24.februāris – 8.Marts!

Ir sācies jauns trīspadsmit dienu vilni!
Manik vilnis. Lai vieglāk iztēloties – kas šai vilnī notiks, uzrakstīšu dažus simbolus, kas simbolizē šo enerģiju!
Manik – Tā ir roka, kura spēj notvert vēju! Tas ir dziednieks, mednieks, briedis un pārdevējs.
Katrs no šiem simboliem atspoguļo šo Manik enerģiju.
Tās ir izteiktas intuitīvas sajūtas, kuras piemīt visiem simboliem. Un šīs intuitīvās sajūtas ir tās, kas šajā vilnī ir jāliek lietā. Ja vadīsimies pēc intuīcijas, mēs būsim mednieki, nevis medījumi, mēs spēsim dziedināt sevi un citus, mēs apzināsimies sevī brieža cēlumu un saikni ar dabu. Mēs spēsim notvert vēju.
Visam, ko mēs sajutīsim – ir jāpieiet ļoti radoši ar savu individualitāti un unikalitāti. Lai mūs nenomedītu, mums katram jāvadās pēc savas intuīcijas, pēc savām iekšējām sajūtām. Mums jāredz izeja no situācijas, iespējams tieši sajūtas palīdzēs to ieraudzīt. Ja ieraugam un sajūtam – kas jādara, tad jāievāc informācija un mērķtiecīgi jādodas pretīm mērķim un jāsāk attīstīt to, uz ko ejam.
Šajā vilnī atklāsmes nāks caur apkārtējiem, tāpēc nenolienam alās, mijiedarbojamies un cenšamies turpināt komunicēt. Caur to ieraudzīsim skaidrojumu savām sajutām. Ja ieraugām skaidrojumu, ejam un darām.
Stabilitāti šajā vilnī dos tas, ka spēsim apstrādāt savas bailes, ka tiksim ar tām galā. Mums jāiet cauri šķēršļiem un pretestībai, tas būs tas, kas dos stabilitātes sajūtu mūsos. Ja viss ritēs vēlamajā virzienā, tad katra no mūsu iekšējām pasaulēm transformēsies un transformēsies visa kopējā pasaule.
Es šodien pamodos ar vienu sajūtu, ka kaut kas nav labi.
Un šis sajūta mani neliek mierā jau vairākas dienas.
Kad es ar kādu tēmu netieku skaidrībā, es vakarā tieši pirms aizmigšanas prasu Eņģeļiem, lai parāda, kas man jādara, lai atrisinātu kādu tēmu, vai lai dod informāciju.
Pēdējas dienas esmu prasījis konkrētus jautājumus par vairākām tēmām. Taču sapņi paliek tikai spilgtāki un tos labāk atceros, taču nekāda sakara tajos nav ar manu uzdoto jautājumu.
Jau kuro nakti sapnī redzu to, ka mani kopā ar visiem citiem ieslēdz skolā, neļauj no tās iziet un liek mācīties to, ka 2×2 =3 vai ko tamlīdzīgu. Sapnī es spēju apvārdot cilvēkus, kas mani nelaiž ārā no skolas, jo tie ir tādi paši cilvēki, kā visi pārējie, tie nav ne policisti ne militāristi. Bet savējie. Zinu ka man ir spēja apvārdot un varu to izdarīt sapnī, kaut tas nav labākais instruments, ko esmu apguvis citās dzīvēs. Nomodā es to neizmantoju, jo nevēlos ka apvārdo mani, zinu kā tas ir.
Sapnī esmu priecīgs, ka tieku brīvībā, taču jau nākamajā mirklī attopos turpat nobloķētajās iekštelpās. Šādi sapņi man agrāk ir bijuši daudz. Kādreiz es nevarēju sapnī pakustināt ne rokas, ne kājas, bija tā – ka nespēju pretoties. Tagad sapņos varu pārmest pār sētu apsargus, kuri ir pat sumo cīkstoņu izmēros. Taču trakākais ir tas, ka nekur netieku. Tas ir tā kā būt labirintā un izkļūstot tu apzinies, ka esi atkal labirintā.
Šādi sapņi ir sistēmas radīti. Tie ir bezsakarīgi, bezjēdzīgi un pēc tādiem pamostoties ir liels nogurums.
