10.Marts – 2 Imix

Otrā diena laika vilnī – enerģija Imix. Otrā diena ir mijiedarbība ar plašo pasauli – tā ir tā vilkme, kas mūs velk pasaulē! Kas mūs velk izlīst no mūsu mājiņas!
Un šoreiz mūs velk pasaulē mūsu griba!
Šodien mēs produktīvi varam izpausties mijiedarbībā caur Imix enerģiju. Enerģija Imix tas ir starteris, kurš piestartē procesus un šoreiz procesus piestartē mūsu griba.
Imix simboli ir dzīvības koks, pirmavots, Pirmatnējā griba – tā ir griba, ar kuru ienākam šajā pasaulē kā dvēseles.
Imix ir dzīvības koks, tā ir saikne ar senčeim.
Bija pareģojums, ka 2012. gada 21.decembrī zeme ies bojā. Tas bija izzīsts no bildītes, kurā krokodīls izspļauj cilvēkus. Vismaz cik es esmu redzējis to pareģojuma avotu. Iespējams kļūdos. Taču šī bildīte man atnāca tieši tagad, rakstot šo rakstiņu un atnāca skaidrojums. Ir versija, ka pār pasauli valda reptīļi, kas patiesībā arī ir tikai marionetes. Taču viņi ir uzvilkuši pasaules elites veidolus, viņu cilvēciskās atliekas un izpaužas šeit uz zemes kā elite. Viņi vairāk ir kā halogrāfiskas būtnes, kuras nav redzamas mūsu acīm. Un viņi ieiet cilvēka laukā un pārņem visu vaīibu.
Tad lūk mans skaidrojums atskatoties uz šo bildīti ir tāds, ka nāks gaismā viss, kas lācītim vēderā.
Krokodīls nevar apēst to, ko gribējis un viņam nākās to izspļaut. Izspļaut arī visas zināšanas, ko tas turējis un slēpis sevī. Ko tagad arī labi redzam kā viss izgaimsojas, viss nāk gaismā un mūsu uzdevums ir izdarīt pareizās izvēles priekš sevis, ņemot verā visu informāciju, kura nāk gaismā šobrīd.
Mums jāizdara izvēles balstoties uz savu primāro gribu, uz savu dvēseles gribu – uz to, ko dvēsele šeit gribējusi paveikt. Un galvenokārt to Dvēsele var paveikt sākot skatīties īstajā virzienā, sākot izpaust savu gribu un nodomu velamajā virzienā, lai enerģija sāk plūst uz to, ko vēlamies piedzīvot un realizēt.
Mūsu griba spēj iekustināt jeb ko. Galvenais – būt neatlaidīgiem un pārliecinātiem par to, ko gribam.
Šodien mēs varam iesēt sava nodoma sēklu, lai tā izaugtu par lielu koku. Tā augs kā koks lēnītēm un ja mēs par to rupēsimies, tad tā izaugs par kaut ko skaistu.
Imix griba vienmēr balstās un Ahaw atklāsmēm. Tāpēc atceramies – kas notika vakar un iepriekš, lai apzinātos, ko tad patiesībā gribam. Varbuūt apzinājāmies, ka nezinām, ko gribam. Tādā gadījuma droši vien gribam apzināties – ko tad gribam. Ja jau apzināmies – tad viss jau ir skaidrs.
Paužam savu gribu, ejam ar to pasaulē, lai visi procesi mūsu dzīvē var piestartēties un lietas sāk uzņemt savu virzienu.
Lai izdodas 🙂
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × four =