21.februāris – 11 Kan

Vienpadsmitā diena laika vilnī. Diena, kad vilnis lūzt – sāk velties un putoties.

Šī diena ir tā diena, kad dienu enerģija nostājas pretēji šī viļņa iniciātoram, šī viļna pirmajai dienai.

Pirmā dienā bija Ix enerģija. Tā ir Ziemeļu enerģija – kura paceļ visu jaunā kvalitāte caur berzi , caur slīpēšanu un pulēšanu. Tātad galvenā viļņa tēma bija berzt, pucēt un pulēt pašiem sevi, celt jaunā kvalitātē savu idividualitāti, savu unikālitāti, savu dievišķumu.

Taču šodien iestājas enerģija, kura ir diametrāli pretēja pirmās dienas enerģijai un šajā vilni tā ir Kan enerģija. Tā ir priecāšanās, spēlēšanās, smiešanās, nepieķeršanās, vieglums it visā.

Aktivizēt šo enerģiju – tā ir spēja būt elastīgiem un pārslēgt sevī aktīvās programmas. Ja visu vilni uztvērām visu nopietni, ar smagumiņu, ar vēlmi pilnveidot un noslīpēt līdz milimetru desmitdaļām, vai pat simtdaļām. Kad redzējām katru skabargu, nemaz nerunājot par balķiem acīs. Tad no šodienas līdz viļna beigām ir jāpalaiž vaļā šī programma un jāsāk priecāties par to, ko esam paveikuši iepriekšējās desmit dienās. Un ja tā atskatās – tad visu vilni šķita, vajag vairāk, vajag labāk, visu vajag perfektāk. Un tā arī bija viļna programma.

Taču šobrīd ir jāatskatās un jāsaprot, ka paveikts ir ļoti daudz. Diesmit dienās esam sasnieguši lielus rezultātus, tie vēl nav redzami, taču mēs jau jūtam, ka esam pilnīgi citi cilvēki, kas bijām viļņa sakumā. Tāpēc šodien jāpriecājas par to, ko esam paveikuši, jāatlaiž vēlme visu spodrināt un pulēt. Tagad vienkārši jāiesmej par to – kā gājis, ko darījām, kā tas izskatījās no malas. Jāuztaisa no savas dzīves komēdija, kur varam pasmieties par sevi, par to – cik nopietni bijām un cik visu nopietni uztvērām. Šodien ir jāizbauda prieks un gandarījums, tas ir kā uzlikt odziņu tortei.

Desmit dienas taisījām perfektu torti un šodien uz tortes uzmetam ķirsi kā pagadās, lai tas iekristu īstajā vietā. Lai ir par ko pasmieties. Tikai tā mēs varam šo vilni noslēgt pilnvērtīgi un tikai tā mēs spēsim pārslēgties un saprast jau rīt, vai parīt – ka vāze, kuru tik cītīgi pulējām visu vilni, patiesībā ir jāizmet miskastē un ka pie mums paliks pieredze, paplašināta apziņa, pacietība, uzcītība, netlaidība. A tas – ko nopulējām, ir nevajadzīgs štruts, vecs krāms, kurš nemaz neiederās mūsu dzīvē. Jo pats svarīgākais bija caur jebkuru procesu šajā vilnī pacelt sevi jaunā kvalitātē! Cik izdarījām- tik izdarījām. Šo dienu atlaižam un izbaudām. Ja spēsim palaist, ja spēsim šodien ļauties un baudīt, tad nonāksim pie atklāsmēm, kuras mūs vedīs uz priekšu, tās palīdzēs saprast ko tad gribam, lai jau rīt varētu savu gribu ielikt savā nodomā caur to, ka veicam kādas lietas, vai procesus, vai sevis detalizētu izpēti. Bet par to, kas būs rīt, domāsim rīt.

Šodien apsveicam sevi ar paveikto, ļaujamies procesiem, kas šodien notiek un paļaujamies – ka viss notiek mūsu augstākajam labumam. Ja uztversim viegli šo dienu, ar smaidu, tad Kan enerģija mūsos atjaunos enerģijas rezerves, palīdzēs reģenerēties ķermenim un uzlādēties vismaz nākamajām četrām dienām.

Mums katru dienu jābūt enerģijas plūsmā, laika upē, lai upes enerģija varētu mūs pacelt kā Tēvs bērnībā bēnu ceļ sev virs galvas un mēs varētu izplest rokas un lidot pretīm saulei, pretīm savai dzīvei, savam skaistajam liktenim, kuru radām caur katru darbību, caur katru domu un izpausto emociju. Ja darām to apzināti, tad šis process dod vislielāko kaifu, kāds uz zemes vai pat visā kosmosā pastāv, tas ir kaifs no tā – ka Tu redzi kā Tevis radītie nodomi ir kosmosa vai dieva pilnveidoti un manifestējas Tavā acu priekšā. Tu sāc redzēt – kā Tavs liktens ceļš pa kuru ej – tavā acu priekša bruģējās izvēlētajā virzienā. Kā gar ceļa malām parādās skaista koku aleja, ceļš top tīrs un gluds.

Kad radi apzināti – tad vairs nav jāiet pa dubļiem un jāsabrien savi apavi un drēbes, izņemot tās reizes, kad no tā jāgūst kāda vērtīga mācība. Kad radi apzināti, tad redzi katru savu domu kā tā manifestējusies un saproti, cik radošs ir dievs, cik radoši viņš pieiet šim kopradīšanas procesam un ka tur ar humorizjūtu viss ir kārtībā.Novēlu mums visiem tādu radošumu un tādu humorizjūtu, kāda ir Debesīm, Dievam un mūsu Eņģeļiem.

Paldies viņiem:)

Lai izdevusies diena un viss viļņa iznākums.

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 5 =