Es saprotu, ka šobrīd notiek ļoti agresīva zombēšana, ir sajūta – ka gaismas spēki ir kaut kādu iemeslu dēļ atslābuši un tumsa atkal pieņemās spēkā. Pēdējo nedēļu arī izteikti jūtu, ka kaut kāds vibrāciju kopums mani beidz nost, zinu ka tā jūtās daudzi, iespējams arī tu.
Mana pārliecība ir tāda, ka tas ir jaunais 5g tīkls, kurš tik strauji aug visā pasaulē un nu jau tuvojās tai stadijai, ka 5g enerģija ieskaus visu planētu un izveidos tādu kā egregoru, kurš kā mākonis aptver visu zemi. 5g ar savām zombēšanas spējām ir nesalīdzināms ar 4g vai 3g. Tas ir tūkstošiem reižu jaudīgāks un spēj bloķēt no kosmosa nākošās vibrācijas vēl efektīgāk. Ka arī vērt ciet mūsu spējas, dzīvot, priecāties, just un baudīt. Tas visu padara pelēku, bezjēdzīgu un bezcerīgu.
Man šobrīd nav ideju ko darīt, kā to visu mainīt. Varbūt Jums ir kāda ideja?
Vienīgais, ko es atceros, ka Āfrikā šos 5 g torņus apkrāva ar degmateriālu un dedzināja, jo cilvēki nespēja izturēt to enerģētiku. Es zinu, ka mūsos ir apslēpts milzīgs potenciāls un fiziski mums tas nav jādara. Varbūt mēs varam vizualizēt, ka pie katra torņa pasaulē piebrauc viens baļķvedējs un izkrāmē visu kravu zem torņa, tad mēs atnesam iekuru un visu to malkas kaudzi aizdedzinām, tā lai nodeg šie torni, lai nodeg katrs un ikviens tornis. Protams, ir iespējas vizualizēt gaismu, gaismas bumbas un daudz ko citu. Taču vismaz manam prātam vieglāk noticēt ir tam, ka tas nodeg, ja ir notikums, kurš ir tuvāks šai realitātei kurā dzīvojam. Ja jums šis nerezonē – varat darīt ko citu. Taču man ir sajūta, ka kaut kas ir jādara, lai mazinātu šīs enerģijas ietekmi. Un man priekšlikums ir iet meditācijā un dedzināt šos torņus visā pasaulē. Iedomājieties – ka tie Latvijā ir tūkstošiem, taču cik to ir pasaulē. Tie ir miljoniem torņu, kuri rada mikroviļņus, kuri ietekmē mūsu dns, šūnas, līdz ar to visus orgānus, kopējo veselības stāvokli, tie pa tiešo ietekmē mūsu mentālo un emocionālo stāvokli izmainot vibrācijas mūsos. Ja mūs katru ievibrē konkrētā frekvencē, mums ir grūti uzskaņoties uz savu frekvenci, ja esam tikko pamodušies, vispār grūti tai vibrācijai pretoties, taču tie, kas vēl guļ, kļūst radio vadāmi. Ticiet man, nevajag nekādus čipus vai vakcīnas, lai cilvēkus vadītu. Mūsu dns ir antenas, kuras uztver visu iespējamo frekvenču diapozonu šajā kosmosā. Dns ir antena, kura uztver visu, kas mūs caurstrāvo. Un ja mūsu dns raida spēcīgu signālu pakļauties, baidīties – tad tieši šādas sajūtas mūs pārņem.
Ja esam pamodušies un apzināmies katru savu sajūtu, katru savu domu un emociju, tad spējam atšķirt, kas ir tas, ko jūtam un ko uztveram. Spējam apzināties, kas it tas un ka tas nav mans. Ka tas nav mans dabiskais stāvoklis, ka tās nav manas sajūtas un domas. Kad esam pamodušies, bet vēl tik labi neapzināmies tad ķermeni pārņem vienkāršs diskomforts, galvas sāpes, locītavu sāpes, muguras sāpes, drebulis, sajūta ka esmu slims, kā pie gripas, ļoti līdzīgi. Stāstu to no savas pieredzes, jo daļēji esmu vēl šajā fāzē. Tie, kas vēl guļ, nejūt nekādu diskomfortu, viņi vienkārši uztver komandas un pēc tām rīkojas. Tikai tajos cilvēkos, kuri ir padzērušies no patiesības avota, caurvada dievišķo enerģiju – rodas diskomfrots, jo dievišķā enerģija iet pret šo enerģiju un sanāk ka mūsu ķermenī mīt it kā divas patiesības. Un mūsu šūnas jūk prātā, jo nezina pēc kuras informācijas vadīties. Ja skaidri zinām, kas esam mēs un kas neesam. Tādi varētu būt ļoti spēcīgi cilvēki, kuri ir par visiem 100% pārliecināti par sevi. Viņos šī torņu starotā informācija nenonāk, jo tur nav atvērtas tēmas, kurā būtu šaubas.
