8.marts – 13 KAWAK

Trīspadsmitā diena laika vilnī. Šī ir noslēdzoŠa diena, kurā mums vairs nav vektora, nav motivātora uz kurieni tiekties
Visas trīspadsmit dienas tiecāmies uz Kawak. Taču šodien mēs to esam sasnieguši un šodien mēs nekur netiecamies. Šī diena ir diena, kad veltam laiku sev, atpūšamies, reģenerējamies un veltam laiku sev un savam Augstākajam Es. Šodien ir labi pabūt ar sevi, pabūt pie dabas, pabūt pie ūdeņiem, jo Kawak tomēr ir saistīts ar ūdeni.
Šodien svarīgi ir iecentrēties un nostāties savā centrā, jo tā ir vieta, no kurienes mēs labi redzam, kas notiek musu dzīvē, mēs redzam ko darīt, ka darīt un kapēc darīt. Ja visas trīspadsmit dienas mūs mētāja šurpu turpu, tad šodien ir jāatgriežas pie sevis, lai spētu akumulēt garīgo enerģiju jaunam trīpadsmit dienu apziņas attīstības ciklam.
Šodien gaisā ir Kawak enerģija – tā ir viena no piesātinātākajām enerģijām. Tas ir mūsu tēvs pērkons, tā ir emocionāla transformācija, pērkona negaiss. Tas ir tas brīdis, kad emocijas sabiezē pirms eksplodē un rada kaut ko jaunu un kaut ko skaistu. Svarīgi ir sajust to, ko vēlamies redzēt, kas novedis pie emocionālas pārpilnības un ko ar visām šīm emocijām vēlamies radīt. Lai nesanāk ka izpaužamies tikai destruktīvi.
Šī trīspadsmitā diena savā būtībā ir nedaudz līdzīga devītajai dienai deviņu dienu ciklā. Kad palaižam vaļā to, kas noticis mūsu apziņā, lai spētu jau rīt ielekt jaunā attīstības vilnī.
Jebkurā gadījumā klausāmies savā sirdī, savās sajūtās, savā intuīcijā. Lūdzam lai Dvēsele, Gars un Eņģeļi mūs vada un mēs sajutīsim ko tad šodien vislabāk darīt.
Izcila diena pirtij un spā procedūram, kuras saistītas ar ūdeni. Šodien jānoskalo šis vilnis, lai jau rīt varētu uzposties jaunam vilnim, kas ir Ahaw vilnis vai Dieviņa vilnis.
Jau nākamajā vilnī vērsim savu Dievišķo apziņu vaļā un metīsim no savas apziņas arā visu lieko. Metīsim ārā vecās programmas un nepatiesos pasaules uzskatus, transformēsim visu nepatiesību patiesībā, vismaz uz to mūs vedinās, lai mēs uz to ietu. Vai to darīsim – tas atkarīgs būs no mums pašiem. Un darīsim mēs to visu kopējam labumam. Mēs pielāgosim savu apziņu tam, lai spētu sadarboties un iet uz vienotu mērķi. Tāpēc tarakāniem savās galvās dosim brīvsoli un ielaidīsim tur gaismu. Tāpēc šodien jānoskalo visi putekļi un jāizskalo visas sistēmas, lai nākamājā vilnī to vieglāk darīt.
Nākamais vilnis vedīs no tā, ka esam kā centrālās saules, ka esam savas dzīves centri un tieksimies uz vienotību uz kopību. Gribēsies pavadīt laiku kopā ar garīgiem ceļabiedirem, veidot kopienas un domu biedru grupas. Visticamāk mūs savedīs kopā ar savējiem, lai mūsu starotā enerģija aizvien vairāk nostiprinātos kopējā vienotajā cilvēces apziņas laukā.
Tāpēc nomazgājamies, attīramies, lai varam starot mīlestību un gaismu, kura piepildīs visu pasaules un cilvēces kopējo vienoto apziņas lauku. Patiesā vienotiības diena būs nākamajā trīspadsmitajā dienā. Kad apvienosim savus spēkus ar saviem ceļa biedriem, lai jau aiznākamajā vilnī varētu sākt vizīties uz kādu kopēju mērķi. Katram mums ir savi mērķi, taču ir šis tas, kas pārklājas, kas mums visiem ir kopīgs.
Mums kopīga ir brīvība, kopīga ir mīlestība un gaisma.
Mēs uz to ejam kopā. Taču lai mēs šos apziņas stāvokļus sasniegtu, mums katram jāiet pa savu ceļu. Jo katram, lai sasniegtu šos stāvokļus, iztrūkst pilnīgi citi elementi. Tāpēc mērķis var būt kopīgs, bet ceļš līdz tam atškirīgs. Taču svarīga ir tieksme.
Tieksimies uz to, ko vēlamies. Un ko vēlamies, mēs sapratīsim, kad būsim nākošajā strīspadsmitajā dienā atbrīvojušies no visa liekā un mūsos varēs ienākt jaunas atklāsmes.
Nākamais vilnis ir lai baudītu un dzīvotu sev, lai uzlādētos. Lai ieraudzītu to, kas savu laiku jau nokalpojis un no kā jāatbrīvojās, lai atkal iegūtu iespēju un ārēju harmoniju.
Laiks iet uz priekšu un ir tēmas, emocijas un lietas – no kurām jāatvadās, jo tās vairs nav vajadzīgas, ar tām nav pa ceļam. Atbrīvojoties no tām – mēs iegūsim atklāsmes, ko tukšajā vietā gribam ielikt.
Tāpēc šodien noskalojamies, lai rīt varam sākt spīdēt un pievilkt to, kas ums vajadzigs, lai labāk ieraugām to, kas mums vairs nav vajadzīgs. Lai mēs kā pilnvērtīgas gaismas būtnes, kā unikāli indivīdi, kuri intensīvi staro, spējam apvienoties lielā gaismas bumbā, kura ieskauj šo planētu. Un lai caur to mēs ieraudzītu savus tuvākos mērķus, kuri jāsasniedz, lai gaismas kvalitāte un kvanititāte, kā arī mūsu apziņa spētu augt.
Tāpēc šodien pičiņu pačinu un vieglu garu !
Vanna, duša, baseins, trauku un veļas mazgāšana ir pat iesakāma 🙂 un būs gana labi, ja nav pieejama pirts vai kāda spā procedūra.
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 7 =