❤️28.marts – 7 Kawak❤️

🌹Septītā diena 13 dienu laika vilnī. Viļņa viduspuknts – cilvēka augstākā izpausme, sadarbība ar Dievu. Diena, kad laika vilnī visspēcīgāk sajūtam saikni ar Dievu.
🌸Diena, kad ejam roku rokā ar Dievu. Dievs šodien mums iet blakus un ja esam uz viena viļņa, tad darām visu kopā. Atliek tikai ieklausīties sajūtās par to, kas tad ir jādara.
💦Kawak tā ir transformācija, tās ir sajūtas, sajūtu pārpilnība, emociju sabiezējums, pērkona negaiss, paātrinātājs, atklāsme.

💧Šī enerģija parāda kā virzīties uz priekšu un tas ir caur transformāciju. Caur vecā nomazgāsanu, transformācija caur ūdeni. Tas ir kā ūdens transformējas caur pērkona negaisu, piesātinoties ar augstspriegumu, kurš nāk no zibens.
💨Augstākais Es – tas ir lodveida zibens, tas ir augstspriegums, tā ir elektrība. Tā ir milzīga jauda. Ne velti pērkons tautas dziesmās tiek saukts par Tēvu. Jo mūsu katra Tēvs ir Augstākais Es.
⚡️Šī elektrība, šis augstspriegums izlādējoties rada milzīgu transformāciju. Ja iemācāmies caurvadīt šo enerģiju, tad kļūstam par enerģijas transformātoriem. Un Mēs spējam transformēt visu to, kas notiek mums apkārt, ieliekot nodomu procesā.

💚Kawak ir arī atklāsme un šodienas atklāsme vismaz man, kas attiecās uz mani, ir tāda, ka nav vairs laika. Laiks saspiežas un paātrinās ar katru dienu. Laiks, kas atvēlēts, lai atgrieztos pie Dieva, paliek aizvien mazāk. 💛Ir sajūta, ka atskaites process iet uz beigām. Ka notiks kaut kas, kas drīzumā vairs nedos iespēju atmosties un atgriezties. Es to nevaru izskaidrot. Taču tāda ir mana sajūta. Ir sajūta, ka man ka tālavas taurētājam ir jākāpj kokā un jātaurē cik spēks, jātaurē bez apstājas, lai cilvēki saprot, ka laiks tūlīt beigsies.

❤️Iespējams ka laiks kā tāds beigsies un izdzīvos tikai tas, kas izkāps ārpus laika. Prāts un ego ir laicīgs, taču Dvēsele ir mūžīga.

❣️Grūti ir izskaidrot šo sajūtu, taču šī sajūta man neliek mieru.

💙Vēl man rāda vīziju, ka telpa, kurā esam, piepildās ar enerģiju – enerģiju, kura ir kā ūdens un visi, kas bailēs ierāvušies savās gliemežnīcās, paliek ūdens dzelmē un tikai vieglais paceļas kopā ar ūdeni, taču arī tikai tik tālu, cik piesaistes ļauj. Ir sajūta, ka jākļūst viegliem un jāatkabinās no visa, pie ka turamies, lai šajos plūdos mēs noturētos virs ūdens. Tulkot šo var noteikti dažādi, taču pieļauju, ka tie, kam jāsaprot, tie sajūt to, kas caurstrāvo šīs vīzijas un manas sajūtas.
Ir sajūta, ka sauszeme ir palikusi tikai pavisam bišķiņ un drīz tā izzudīs pavisam. Un vienīgais glābiņš no noslīkšanas šajās purva dūņās, kas pārņem visu planētu, ir celties spārnos un lidot, lidot pretim saulei, lidot uz gaismu.

🧡Ir sajūta, ka strauji ir jāpaplašina apziņa un jāaug vibrācijās, lai arī cik smaga ir transformācija, tas jādara. Jo cita ceļa nemaz nav. Noteikti ka veidi ir daudz un dažādi. Es priekš sevis esmu atradis meditāciju un tehniku pēc kuras meditācijas vada Toms. Taču jums katram pašam jasajūt, kas jūs ved uz priekšu un vai jums vispār ir vilkme atgriezties pie Dieva, atgriezties savā pirmatnējā stāvoklī.

🎺Man ir sajūta, ka man jātaurē un jāstāsta tas, ka laiks iet uz beigām.

🌈Un ja kāds grib paspēt, tad ir pēdējais brīdis sākt ļoti intensīvi strādāt ar sevi, vairot sevī gaismu un mīlestību. Vai pareizāk sakot, atcerēties – ka esi gaisma un mīlestība un visu pārējo notīrīt no sevis kā putekļus no senas bagātībām pilnas pūra lādes.
Sajūtiet paši 🙂

🙏🙏Padalieties savās sajūtās. 🙏🙏
❤️Kādas Jums ir sajūtas par to, kas notiek un kā notiek? Man ir sajūta, ka šobrīd fināla cīņa ar tumsu ir pašā izšķirošākajā brīdī un ka tieši šobrīd tiek izšķirti daudzu cilvēku likteņi, dzīves un tas, kas notiks tālāk. Cīņa vēl nav uzvarēta un tā vēl nav zaudēta, tā notiek katrā no mums un mums to vēl ir iespēja uzvarēt, ja apzināmies, kas mēs esam un kurp mēs dodamies, un ja lieliem soļiem dodamies tur, kur mums jādodas.

Negribu nevienu biedēt… es nezinu, kas notiek un kā notiek, ir tikai ļoti intensīva un uzbāzīga sajūta par to, ka jādara viss iespējamais, lai sevī un pasaulē vairotu Dievišķo.

❤️❤️❤️Nav laiks gaidīt laimes lāci, lāčplēsi, supermenu vai betmenu. Vai vispār Mesiju. Mesija ir katrā no mums! Mēs paši esam Dieva dēli un Dieva meitas un cik daudz to apzināsimies, tik daudz spēsim kaut ko paveikt savā labā un kopējam labumam.

❤️Mīlestībā – Ansis🙏

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 2 =