Šaubas atstāj vaļā vēdlodziņu pa kuru sātans var ienākt mūsu templī, mūsu energolaukā. Protams – viņš ienāk caur visu – caur ēdienu, ūdeni, gaisu, nemaz nerunājot par to – ko tveram ar acīm un ausīm. Tas ir caur mēdijiem un internetu. Taču elektromagnētisko viļņu formā var mūsos ievadīt milzīgi daudz informācijas un iešūpināt konkrētu frekvenci līdz tādai amplitūdai, ka tā sak dominēt mūsu energolaukā.
Tas ir kā pūlī iesūtīt provokātoru baru, kuri pūli biedē ar kaut ko bīstamu, sprādzieniem vai citiem trokšņiem, kuri pūli mudina uz agresiju, uzkurina un tad paši sāk demolēt. Pūlis pavelkas līdzi, jo šī frekvence ir visrupjākā un tātad visvieglāk uztverama, ja provokatoriem pavelkas līdzi cilvēki no pūļa, tad var iešūpināt visu pūli. Izņemot tos, kuri ir 100% pārliecināti par savu nostāju un pasaules redzējumu.
Šādi iešūpina arī mūsu fiziskā ķermeņa šūnas un uzskaņo uz vibrāciju, kura manipulatoram ir vajadzīga.
Tāpēc ir tik svarīgi apzināties – kas es esmu, ko es gribu un uz ko es eju, tad šis viss mūs ietekmē mazāk kā tad, kad neesam neko sapratuši. Kad jaunieši nezina ko tālāk darīt pēc vidusskolas – viņus visvieglāk ir ievilkt dažādās afērās, novirzīt no ceļa un izprovocēt. Pār jauniešiem ir vislielākā egregoru ietekme, jo viņiem vismazāk ir skaidra viņu vīzija par viņu dzīvi. Viņi visvieglāk pavelkas uz ilūzijām par skaistu dzīvi vergojot sistēmai. Viņi sāk sapņot svešus sapņus par dolāriem un dārglietām piepildītu dzīvi. Kura tiek uzspiesta visiem, Lai mēs dzītos pēc slavas un naudas, lai mēs aizmirstu, kas mēs esam.
Tātad raidstacijas un Cilvēki, kuri guļ – ir radiovadāmi. Arī katrs no mums tāds ir bijis. Jo vairāk mūsos neatrisinātu tēmu, jo vieglāk mūs noturēt miegā. Pamostoties mēs lēnām sākam pārvaldīt savu dzīvi un tēmā, kuru pārvaldām, vairs iejaukties nevar. Jo vairāk sevi pārvaldām, jo mazāk mūs var ietekmēt, taču šis viss, kas notiek, rada diskomfortu. Tikai pilnībā izkāpjot no greizo spoguļu valstības un ieraugot visu patiesību, mēs spējam pārvaldīt sevi pilnībā. Uz to mums vēl ceļš ejams liels. Taču ja cilvēki sāks iemigt atkal – kā tas jau ir bijis pirms vairākiem gadiem, kad daudzi pamodušies sāka kļūt par guru un no savas labsajūtas un egocentrisma atkal sāka iemigt. Tad vairums pārņem mazākumu. Tāpēc ir svarīgi šobrīd noturēt augstas vibrācijas, turpināt celt savas vibrācijas un paplašināt savu apziņu. Taču man ir sajūta, ka tāpat ir jāveic meditācija vai rituāls, kurā tiek pārvērsts gaismā viss jaunais 5g tīkls un arī pārējie 3g, 4g un 2g.
Jau šovakar pēc 21:00 lēnām iestāsies devītā diena pēc savaites un rīt visu dienu būs devītā diena līdz 21:00 vakarā.
