4.Marts – 9 Men

Devītā diena – sievietes virsotne, dievišķums, sava dievišķuma apzināšanās.
Men – ērglis, vienotais apziņas lauks, zirnekļa tīkls, kosmiskais režģis vai matrix.
Ērglis ir putns, kurš lido visaugstāk, vistuvāk debesīm, vistuvāk Dievam. Visi putni ir Dieva vēstneši, kuri integrē jaunās enerģijas zemes matricā. Tie atnes jaunākās ziņas, jaunāko informāciju un ievij to zemes elektromagnētiskajā laukā vai zemes vienotajā laukā. Visi putni ņem enerģiju no zemes atmosfēras augšējiem slāņiem un ienes to zemes zemākajos slāņos, taču ērglis ņem vistīrāko un visaugstāko vibrāciju, jo tas ir vistuvāk dievam.
Men dienā redzēt putnus, vanagus un ērgļus, tā ir laba zīme. Viņi ieauž mūsu enerģētiskajā tīklojumā jaunu informāciju un mums nāk jaunas atklāsmes un jaunas zināšanas, jaunas vīzijas par nākotni un spēju ieraudzīt kā tagadne balstās uz pagātni un nākotne balstās uz pagātni un tagadni, nekas nerodās no nekā, visam ir savi cēloņi. Un caur šo enerģiju to ir viegli ieraudzīt. To nevar ieraudzīt skatoties, jo Men ir Rietumu enerģija. Tas, kam jānonāk līdz mums, nonāks caur pēkšņām sajūtām par to, ka kaut kas ir.
Šodien ir viegli iziet no sevis un pasktatīties no malas. Atkāpties no situācijām un problemām, un ieraudzīt tās lielākā bildē, līdz ar to izprast daudz plašāk un skaidrāk.
Mums katram kā indivīdam ir jābūt savām sajūtām, savam vīzijām par nākotni, par to – uz ko mēs ejam. Mūsu tautas cilvēka virsotne ir spēja redzēt kā ērgli, spēja pieslēgties vienotajam laukam un sajust visu pasauli. Bieži vien ir tā, ka jūtam nevis sevi, nevis citus cilvēkus mums apkārt, bet gan tieši zemes kopējo lauku. Kādu dienu tas ir ļoti depresīvs un nomākts, kādu dienu tas ir pacilājošs. Tas atkarīgs no tā – kāds ir kopējais planētas dabas un cilvēku lauks, kāds ir kopējais garastāvoklis un kopējā sajūta. Mums kā individualitātēm daudziem ir šāda iespēja un kā tautai mums ir jājūt un jāredz, kurp enerģija nes.
Kā to jūt ērglis. Ērgļi labi jūt gaisa plusmas un tās izmanto. Viņi spēj pacelties pat virs vētras un viesuļvētras un skatīties uz visu lejā notiekošo no augšas. Mums katram ir spēja lidot pāri šai visai nejēdzībai, kas šeit notiek. Redzēt šīs nejēdzības cēloņus un sekas. Redzēt kā tas viss notiek , bet tai pat laikā būt neskarti. Jā – šādas tādas neērtības ir arī ērglim vētras laikā, jo ligzda jāpamet un jāpaceļas virs vētras, bet viņam nedraud nekādas briesmas. Arī mums šajos laikos ir jāmāk pacelties virs visa, sajust enerģiju plūsmas un izmantojot enerģiju nokļūt tur, kur vēlamies.
Mūsu senči spēja sajust dabu, spēja sajust un dzīvot harmonijā ar zemi, dabu, kokiem un dzīvniekiem, spēja ietekmēt laikapstākļus un vēja virzienus. Tā ir ļoti spēcīga saikne ar dabu, kad tu apzinies, ka Tu esi daba un ka viss ko dari, ir dabīgi. Viss nedabīgais ir ienācis kopā ar sātana shēmām šeit uz zemes. Cilvēks pats par sevi ir dabas būtne un ir tikai dabisks tas, ko viņš patiesībā dara. Visu nedabīgo ir ieviesuši tie, kuri sauc sevi par eliti, jo viss nedabīgais nāk no naftas pārstrādes. Un pie piesārņojuma uz zemes, pie nedabīgā un pie šīs pretdabiskās saskarsmes ar vīrusu un pretdabiskajām vakcīnām, ir vainojami tikai un vienīgi viņi.
Mēs esam dabiski un jo dabiskāki esam, jo lielaka saikne ar dabu, jo labāka enerģijas apmaiņa. Ja ir laba enerģijas apmaiņa, tad ar dabu var sarunāties, apmainīties ar informāciju, ietekmēt un mainīt informāciju un tas ir tikai dabiski. Un mūsu senči, Balti, to pieprata ļoti labi, tāpat kā Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas Indiāņi. Tā bija dzīve ar apziņu “ES ESMU DABA” .
Ticiet man – arī zemei, dabai un kosmosam ir apnikusi šī parazītu parazitēšana caur sistēmu caur politiku un mēdijiem. Šie parazīti iznīcina visu un mūs neapzināto dieva daļu, apspiesto dieva daļu viņi izmano, lai iznīcinātu visu dabisko. Cilvēks nav parazīts pēc dabas, viņs tāds ir pataisīts caur verdzību un tad tādi kā Bils un Soros mūs sauc par zemes piesārņotājiem. Kaut gan ja nebūtu viņu korporācijas, nebūtu arī piesārņojuma.
Kaut kā tā sanāca par Men un specīgām intuitīvām sajūtām, caur kurām komunicējam ar enerģiju plūsmām, dabu, kosmosu un pat savu sirdi un dvēseli.
Lidojam un vērojam.
Šī diena, šīs dienas notikmumi ietekmēs un izmainīs visu it īpaši mūsu dievišķajā plānā.
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 3 =