11.Marts – 3 Ik

Trešā diena laika vilnī – apziņas attīstības ciklā
It kā nekas īpašs par šo dienu. Darbības tēma un vējš, brīvības un Gara spēks. Spēks, kurš visu izkustina, kurš visu pārvieto, kurš izvēdina un atbrīvo.
Taču šodien iekrīt 14 diena trejdeviņu dienu ciklā. Tas ir trejdeviņu viduspunkts, spēcīgākais pavērsiena punkts visos trejdeviņos un tas pieder Laimai – mūsu liktens rakstītājai.
Šodien iekrīt arī centrālais Arkāns spēks “Strenght”. Centrs vai viļņa viduspunkts vienmēr ir spēcīgs, jo tas atrodas vistuvāk radītājam, vai tas atrodas vistiešākajā kontaktā, kāds var būt – tie ir kā mazi Saulgrieži, vai pat drīzāk Saulstāvji katra laika plūduma vilnī.
Šoreiz saule ir zenītā un pašā pilnbriedā trejdeviņu ciklā un 21dienas ciklā, kas ir lielo Arkānu cikls. Es vēl neko nezinu ne par arkāniem, ne par trejdeviņiem – tikai nesen tos esmu sācis vērot un vēroju, kas tad šādās un līdzīgās dienās ir savādāk kā parasti.
Cik esmu sapratis, tad trejdeviņu centrālajā punktā notiek liktenīgi notikumi – liktenīgi pavērsieni, vide mums liek izdarīt izvēli, pa kuru ceļu iesim tālāk, nonākot krustcelēs. Vienpadsmitais Arkāns tam visam iedod spēku, padara šos šodienas procesus piepildītus ar jaudu. Tas nozīmētu, ka spēks šajā 13 dienu vilnī ir vēja enerģijā. Un vējš pats par sevi jau ir ļoti spēcīga enerģija, ja jau spēj izkustināt jeb ko, pat kalnus, ja to vajadzēs.
Ik ir neredzams spēks, kurš visu pārvieto – tāds kā satiksmes ministrs, kurš visu bīda un pārvieto tā, lai visi procesi katra mūsu dzīvē varētu notikt harmoniski. Ik ir tas, kas rauj ķēdes un atbrīvo, ja cilvēks to ir vēlējies. Ik ir tāds spēks, kas spēj saraut visspēcīgākās ķēdes, pārvietot vislielākos buru kuģus.
Vienpadsmitais arkāns ir meitenīte, kura pārvalda tādu spēku, kas spēj noturēt lauvu. Tas var būt gan fizisks spēks, gan apziņas spēks, kad spēj apzināti kontrolēt savas domas un caur to neļauj lauvai izpausties tā, kā to redzi caur savu baiļu prizmu.
Es teiktu ka šis spēks ir mīlestība – patiesa mīlestība no visas sirds. Tāds īsts sirds siltums, kurš pārņem, kad pēc ilga laika satiekat kādu ļoti mīlu un tuvu cilvēku, kādu – kuru ļoti mīlat. Šī sajūta sirdī ir tā, kas nes šo spēku. Sajūtiet to katrs savā sirdī. Palīdziet savam Augstākajam Es, lai viņš šo sajūtu piepilda ar savu spēku, mīlestību un varenību. Lai šī mīlestība plešas plašumā un piepilda visu ķermeni – visas šūnas. Tā, lai viss ķermenis staro šo mīlestību. Tad sajūtiet – kā tas piepilda visus smalkos ķermeņus vienu pēc otra. Šie ķermeņi ir lieli – tie sniedzas līdz apvārsnim un vēl tālāk. Jūsu elektromagnētiskais lauks ieskauj visu planētu un pat saules sistēmu. Apzinieties sevi tik lielu, cik vien spējat un sajūtiet, ka siltā patīkamā sajūta sirdī piepilda visu jūsu energolauku un visu, kas tajā atrodas. Šādu spēku nevar uzvarēt, nevar ieslodzīt, nevar iznīcināt, tas ir spēks – pret kuru nav ieroču.
Un ja vadāmies pēc laika plūsmas izpausmēm, tad ar šo spēku mums dziļā pateicībā jādodas pie Laimas uz krustcelēm. Pateiksimies Laimai par likteni, kuru mums tā devusi un uzrakstījusi. Pateiksimies Laimai par brīvību, kura mums vēl ir un kuru mēs varam atgūt tikai sagribot. Pateiksimies par dzīvi un to, ko jau esam piedzīvojuši, jo tieši tas ir palīdzējis mums ieraudzīt – kas mēs esam un palīdzēs arī turpmāk.
