22.Februāris – 12 Chikchan

Divpadsmitā diena laika vilnī.

Chikchan ir enerģija, kura spēj iedziļināties sīkumos un detaļās. Tā spēj izanalizēt un izpētīt lietas līdz to būtībai, līdz pašai saknei. Palikt visu zem mikroskopa, sadalīt atomos un izprast procesu būtību.

Vakardienas Kan enerģija mūs veda pie atklāsmēm, pie tā – kas mums sagādā prieku. Modināja mūsos gribu uzsākt un iedzīvināt ko jaunu. Tad šodienas enerģija mums ir tam, lai mēs šīs atklāsmes, šos apskaidrības mirkļus, šo iedvesmu iedzīvinātu savā dzīvē caur detalizētu izpēti. Taču var būt arī tā, ka vakardien uzpeldēja vēl tās tēmas, kuras nav jāspodrina un nav jāpatur savā dzīvē. Tādā gadījumā mums tās ir jāizpēta, lai saprastu, ka pienācis laiks no tām šķirties. Jebkurā gadījumā šodien varam skrupulozi un detalizēti kaut ko izpētīt un izprast. Kas tas ir – lai paliek mūsu katra ziņā…

Svarīgi ir tas, ka saprotam, ko gribam un ar to arī šodien operējam. Svarīgi ir apzināties – kas tad ir tas, ko gribam savā dzīvē vadoties pēc pēdējo vienpadsmit dienu notikumiem. Un šodien šo tēmu, kuru gribam, ir vēlams papētīt, sajust un izzināt.

Lai mums visiem izdodas 🙂Rītdiena jau rādīs no kā mums jāatbrīvojās, lai paceltos jaunā līmenī, jaunā kvalitātē.

Tad jau redzēs – kas un kā būs.

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 8 =