2.Marts -7 Ben


Septītā diena laika vilnī -diena, kura parāda, caur kādu enerģiju varam sasniegt savu cilvēka virsotni, sadarboties vai kopradīt ar Dievu. Tātad izpaužoties caur šo enerģiju – mēs varam iet ar Dievu roku rokā un radīt lietas kopā. Kā arī sasniegt augstāko, ko cilvēks spēj sasniegt šajās trīspadsmit dienās!
Ben savukārt simolizē niedri, mērķi, taisnāko ceļu pie Dieva, taisnāko ceļu uz Dvēseles mājām. Bet tā ir arī māju sajūta. Mūsu senčiem bija uzskats, ka Dievs dzīvo Jumta korē un mūsu senči jumtu sedza ar niedrēm. Kosmosā jau sakritību nav – tās ir likumsakarības. Ir vēl viens interesants fakts. Mūsu čiekura daiva vai trešā acs ražo vielu, kuru sauc par DMT. Tā ir ļoti kristāliska viela un tā palīdz redzēt sapņus un vīzijas, to vēl sauc par dievišķo molekulu. Ir veidi kā šo vielu iegūst no augiem. Tā ir pilnīgi visos augos, tikai mazā koncentrācijā, savukārt ir viena niedru suga, kurā ir visvairāk šīs vielas. To iegūst, lai dotos astrālos ceļojumos tuvāk Dievam. Varbūt sakritība, varbūt likumsakarība. 🙂
Taču šodien šī enerģija ir gaisā un interesanti, ka šī enerģija ir Latvijas dzimtā enerģija, kura ir arī Latvijas vai Latviešu atslēga uz apslēpto potenciālu.
Lai mēs savu potenciālu atvērtu, mums jāizpaužas caur šo enerģiju. Tad arī mūsu katra individualitāte šajā mūsu tautas kopienā atmostos.
Lai mēs šodien atmodinātu savu cilvēka virsotni, lai mēs atmodinātu savas tautas apslēpto radošo potenciālu un pie mums viss sastātos pa plauktiņiem, mums ir jāizpaužas caur šo niedres enerģiju. Mums jābūt kā niedrēm. Tās ir taisnas, garas un tiecās uz sauli. Un saule ir mūsu virsapziņa. Un mūsu senči dzīvoja saskaņā ar sauli, ar saules ritmiem, kuri tad arī tiek aprakstīti šajā rakstā un šajā lapā kopumā.
Ben enerģija ir kā lāzera stars, kā bulta – kura lido taisni uz mērķi. Tā ir mērķtiecīga, neatlaidība un spēcīga griba sasniegt mērķi, lai vai kas. Ben tā ir ļoti fokusēta un koncentrēta doma vai nodoms, kurš kā dzelzceļa sliedes noklājās līdz pašam mērķim.
Lai mēs kā tauta atmostos, augtu, plauktu un zeltu. Lai mēs katrs kā indivīds sasniegtu pašu augstāko, ko šeit uz zemes varam sasniegt, mums jābūt skaidrai personīgajai gribai, skaidram nodomam un skaidram mērķim. Mums katram kā indivīdam jāzina – ko mēs gribam sasniegt šajā dzīvē, mums jābūt skaidrai izpratnei par to, kāpec esam piedzimuši uz šīs zemes, ar kādu mērķi.
Vai Tu esi sev uzdevis šo jautājumu? Kāpēc Tu esi piedzimis, kāds ir Tavs mērķis? Kāpēc esi piedzimis tieši Latvijā? Un vai esi saņēmis atbildi?
Šodien ja nezini savu mērķi – kāpēc esi piedzimis šajā laikā, šajā plānētā… Tad šis ir Tavs šodienas mērķis to uzzināt, jo tas ir pats svarīgākais, ar ko ir jāsāk sevis un savas individualitātes atklāšanai. Ir jāsaprot, kāpēc es kā dvēsele esmu piedzimis, kāds man kā dvēselei ir bijis mērķis piedzimt šajā ķermenī, šajā ģimenē, šajā valstī un uz šīs planētas. Jo iespējas ir bezgalīgas, kur piedzimt un variantu, kāpēc piedzimt, ir daudz. Taču viens, ko mēs visi šeit nākam darīt – ir vairot gaismu, jo mēs visi esam gaismas būtnes. Mēs esam kā fotoni, kuri lido no gaismas avota tieši pretīm tumsai.
Šodien ir viegli ar saviem jautājumiem sasniegt savu Augstāko Es, viegli ieiet kanālā un sajust saikni ar savu Garu. Viegli koncentrēt un fokusēt savu enerģiju, lai sasniegtu vēlamo. Vai tas būtu noskaidrot savu mērķi – vai tas būtu sasniegt savu mērķi, vai jeb ko citu. Galvenais, lai tas iet saskaņā ar katra paša individuālo gribu. Jo šī Ben enerģija izpaužas tieši no iekšpuses, tā nāk tieši no mūsu gribas centriem, no mūsu čakrām. Un ja visas čakras sagriežam vertikāli, tad izveidojās liels spēcīgs koncentrēts kanāls pretīm saulei, pretīm debesīm un mēs kļūstam kā niedres, kuras stiepjās debesīs ar savu enerģiju. Taču mēs varam šo enerģiju safokusēt uz savu mērķi, izdarot to apzināti. Ieraugot to, ko vēlamies sasniegt un safokusējot visu savu enerģiju uz turieni, mēs to neizbēgami sasniegsim.
Tāpēc šodien jānotēmē un jāšauj tieši mērķī.

Lai mums visiem izdodās!

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 3 =