6.Marts – 11 Kaban

Austrumu diena! Kas nozīmē to, ka izpaužamies caur savu gribu
Kaban simboli ir zemestrīce, evolūcija, attīstība, pārliecība, Zemes māte Māra.

Vienpadsmitā diena laika vilnī. Šodien mēs varam paveikt varoņdarbu un iegriezt pasauli savai Dvēselei vēlamajā virzienā, ja vien spējam paiet ar savu ego maliņā un ļaujam caur sevi izpausties Augstākajam Es.
Šodien liela diena, tā ir mūsu augstākā izpausme, kad ar ego paejam maliņā un ļaujam augstākiem spēkiem radīt un darīt caur mums.
Šodien Māras deviņu dienu ciklā – arī devītā diena, kura iekrīt enerģijā, kura pārstāv Māru, zemes un dabas spēku, zemestrīces spēku. Viss, ko mēs šodien apzināti darīsim, pieņemsies spēkā un ies uz attīstību. Tāpēc domāsim, ko domājam, domāsim – ko daram, lai radītu to, ko patiesi vēlamies. Ko vēlamies no sirds, ko vēlas mūsu dvēseles.
Devītā diena ir lai pateiktos par to, kas mums ir un svētītu to, kas būs. Tāpēc šodien veltīsim laiku sev, kādam rituālam, sarunai ar Dieviņu un Māru. Iegriezīsim notikumu attīstību sev vēlamajā virzienā.
Mēs esam radītāji un mēs radam savu realitāti. Izmantosim šo dienu, lai radītu savu realitāti, izmantojot ne tikai savu potenciālu, bet arī laika plūsmas, laika enerģijas potenciālu. Šodien ir diena, kad nododam dieviņam to, ko esam piedzīvojuši un emocionāli uzkrājuši, lai tas deviņas dienas tiktu apstrādāts un atgrieztos jau pēc desmit dienām mūsu dzīvē pilnīgi jaunā kvalitātē.
Deviņu dienu cikls ir kā galda tenis ar Dieviņu. Mēs nododam viņam bumbiņu ar savām domām, pārdzīvojumiem un pieredzi, un pēc deviņām dienām desmitajā dienā mēs to saņemam atpakaļ, tikai Dieviņš to jau ir apstrādājis un pielicis savas korekcijas, savu redzējumu un savu enerģiju. Un tā mēs devītajā dienā atdodam nodomu Dieviņam un aiznākamajā devinu dienu ciklā pirmajā dienā mēs to saņemam atpakaļ.
Neesmu to gan vēl praksē pārbaudījis, bet sajūtās šis ļoti rezonē 🙂 vēl tikai praksē jāpārbauda. Tam vajadzēs vismas desmit dienas, taču iespējams vēl vairāk, lai saskatītu šīs likumsakarības.
Veltīsim laiku sev, veltīsim laiku rituāliem un meditācijām, lai iekustinātu savā dzīvē tās enerģijas plūsmas, kuras vēlamies savā dzīvē. Iekustinām to, ko vēlamies šodien pieredzēt un daram to caur savu gribu un pārliecību, ka mums viss izdosies.
Tad arī viss sāks notikt.
Pasaule jau ļoti strauji mainās. Pavērojiet kaut vai Ameriku. Kad pie varas ir kovidkultistu marionete, pamazām pa vienam štatam gubernatori atsakās no kovidkulta un runā, ka no aprīļa tas vispār pazudīs kā nebijis.
Runā, ka tuvākajās nedēļās pasaules ekonomika tiks pārlikta un citu operētājsistēmu un vispār privātās korporācijas paliks bez naudas. Sātanistu un pedofilu sekta, kura līdz šim valdījusi pār pasauli, pāri gandrīz visām pasaules valdībām, paliks bez pieejas ekonomiskajai sistēmai, bez pieejas naudai un spējai ar to manipulēt.
Viss strauji mainās.
Mūs gan te Latvijā vēl tur tādā kā mazā sasmakušā akvārijā, bet man ir sajūta, ka drīz līdz visiem, līdz kuriem var aiziet informācija par to, ka jāmostās, būs aizgājusi un cilvēki katrs pats kā individualitāte būs pateikuši pietiek.
Es uzņemos atbildību pār savu dzīvi, es atdodu varu pār sevi sev. Un arī pie mums viss sāks mainīties. Man ir sajūta, kā šie jaunie ierobežojumi ir tīri tādi dekoratīvi elementi, jo pie valdības šprices esošie nezina – ko tālāk iesākt, jo nav no kā ņemt piemēru. Viņi ir pārbijušies, taču nespēj neko izdarīt. Viņi ir parādījuši sevi no labākās puses. Tagad galvenais, lai tauta neiekrīt atpakaļ otrā bedrē uzticoties “jaunai “valdībai ar citām marionetēm, bet tiem pašiem leļļu vadītājiem. Taču tas nebūs svarīgi, ja katru dienu paudīsim savu gribu, savu nostāju, ja skaidri zināsim – ko gribam piedzīvot un kādā pasaulē gribam dzīvot. Tad lai vai kas -manifestēsies tas, ko mēs domājam un tas, ko mēs gribam. Tāpēc domāsim apzināti un radīsim apzināti, vairosim gaismu apzināti un mēs vairs nenonāksim tādā situācijā kādā dzīvojām ne tikai pēdejo gadu, bet visu mūžu un daudzas citas dzīves iepriekš.
Cilvēce mostās no desmitiem tūkstošu gadu gara miega. Tas nav tā, ka aizmigām šajā dzīvē. Cilvēce guļ jau ļoti ilgi, tikai tāpēc ar viņu tā varēja viegli manipulēt un to vadīt. Tagad tas viss brūk. Un nav vairs sistēma, uz kuru balstīties. Tāpēc ir jāpieņem un jāapzinas tas, ka tālāk katrs pats par sevi, kā indivīdi un sadarboties mēs varēsim kā indivīdi, un tikai kā indivīdi mēs varam apvienot savus spēkus kopīgu mērķu labā. Tikai ar tiem, ar kuriem ir kopīgi mērķi.
Lai forša diena!
Lai lieliem ugunskuriem, gaišām domām, skaistiem sapņiem bagāta šī diena.
Lai top tas, ko no sirds vēlamies!
Lai katram no mums top gaisma un brīvība!

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + one =