Pateiksimies, jo pateicība vairo – tā vairo visu, par ko mēs pasakāmies un jo vairāk par kaut ko pasakāmies, jo vairāk mums tas ir.
Pēkšņi galvā skan buramvārdi. Darba māte darbu deva, Laimes māte aizmaksāja.
Varbūt ka šos vārdus kādam jāsadzird – iespējams man pašam. Noskanēja un viss.
Ja visi citi cikli ir tādi asāki un skaudrāki. Tad deviņu dienu cikls un trejdeviņu dienu cikls man sajūtās šķiet tāds ļoti silts un sajūta ir tāda, ka šajos ciklos pats svarīgākais ir pateikties. Ka pirmā trejdeviņu devītā diena ir pateicības diena Mārai! 14tā Un 18tā ir Laimai! Un 27tā Ir Dieviņam. Dienas, kad katram pasakāmies par to, kas mums ir un mums vēl ir ļoti daudz un pats galvenais, ka pašu dārgāko mums nevar atņemt, mēs to varam tikai brīvprātīgi pārdot kopā ar Dvēseli. Taču atņemt mums neviens nevar mūsu pateicību, mūsu mīlestību, mūsu prieku un laimi. Jo tie ir iekšēji stāvokļi, kuri ietekmē apkārtējo pasauli, bet ne otrādi.
Jo mēs esam gaisma, mēs esam mīlestība, mēs esam šī bezgalīgā pateicība par visu, kas ar mums notiek. Mēs pēc savas dziļākās būtības esam gaisma un mīlestība, kas visu piepilda un pateicība, kas visu vairo. Mums tā nav jāmeklē nekur ārpusē, tā ir mūsos – tie esam mēs. Iesim šodien pie Laimas mātes ar atvērtu mīlestības pilnu sirdi, ar bezgalīgo gara spēku un brīvības sajūtu. Šo sajūtu arī vajag izplest plašumā. To var izdarīt iedomājoties sevi uzmotocikla vai kabrioletā, ārā ir silta vasaras diena, vai pat agrs rīts un tu vari doties jebkurā virzienā tūkstošiem kilometru, nav ne robežas, ne ierobežojumu. Tev līdzi ir viss, ko vēlies un dzinēju darbība brīvā enerģija, līdz ar to par uzpildi ar nav jādomā. Tu vienkārši dodies brīvi jebkurā virzienā, apskati jebkuru pasaules vietu, kuru vēlies, jebkurā mirklī. Tagad sajutās visas robežas atkāpjas un Tavs lauks kļūst tik brīvs, cik prāts tam ļauj būt brīvam. Tad lūk ar šo mīlestību sirdī, milzīgu brīvības spēku sev apkārt, dodies dziļā pateicībā pie Laimas un ļaujies savām sajutām, dari to tā kā vēlies, tad kad vēlies, dari šajā procesā to ko vēlies.
Un tad jau redzēs – kas no tā visa sanāks.
Mēs droši vien iekursim ugunskuru par godu Laimai! Pateicībā par to, kas mums ir – par šo skaisto likteni, kāds nav nevienam 🙂 ar visām tām skaistajam un arī nepatīkamajām pusēm, jo tas nepatīkamais ir palīdzējis ieraudzīt sevi un padarīt tās patīkamākas.
Un vakarā, kad enerģija jau sāks mainīties – 20:30 dosimies meditācijā, kurā pateiksimies par to, kas mums ir, piepildīsim sevi un to, kas mums ir ar šo sirds silto patīkamo sajūtu, dalīsimies savā sirds siltumā ar tiem, kuriem tas nepieciešams. Vienkārši dalīsimies bez uzstādījumiem, bez nodoma, bez kāda konkrēta tēla vai personāža. Vienkārši dalīsimies, lai šī mīlestības enerģija staro no mums kā no saules. Un apstaro tos, kas to vēlās.
Ko darīsiet jūs – tas jūsu ziņā. Taču varat pievienoties meditācijā brīvā formā ar savu iekšējo scenāriju. Vienkārši savienojates ar savu sirdi, ar Augstāko Es un lūdziet, lai vada šajā meditācijas procesā un viss notiks.
Kad kursim ugunskuru – nezinu, taču meditācijā dosimies 20:30.
Lai Jums skaista, interesanta un notikumiem bagāta diena.
Lai viss izdodas labāk kā iecerēts.
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + ten =