23.februāris – 13 KIMI

Šodien trīspadsmit Kimi un taro arkāns tornis.

Kas ir ļoti interesanta kombinācija 🙂

Katrs to varam tulkot kā mums labāk patīk. Taču manas sajūtas saka, ka šodien no mūsu dzīvēm aizies viss tas, kam jāaiziet. Aizies viss nokalpojušais, sabruks viss vecais un nevajadzīgais. Vecās formas izjuks un jaunās nostiprināsies šajā pasaulē. Ja no mums kaut kas šodien aiziet, kaut kas saplīst vai kaut ko nozog. Sakiet Paldies Dievam. Tas viss mūs pacels jaunā līmenī… Necentieties šodien kaut ko no brūkošā un mirstošā noturēt vai paņemt līdzi jaunā trīspadsmit dienu ciklā, tas nav iespējams.

Ir divi varianti – vai nu iestrēgsim attīstībā, vai aiziesim uz priekšu bez tā, kas no mums atvadās. Tas ir kā lidot ar gaisa balonu.

Ja visu vilni caur Kib gaisa balonam devām silto gaisu, lai tas paceltos un šobrīd esam kalnu virsotnē, kura apaugusi ar kokiem – tad pēdējais laiks izmest balastu, izmest smilšu maisus, jo ar silto gaisu pacelties augstāk vairs nevar. Atliek izmest lieko, lai mēs neieķertos kokos un gaisa balons izlidotu cauri sveiks un vesels. Šajā gadījumā gaisa balons ir mūsu ķermenis un šobrīd augstāk virbācijās pacelties trasformējot veco nevar. Tas vienkārši jāmet ārā. Ja esat izvēles priekšā – iet tālāk bez nekā vai palikt sev neērtā un neizdevīgā vietā ar visu, kas ir, tad labāk mūsu attīstībai ir lekt nekurienē ar tukšām rokām un kabatām. Ja Dievs kaut ko ņem nost – tad viņš ir sagatavojis kaut ko labāku tā vietā. Ja darbs piegriezies, ja dzīves vieta piegriezusies, ja piegriezies kāds darbinieks vai darba devējs, ja līdz kaklam ir kāda nodarbe vai lieta, tad šodien ir ļoti laba diena, lai no tā atbrīvotos. Tas pacels vibrācijās.

Šodien ir vērts mazliet parevidēt savus dzīvi, savus skapjus, varbūt kāds no skeletiem jau galīgi vairs neuzrunā un nav vairs tik mīļš un tuvs kā agrāk. Šodien laba diena, lai pārvērtētu lietas. Lai uz dzīvi paskatītos no nulles punkta un izsvērtu – vai tas tiešām mums ir vajadzīgs un noderīgs, varbūt to lietu, vietu, vai notikumu sen jau gaida skuju taka.

Es šodien pa skuju taku palaidīšu visu šo sistēmu ar visiem sātanistiem priekšgalā, visus šos mākslīgos vīrusus, maskas un melus. Visus, kas iesaistīti melu afērās un melos, kurus mums pasniedz kā patiesību jau simtiem gadu. Es atsakos no sātana piedāvātās realitātes, es atsakos jebkādā veidā atbalstīt šo sistēmu. Es laižu pa skuju taku visus masu mēdijus, bankas un banku sistēmu, izglītības un medicīnas sistēmu, aizsardzības sistēmu un kontroles sistēmu. Es laižu pa skuju taku visu likumdošanu un visus cilvēku uzrakstītos likumus. Es dziļi paklanos tā visa priekšā, saku lielu paldies un to, ka man to visu vairs nevajag. Es izvēlos būt pašpietiekams, es izvēlos kārtot attiecības ar cilvēkiem pa tiešo, nevis ar policijas vai tiesu palīdzību. Es izvēlos mijiedarboties ar kosmosa likumiem, likteni un Dievu bez starpniekiem. Es izvēlos but brīvs, pašpietiekams, pilnvērtīgs Cilvēks. Es esmu neredzamā Dieva redzamā forma. Es novēlu arī visiem Jums un visiem visiem cilvēkiem šodien atbrīvoties no pilnīgi visa, kas jums sen vairs nav vajadzīgs. Es novēlu ieraudzīt visu to, kas nav vairs vajadzīgs un palaist pa skuju taku pie kādas jautras un skanīgas melodijas. Atbrīvosimies no visiem krāmiem, skeleteim, no savām bailēm un šaubām ar prieku. Ar prieku, vieglumu un pacilātības sajūtu, jo beidzot esam saņēmušies to izdarīt un mums tas viennozīmīgi izdosies.

Un skatāmies pasaulē – šodien varētu būt interesanta diena, torņi bruks un galvas ripos. Ko no tā visa mēs redzēsim un kas būs aizkulisēs ar laiku sapratīsim.

Lai jauka un gaiša diena!

Priekā Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 5 =