26.februāris – 3 Muluk

Esam ielēkuši jaunā deviņ dienu un trejdeviņu ciklā
Šodien ir abu ciklu pirmā diena un tā parāda to, kādu enerģiju akumulēsim sevī. Vēl nezinu – ko tas īsti nozīmē priekš deviņdienu un trejdeviņu cikla, jo pārāk maz tādu ciklu ir apzināti nodzīvots.
Taču zinu, ka Muluk tā ir informācijas upe, spēja pieslēgties informacijas plūsmai, spēja iegūt informāciju, ja mērķtiecīgi to prasām savam Augstākajam Es, saviem Eņģeļiem, vai gaismas būtnēm. Ir krietni vieglāk iegūt informāciju ja zini to, ko gribi uzzināt. Un tas ir vienigais veids kā var uzzināt noderīgu informāciju.
Mums jāizmanto zinātkāre, jo tā ved pie zināšanām, ziņkāre ved pie tenkām.
Es piemēram gribu izprast šo trejdeviņu ciklu. Jo tas pārāk daudz ir pieminēts pasakās un Dainās. Tas parādās fizikas likumos un sakrālajā pasaules uzbūvē, tas iekodēts ir dzīvības ziedā un daudz kur citur. Tāpēc gribu saprast kā tas darbojās un ko tas dod.
Un es to uzzināšu un izpratīšu, jo tā viemēr ir bijis un būs. Tam, kurš prasa, tam atbild.
Informācija līdz manīm atnāks, tā sākumā ienāks manos smalkajos ķermeņos un cirkulēs tur tik ilgi, kamēr caur mentālo ķermeni tā iztulkosies manam prātam saprotamā valodā un tad arī es vienu dienu zināšu – kā tas viss notiek. Kosmoss man dos pa mazam puzles gabaliņam, pa mazam impulsam, kurš vedīs atbildes virzienā. Notiks notikumi, kuri palīdzēs man šo ciklu izprast.
Muluk ir kā upe, kas kosmosā savieno it visu. Muluk ir kā asinsrite mūsu fiziskajā ķermenī, kura nonāk visās ķermeņa daļās un zina visu par visu ķermeni. Ne velti asins analīzes ir tās, caur kurām var noteikt mūsu fiziskā ķemreņa stāvokli. Tik cik mūsu gadījumā bez kosmosa zināšanām šo analīžu rezultāti ir diezgan bezjēdzīgi, jo neviens tos nemāk tulkot. Neviens īsti nesaprot, ko nozīmē tas, ko redz analīzēs. Ja saprastu, tad cilvēki neslimotu.
Un kā jau ar asinīm tāpat arī ar šo informācijas plūsmu. Lai dzīve kļūtu skaistāka, patīkamāka un interesantāka. Lai mēs spētu to piepildīt ar laimes pilniem mirkļiem, mums šajā plūsmā visa informācija ir jāpielāgo sev savai gribai. Tas nozīmē, ka mūsu zemapziņā, apziņā un mūsu energolaukā nedrīkst būt domas, kuras iet pretrunā ar mūsu sapņiem.
Nu pašas primitīvākās – man tas neizdosies, man nepietiek nauda, lai to paveiktu! Esmu neveiksminieks, viss ir sliti, utt.. Mūsu asinsritē cirkulē daudz šādu, dziļāku un seklāku domu, kuras strādā pretrunā ar mūsu mērķiem un to sasniegšanu. Tas ir tikai viens aspekts, kas mūsos strādā pret mums.
Vēl ir visādi pieņēmumi un pasaules uzskati, un daudz kas cits. Tas viss ir jātīra ārā un jātransformē uz to kā es gribu.
Piemēram – man viss izdosies, esmu veiksminieks, es esmu čakls un paveikšu visu, ko gribu. Es to gribu un man tas būs. Transformēt šīs domas uz pārliecību, transformēt šīs programmas uz savu pārliecību un ticību sev, saviem spēkiem.
Domāju ka šajās deviņās un arī 27 dienās mums ir liela iespēja izmanīt šo asinsainu. Izmainīt savas analīzes un uzlabot caur to savu dzīvi. Mums ir liels potenciāls transformēt savu zemapziņas informāciju, palaist tajā jaunu informāciju.
Muluk ir kā datora programmatūra, kura jāizmaina programmas. Tādi hakeri kā organizētās noziedzības grupējuma Deep State pārstāvji, kuri programmē mūsu zemapziņu caur darbībām, kuras mums liek veikt ikdienā un pārprogrammē mūsu zemapziņu 21 dienas laikā. Tādi hakeri ir jāatslēdz no savas zemapziņas un jāpārņem šīs programmatūras vadība.
Muluk ir arī informācijas un enerģijas plūsma gan internetā, gan uz zemes, kosmosā, gan elektrības kabeļos. Visur plūst informācija un mums ir iespēja šo informācijas plūsmu noteikt un ietekmēt. To visu darot, ar laiku var atvērties spēja ieraudzīt savu zemapziņu un transformēt to viegli un ātri.
Jo radošāk un vieglāk tam pieiesim, jo vieglāk to būs darīt. Arī apziņas attīstības cikls kas ir 13×20 ved uz zemapziņas transformāciju. Tas patiesībā ir apziņas un zemapziņas transformācijas cikls.
Es izsakot gribu, no šī cikla enerģijām saņēmu atbildi, kas jāmaina manā zemapziņā un apziņā. Lai es to saņemtu – notiek transformācija, ja nenobīstos iet tam cauri un rezultātā esmu ticis jaunā apziņas limenī. Un tā tas notiek bezgalīgi. Bezgalīgi transformējot savu apziņu uz atbilstošāku sev.
Šis cikls vai kalendārs ver vaļā apziņu, palīdzot ieraudzīt zemapziņu un virsapziņu. Zemapziņu un virsapziņu mēs neapzināmies. Taču tieši zemapziņa un virsapziņa ir tās, kas mūsu dzīvi rada lielākoties. Kamēr apziņa nesniedzās līdz zemapziņas un virsapziņas horizontam. Mums ar katru dienu ir iespēja aizvien vairāk apzināties savu zemapziņu līdz tā pilnībā kļūst par apziņu, jo tajā pilnīgi viss top apzināts. Varētu teikt ka šis ir viens no dzīves galvenajiem uzdevumiem apzināties sevi. Lai apzinātos sevi, galvenais ir nenobīties no tā, ka varam ieraudzīt, pieņemt to visu un transformēt uz vēlamo. Tas pat ir iekodēts šajā kalendāra ciklā četros pamatsoļos.
Austrumu dienā es izsaku gribu!
Ziemeļu diena man parāda – kas man sevī jāmaina.
Kad ieraugu, tad izmainu ( Rietums) un daļiņa zemapziņas kļuvusi par apziņu (dienvids).
Un tā katras četras dienas mēs soli pa solītim tuvojamies apgaismībai, kad pilnībā apzināmies visu savu zemapziņu un virsapziņu. Tad vairs nav šķēršļu radīšanā, tad vairs nav neiespējamu lietu, viss kļūst iespējams un acīm redzams kā filmā- Lucy vai Limitless.
Uzdodam jautājumus. Izzinām sevi un nonāksim tuvāk tam, ko gribam. Tuvāk apgaismībai.
Lai izdodās!
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =