12.Marts – 4 Akbal

Šodien gaisā ir enerģija, kurā ir dzimis Tramps… Nezinu vai tas ko maina mūsu dzīvēs, bet bija sajūta, ka jāuzraksta. Ziniet, citreiz ir tāda sajūta, ka kaut kas galvā ir noskanējis un netiec uz priekšu, kamēr to kādam nepasaki vai neuzraksti. Kaut arī esi domājis teikt ko citu vai rakstīt ko citu, Tu nevari turpināt, kamēr neesi pateicis to, kas atnāk sajūtās. Varbūt kādam tas kaut ko nozīmēs, bet varbūt arī nē.
Ceturtā diena ir matereālā stabilitāte un Akbal enerģija – tie ir lieli dziļumi, dziļa sapņu pasaule, dziļa meditācija, dziļa pieeja lietām. Šo dienu un enerģiju nevar tvert sekli, jo tā ar mums runā no pašām dzīlēm. No mūsu dzīlēm, no mūsu dziļākajiem un mīlestības pārbagātākajiem nostūriem.
Lai sasniegtu stabilitāti – šajā vilnī nevar neklausties sirdī, jo caur to runā Dievs. Ignorējot Dievu, mēs pazaudējam visu. Ignorējot savu sirdi, mēs pazaudējam cilvēciskumu un aizmirstam par mīlestību. Tāpēc šodien apzināti jāfokusējas uz sirdi, lai to sajustu. Ja tajā ir sirds siltums, tad ar to jādalās ar saviem mīļajiem un tuvajiem – ar tiem, kurus mīli visvairāk. Ja tajā nav sirds siltuma, tad tas jāatrod. Jāatrod kāds dzīves mirklis, kad esi kādu ļoti stipri mīlējis, jāatcerās šis mirklis un tās sajūtas, un jāieiet tajās. Jāieiet tajā sirds siltumā, kas tajā brīdī virmo sirdī un tad janotur šis apziņas fokuss uz šo sajūtu kādu laiku, lai tas atdzīvojās un pārņem sirdi, lai tas piepilda sirdi un sāk plesties plašumā. Kad tas sācis plesties, tad ar to var dalīties ar savu ģimeni ar saviem mīļajiem, lai šī gaisma vairojās, jo tikai dodot mēs varam saņemt vēl, lai dotu vēl vairāk. Nedodot, plūsma apsīkstās un enerģija iemieg. Ir ļoti interesanti šo sajust un piedzīvot uz savas ādās. Tāpēc iesaku pamēģināt, veltīt tam mazu mirklīti mierīgi pasēžot un sajūtot. Šodien ir ļoti laba diena, lai to izdarītu, jo ir aktīvas gaisā sajūtas un tās palīdzēs iet dziļumā. Tas būs daudz vieglāk kā jebkuru citu dienu. Vienkārši pabūniet un papeldaties šajās siltajās sirds sajūtās.
Pirms kāda laika man jautāja Lauma no Mainām pasauli komandas, lai uzrakstu kaut ko par 20. un 21. martu. Un to – vai varbūt zinu vai kāds netaisa meditāciju pavasara saulgriežos. Tad vēl neviens netaisīja. Taču ir sajūta, ka kas tāds vispār būtu ļoti noderīgs, jo ļoti daudzi apzinās, ka vienīgais veids kā šajā pasaulē varam ko mainīt, ir caur enerģētisku ietekmi uz šo pasauli, jo cīņa ar atspulgu spogulī nekur neved.
Tad lūk kādu laiku ar šo sajūtu un domu dzīvoju. Līdz uzzināju, ka Toms Vītols mazā grupiņā taisa meditācijas. Biju nedaudz skeptisks – kā jau parasti, bet vilkme bija milzīga. Aiga nenoturējās pirmā un vienu vakaru pieveinojās grupiņai. Nākošajā vakarā arī es pievienojos un bija sajūta, ka jā… ka ar šiem cilvēkiem esmu gatavs kopā meditēt un nu jau to daru kādus pāris vakarus. Un vismaz man enerģētiski ir milzīgas izmaiņas. Protams… paralēli notiek vēl vis kaut kas, taču šis ietekmē ļoti spēcīgi un protams uz labo pusi 🙂
Tā ka par Tomu man nekāda informācija nav, tad apjautājos vai viņš nav domājis uzrīkot kādu meditāciju plašākai auditorijai, piemeram 21.martā, kad ir tāda kā pasaules vienotības diena, jo tās dienas Arkāns ir pasaule un dienas enerģija ir Eb , kas ir kopība un vienotība. Un tas, ko Toms dara savās meditācijās saskan ar šo visu kā cimds ar roku. Un vakar sapratu, ka viņš sajuta ko biju domājis un viņa sajūtas ir tādas, ka 21.martā mediāacija būs un būs ļoti spēcīgi. Tāpēc jau laicīgi gribēju padalīties ar šādu informāciju. Tas varētu notikt ap 20:00 vakarā, taču laiku vēl precizēsim.
Jā kāds jūt un vēlas piedalīties, lūdzu piesakieties, lai varam Jūs ielikt grupiņā, kuri piedalīsies un kuriem izsūtīt precīzu informāciju par laikiem un vietu, kur tas notiks. Protams, meditāciju varat veikt arī paši par sevi, ar savu nodomu un domu. Taču šoreiz Toms sajutīs kāda meditācija tai dienai vislabāk derēs, sapratīs laiku un vietu, un varēs meditēt kopā vienotā laukā izmantojot kādas interneta vietnes starpniecību. Tā būs meditācija, kuru vadīs Toms. Sajūtiet – vai tas ar jums rezonē vai nē, un tad dodiet ziņu.
Protams, uztaps arī rakstiņš pa šīm dienām un tad šī ziņa dosies arī caur mainām pasauli. Lai painformētu vairāk cilvēkus. Jo vairāk mēs būsim, kurus tas patiesi no sirds uzrunā un sajūtas uz to sauc, jo spēcīgāk tas viss sanāks. Vairosim gaismu un mīlestību un dalīsimies ar tiem, kas tai ir atvērti un kuriem to vajag.
Tas ir ļoti interesants process – sajust, ka tas viss notiek caur mani un ka jo vairāk Tu dod, jo vairāk Tu saņem.
No sirds pateicos Jums, ka esat, ka uzklausījāt un ka lasāt to, ko rakstu, ko rakstām mēs ar Aigu.
Paldies!
Un lai jauka šī dziļā diena!
Sajūtiet savas bezgalīgās dzīles!
Ansis

2 Comments

 1. Paldies , paldies Jums abiem, ka esat un ka darat ko darat!
  Tas ir brīnišķīgi!
  Labprāt gribētu pievienoties meditācijai, tikai vēl līdz 21 vakarā strādāju, vai derēs, ka pievienošos darbojoties savās domās, vai mazliet vēlāk ap 22 šo meditāciju varēšu dzirdēt un iziet individuāli…
  Tāds ir mans ikdienas darba ritms, tāpēc ir daudz notikumu, kuros piedalīties gribu, bet…
  Ar ļoti lielu interesi sekoju Jūsu materiāliem un cenšos veidot interesi arī citiem…

  • Sveika Aija!
   Arī domās droši varat piedalīties! Taču klātienē protams būs efektīgāk! Vai meditāciju būs iespējams atkārtoti dzirdēt – to sapratīsm! 🙂 Katrā ziņa jebkura veida piedalīšanās ir vēlama! :))) Paldies Jums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 7 =