13.marts – 5 Kan

Piektā diena – mūsu individuālā un radošā izpausme
Lai šajā vilnī mēs atrastu savu individuālo pieeju, savu radošo izpausmi, lai saprastu – kā šajā vilnī mums rīkoties – mums jāiepazīst Kan enerģija.
Kan ir kā tāds mazliet neadekvāts dzīves prieks, kad smejies ne par ko un tu smejies tik smieklīgi, ka citi nespēj nesmieties, jo Tava izpausme ir savā ziņā tik stulba un vienlaicīgi tik dabiska, ka par to nevar nesmieties. Šī enerģija ienāk mūsos arī tajos brīžos, kad redzam kaut ko tik smieklīgu, ka nevaram nesmieties. Mēs smejamies tik gardi, ka nevaram apstāties un smiekli ir lipīgi, tie pielīp apkārtējiem un visi sāk smieties. Beigās jau neviens vairs nesaprot par ko īsti smejās, smejās tikai tāpēc, ka citi smejās un neviens nespēj apstāties. Tāda ir Kan enerģija.
Smiekli atjauno, smiekli reģenerē, smiekli iedvesmo un aktivizē enerģijas plūsmu. Vai esat pamanījuši ka pēc smiekliem viss ķermenis sajūtās ir kā pieliets ar šampānieti un tajā sprāgst sīki mazi burbulīši. Es nebiju pamanījis līdz man to pateica.
Tās ir šūnas, kuras smejās un sitās viena pret otru aplipinot ar smieku lēkmi un tā šie smiekli kā futbola stadiona tribīnēs cilvēki taisa vilnīti pa visu ķermeni. Nekas tā neizkustina šūnas kā smiekli. Neviens sporta veids neiedod šunām tādu aktivitāti. Kaut ko līdzīgu var dabūt ielecot aukstā ūdenī vai ieejot kontrasta dušā. Tur gan nav baigi smieklīgi, ja neesi pieradis pie šī procesa. Droši vien izvārtīties plikam sniegā ir līdzīgi. Taču ja nav sniega, auksts ūdens vai āliņģis kurā ielēkt. Tad jāatrod kaut kas smieklīgs. Var protams smieties tāpat, bet ja šī izpausme nav trenēta un attīstīta, tad var neizdoties. Tāpec šodien padalāmies komentāros ar kaut ko tādu, par ko nevar nesmieties. Iepriecināsim citus un vairosim smieklus – tā ir ļoti augsta vibrācija, kas šķeļ visus sabiezējumus, visas ēnas puses un tumsu, kas ir ap mums un mūsos. Izškīdināsim šos pelēkos mākoņus, kas savilkušies ap cilvēci pēdējā gada laikā ar smiekliem. Sasmīdinām sevi un citus un ieviešam to kā tradīciju vismaz katru divdesmito dienu, kad laika plūsmā ir Kan enerģija. Taču to drīkst darīt un vajag darīt arī biežak. Vēlams katru rītu. Ja ir galīgi slikti un smiekli nenāk, tad vismaz piecas minūtes smaidām cik vien stulbi var ar visplāšāko smaidu. Vismaz citiem būs prieks mūs redzēt, ja pašiem nebūs prieks par to, ka mākslīgi smaidām !
Vakarā pastāstiet kā gaja! Padalieties pieredzē par to, cik viegli vai grūti ir sevi sasmīdināt.
Man kā ļoti nopietnam cilvēkam ir ar šo tēmu pagrūti – it sevišķi ja nav oma.
Taču es jūtu, kā šī enerģija veras vaļā, ja par to atceros, rūpējos un kultivēju to sevī.
Lai cik tas nešķistu bezjēdzīgi šajā nopietnajā grūto lēmumu pasaulē. Tas ir ļoti svarīgi ielaist prieku sevī, lai tas izšķīdina visu grūti, visus lēmumus un ļauj izdarīt pareizās izvēles.
Lai smiekliem bagāta diena!
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × two =