27.februāris – Šodien 4 Ok


Baltais suns un stabilitātes tēma.
Suns mīls stabilitāti, mīl ierastas un pierastas lietas!
Šodienas enerģija parāda to – cik ļoti mīlam savu komforta zonu. Cik ļoti pie tās turamies, jo domājam, ka komforta zona ir mūsu stabilitāte. Mēs bailēs gribam ierauties savā komforta zonā un tur sēdēt drošībā. Nu jau gandrīz gadu tā cilvēki sēž savās komforta zonās, kuras nu jau tiek apdraudētas.
Un kurp ved šī komforta zona? Tā ved pie stagnācijas. Patiesībā stabilitāti mums dod spēja pielāgoties, spēja plūst pa straumi un arī spēja pastāvēt par savu. Mūžīgas ir tikai pārmaiņas un ja mūsu komforta zona balstās uz bailēm, tad katras pārmaiņas cels ārā bailes, uz kurām šī tēma balstās.
Mums jāiemācas pieņemt un reaģēt uz to, ka mums kaut ko no komforta zonas atņem, lai mēs atbrīvotos no bailēm. Un kad izejam cauri savām bailēm un atbrīvojamies no tām, mūs atgriež komforta zonā, bet nu jau balstītā uz mīlestību.
Tāpēc vienmēr sev jāuzdod jautājums par to – kas ir manu domu, manu darbību, manu izvēļu pamatā? Vai es to daru, jo baidos no kaut kā? Vai es to daru tāpēc – ka mīlu kaut ko?
Visās temās ir jābūt vieglumam. Došu piemēru no sevis. Jo esmu dzimis Ok enerģijā un ļoti mīlēju dzert kafiju. Tas bija pats svarīgākais rituāls no rīta, tas bija drošības garants. Ja mājās nebija kāda no sastāvdaļām, tad gāju pat vēlu vakarā uz veikalu. Tad vienu Ok dienu pazuda elektrība no paša rīta un visi sildelementi mājās bija elektriskie. Nācās iet uz kafejnīcu pēc kafijas. Taču šī diena man parādīja cik ļoti tāds nieks kā kafija spēj mani izsist no stabilitātes. Līdzīgi notikumi bija arī vēlāk, piemēram dzīvojot Pāvilostā nebija kur nopirkt manu iecienīto kafiju un nereti nācās dzert kaut ko drausmīgu, jo bija jāeksperimentē ar nezināmām kafijām. Tā man šo tēmu sita ārā vairākus gadus, līdz viss sakārtojās tā, ka kafiju varēju dabūt jebkurā brīdī, jebkurā formā un ja nebija, tad arī tas vispār nesatrauca. Tika pat iegādāts kafijas aparāts 🙂 un tad vienu dienu, kad šī tēma vairs nebija svarīga es sapratu, ka kafija ir šīs pasaules viens no lielākajiem vampīriem, kurš izsūc no mūsu ķermeņa ne tikai dzīvības enerģiju, ne tikai adrenalīnu, bet arī minerālus lielos apjomos, kas ved pie cilvēka straujas novecošanas. Pāris krūzītes apzināti vērojot vēl izdzēru, pārliecinājos par to, ka informācija ir patiesa un nu jau kafiju nedzeru pus gadu. Manā gadījumā tā bija kafija. Jūsu gadījumā tas varbūt jeb kas cits. Kāds ierasts rituāls, kāda ierasta lieta, lietu kombinācija, jeb kas – kas rada drošības sajūtu, var patiesībā balstīties uz bailēm un patiesībā radīt visnedrošāko vidi jums pašiem.
Tāpēc vērojam pa kādām temām sit vide šajā Ziemelu dienā.
Starpcitu – jau otrā diena bez miglainajām strīpām debesīs un pašsajūta uzlabojas 😉
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + eighteen =