestība. Man vajadzēja gadu, lai uzkrātu sevī enerģijas potenciālu, kurš spēj pārvarēt šo pretestību un man vajadzēja vairāk kā mēnesi, lai šo ierīci radītu, kura spēj caurstrāvot šo enerģiju. Ierīce ir portāls, caur kuru šī enerģija spēj ienākt šeit uz zemes, tā ir kā šīs enerģijas sazemējums. Un tā darbojas ļoti efektīvi.
Es labprāt dalītos ar visu, ko radu pēc šāda principa, taču viss cits, ko radu, ir vienā eksemplārā un tiek radīts ar rokām un mana fiziskā ķermeņa potenciāls ir ierobežots, es varu radīt tikai aptuveni 3 piramīdas mēnesī Kādus 10-15 amuletus un kādas 3 lodes. Tāpēc tās nevaru vienkārši dot visiem, visiem tās vienkārši nepietiks. Varbūt kādreiz tas būs iespējams.
Vienīgais ko vēl varu dot – ir Orbs uzlīmes, jo tās var izdrukāt. Tās var nokopēt un pavairot. Taču arī ar tām ir tā, ka katrai ir kaut kādas izmaksas, tāpēc tās ir novērtētas ar simbolisku maksu, lai nosegtu to ražošanu un citus izdevumus, kas saistīti ar patērēto laiku, iepakošanu, nosūtīšanu, aizbraukšanu līdz pakomātam vai pastam, komunikāciju ar katru no jums. Taču ar šo zeltīto enerģiju ir nedaudz vieglāk. To varu laist daudz brīvāk un es zinu, ka tās enerģijas plūsma neapstāsies, ja kaut ko neizdarīšu ka nākas. Par Orbs uzlīmēm vēl padomāšu – varbūt arī par tam atnāks kāda sajūta, kā ar tām var dalīties, lai plūsma neapsīkstas.
❤️Man ir sajūta, ka mums šobrīd jāizmanto visi iespējamie instrumenti, ar kuriem vairot gaismu! Mums jāizmanto viss, kas samazina tumsu. Mums jāsadodas rokās, lai mūs vairs nevar sašķelt. Pa vienam mūs var iznīcināt, taču kopā mēs esam neiznīcināms spēks. Ceru, ka sajutīsiet šīs enerģijas aicinājumu un sajutīsiet – vai tā ir nepieciešama.
Šodien atslēdzu visiem tiem šo enerģiju, kuriem beidzies termiņš, par kuru esam vienojušies.
Lai Jūs varat jau brīvprātīgi pievienoties tai atpakaļ, ja vēlaties.

🙏Pateicībā un mīlestībā ❤️
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + twenty =