❤️ Labrīt šodienā – 24.martā – 3Men

🧚🏻‍♀️ Lidot, izplest spārnus un sajust!
🦅 Šodien Ērgļa diena – darbības un pretrunu izlīdzināšanas aspektā! Darbosimies un darīsim šodien un visas 13 dienas kā ērglis, kurš jūt kopainu, jūt to, ka viss ir saistīts un kā viss ir saistīts!
Caur darbību var nākt vīzijas, kuras mums stāsta par esošā būtību un jēgu! Sapņi nez vīzijas 🙂 sajūtas atnes nākotnes un pagātnes atbildes, kas iesakņojas tepat tagadnē!
🕸 Šodiena ļauj mums sajust visā neredzamo tīklojumu, kas sasaista visu ar visu! Un it viss, kas šo tīklojumu izkustina jeb ievibrē – tas viss caur sajūtām ietekmē to, kas un kā notiks turpmāk!
Katrā ziņā tas, kas notiek šajā laika vilnī, tas ko darām, kādos procesos iesaistāmies – tas viss izmainīs visu mūsu dzīvi pilnībā! Jo kosmiskais tīklojums saviļņojas! Un šis vilnis ievibrē pilnīgi visu!
Sajūtam sevi šodien! Sajūtam plašumus! Sajūtam kopainu! Sajūtam visa būtību!
🦋 Katra šī laika viļņa darbība raisīs mūsos sajūtas, tamdēļ ir vērts ieklausīties savās sajūtās, ko jūtam, kad kaut ko darām! Ļoti viegli sajust otru cilvēku – sajust viņa sajūtu buķeti – un tikai sajūtot sevi un otru, un pasauli – šī diena atvērsies priekš katra no mums!
🙏🙏 Ja nāk negatīvas sajūtas – tad vērojam kas ir tas, ko domājam un darām…. un mainām šīs sajūtas, transformējam tās, lai sajūtas manītos! Viegli sajust visu, jo gaisā ir sajūtu enerģija! 🙏🙏

🦋 Lidosim, tversim plašumus un sajutīsim paši sevi un savu lomu šajā plašajā pasaulē! Un diena mūs nesīs! Galvenais nepretoties tam, ko jūtam – jo sajūtas un jūtas šodien atver dienas patieso būtību!
🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋 🦋

Lai mums katram šī diena atnes to sajūtu, uz kuras kā uz gaismas viļņa spējam turēties un sērfot dzīvē!
❤️ Pateicībā un Mīlestībā ❤️
Aiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − fifteen =