❤️27.marts – 6 Etznab❤️

Sestā diena apziņas attīstības ciklā. Diena, caur kuru pārvaram pretestību. Diena, caur kuras enerģiju mijiedarbojamies ar tuvāko pasauli
Šajā vilnī, lai pārvarētu pretestību un mijiedarbotos ar tuvajiem, mums jābūt objektīviem kā spogulim. Spogulis parāda visu kā ir – tas netēlo un nepietēlo, tas ir tieši tāds, kāds tas ir. Tas māca mums būt patiesiem pret sevi, patiesiem pret saviem tuvajiem un netēlot, nepietēlot – lai it kā saudzētu citus.
Etznab enerģija ir asa, skarba un patiesa. Tā pasaka konkrēti, skaidri un gaiši. Bez šīs enerģijas mēs dzīvē vispār nekur netiktu, jo dzīvotu ilūzijā par to, ka viss ir tik skaisti un tik forši, kā piemēram to dara valdībā esošie 😃 viņi neredz objektīvo realitāti un nedzird to, ko viņiem saka. Varbūt šodien ieraudzīs.
👉Etznab enerģija ir jāpārvalda labiem ķirurgiem, lai viņi nenogrieztu kaut ko lieko, lai roka nenotrīcētu un nepaliktu žēl. Šī ir skarba un asa ziemeļu enerģija, tāpēc esat šodien gatavi ieraudzīt patiesību visskarbākajā veidā. Ja esat mukuši no tās savās ilūzijās.
👉Eztnab ir ilūziju uzšķērdējs. Tas uzšķērž ilūzijas un ļauj tām izgaist, lai tā vietā var nākt patiesība.
Ja mūsu dzīvē ir šķēršļi, tad tie visticamāk ir radušies no mūsu ilūzijām par realitāti, vai no prāta programmām, kuras savu laiku ir nokalpojušas. Mēs labu laiku dzīvojām ar izdzīvošanas programmām. Ar domu, ka ir jācīnās par izdzīvošanu. Tas laiks ir jau sen beidzies. Jebkāda veida cīņas ir beigušās. Tagad ir jāsāk radīt. Mums no cīnītājiem jākļūst par radītājiem. Protams ar inerci daudzi vēl grib cīnīties, atriebties , pierādīt savu. Taču ir pienācis laiks boksa ringam uzgriezt muguru. Apsēsties klusumā un sajust sevi, sajust savus patiesos mērķus, savu patieso būtību un visu enerģiju veltīt tam, lai radītu savu skaisto realitāti. Lai to radītu mums talkā nāk Etznab enerģija, patiesības spogulis un asais obsidiāna nazis. Viņi palīdzēs ieraudzīt patiesību un atbrīvoties no vecajām programmām. Kad atbrīvosimies no visa vecā un nevajadzīgā, tad pa īstam sāksies jaunais radīšanas laikmets.
🌱Mēs pēc dziļākās būtības esam radītāji, un viss kas mums traucē to darīt šodien var celties gaismā lai no tā atbrīvotos. Mums no savas dzīves apvāršņiem ir jānovāc dzeloņdrātis, mīnu lauki, lamatas, aizsargtorņi un sētas, kuras esam sabūvējuši sev apkārt, lai efektīgi cīnītos. Tagad tas viss nav vajadzīgs, ir jāatbrīvo vieta, kur radīt puķu dobes, augļu dārzus, jauku mājiņu – kur uz terases gozēties pavasara saulītē un vērot kā dzied putniņi un lido tauriņi. Cīņa ir beigusies. Tagad jāsāk radīt, jāsāk darīt tas, kas mums vislabāk padodas. Jāsāk sapņot par savu ideālo pasauli un jādod enerģija saviem sapņiem.
☘️Sapņi un gaiši mērķi mūs ievedīs jaunajā gaismas laikmetā. Kastes ar artilēriju jāpārkausē drēbju pakaramajos un skrūves 🙂
Šī diena mūs navigēs uz mūsu jauno pasauli!
Esiet vērīgi, esiet modri, lai ieraudzītu to, kas vēl Jūs pietur šajā destruktīvajā realitātē, kas vēl liek cīnīties par izdzīvošanu un neļauj dzīvot.
🌏Ieelpojam pavasari un caur sevi to piepildām ar mīlestību.
Lai skaista, jauka un silta diena mums visiem !
🙏🙏Pateicībā un mīlestībā
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 3 =