Tad visas šīs dienas garumā aicinu piedalīties rituālos, meditācijas – kaut vai vienkārši svecīti iededzot vizualizēt, kā šī sistēma, šis tīkls sabrūk.
Ja pirmais un otrais pasaules karš notika ar šaujamieročiem, tad šis trešais notiek ar tehnoloģiju un frekvenču palīdzību, vai mikroviļņiem, kas ir tās pašas frekvences. Ja iepriekš cilvēci un mūsu apziņu kropļoja ar dramatisku vardarbību, kura vairoja sāpes un ciešanas, visiem lika dzīvot bailēs. Tad tagad tas notiek caur mobilo sakaru tīkliem un mūs jau bombardē ar vibrācijām, kuras kropļo cilvēci un mūsu apziņu. Tas ir galvenais šī brīža ierocis, tas ir neredzams un daudziem pat nejūtams. Taču tas ir galvenais ierocis, trojas zirgs mūsu pagalmā. Tikai cilvēki domā – ka tā ir rotaļlieta, mazais šūpuļzirdziņš uz kura šūpoties līdz ritma noteicējam.
Es zinu un jūtu, ka šo rakstu lasa ļoti lielas un senas dvēseles, ar milzīgu gaismas potenciālu, ar bezgalīgu radošo potenciālu. Un es ticu, ka katra tava darbība ietekmē visus pasaules notikumus. Tāpēc es katru no Jums un konkrēti Tevi aicinu vairot gaismu šajā laikā visās iespējamās metodēs. Un vismaz šajā devītajā dienā uzvizualizēt, ka miljoniem ugunskuru tiek iedegti visā pasaulē. Kā miljoniem rituālo ugunskuru tiek iedegti zem katra un ikviena mobilo sakaru torņa un visa šī elles mašīna sadeg šķīstības uguns taisnajās liesmās.
Es aicinu vizualizēt milzīgus ugunskurus, kuros izkūst un sadeg šie šī cietuma torņi, no kuriem mūs uzrauga, caur kuriem mūs kontrolē un iznīcina, ja kļūstam traucejoši. Transformēsim šo sistēmu gaismā, lai tā nevis iemidzina, bet tieši pretēji – modina. Pārvērtīsim savā apziņā šos torņus milzīgos senos mātes kokos kā Avatarā. Lai tie atkal savieno visu dzīvo uz šīs planētas vienā veselā. Lai cilvēki apzinās, ka viņi ir daba, nevis kaut kas atsevišķs no dabas. Un ka vīrusi ir daba, ka dzīvnieki, koki, augi ir daba. Ka viss, ko mēs šobrīd kā cilvēce iznīcinām – ir daba. Tas ir paši sevi, dabu ieskaitot. Transformēsim šo milzīgo zirnekļu tīklu, kurš ieskāvis visu zemi gaismas tīklā, kurš vairo gaismu, strādā kā kristāliskais režģis kosmosā un mūsu smadzenēs neironu ceļi, kuri palīdz apmainīties ar informāciju un enerģiju bez digitālām tehnoloģijām.
Transformēsim caur ugunskuriem šo tīklu gaismā. Aizdegsim sveces ar šādu vizualizāciju, aizdegsim ugunskurus ar šādu domu. Pameditēsim ar šādu domu. Ka visi pasaules mobilo tehnoloģiju torņi nodeg kā sērkociņi vai kā brīnumsvecītes mūsu dzimšanas dienas tortē.
Un augam, apgaismojamies, apzināmies – kas mēs esam! Vairojam gaismu ik uz soļa. Mums kā gaismas bruņiniekiem vēl šī jaunā pasaule ir jāatbrīvo no visa ierobežojošā un nepatiesā. Un to mēs varam izdarīt nepārtraukti augot vibrācijās un apziņā. Tikai tā mēs varam apmuļķot velnu, esot gudrāki par viņu pašu. Gudrāks par velnu ir tikai Dievs un jo tuvāk savā apziņā esam Dieva apziņai, jo viedāki un gudrāki kļūstam. Mūs ir grūtāk apmuļķot.
Klausāmies sajutās un esam modri.
Un viss būs labi!
Manas sajūtas šodien uzcepa šo rakstiņu. Dariet jūs to – ko jums saka jūsu sajūtas.
Mums izdosies 🙂
Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 5 =