20.Februāris – 10 Akbal

Esam tikuši līdz demistajai dienai šajā vilnī.

10 – Tas ir statuss, rezultāts, karjera, laulība.

Akbal ir Rietumu enerģija, to var saukt par sirdsbalsi, intuīciju dziļām sajūtām. Tas ir arī kaut kas apslēpts un neredzams, tie ir arī musu sapņi gan nomodā, gan guļot. Tā ir ielūkošanās smalkajā pasaulē, kura ir tikai jūtama vai redzama tiem, kas ir gaišredzīgi. Šī enerģija mūs ved pa vistaisnāko ceļu pie Dieva. Tas ir kā pilnīgā tumsā iet caur mežu uz mājām. Neko neredzi, neko nesaproti – ir tikai sajūtas, kuras kaut kur ved, nevar pieslēgt ne prātu, ne redzi, ne smadzenes.

Viss balstās tikai uz sajūtām un tad ir divi varianti:Ja mūsos ir daudz bailes, tad tās manifestēsies nepārtraukti un mēs drīzāk sajuksim prātā, kā kaut kur nonāksim līdz rīta gaismai. Taču ir arī intuīcija, kura mūs var aizvest tur, kur vajag, bet tikai tad, ja prāts apklust un bailes dabūn prom.

Man šī enerģija, tieši šodienas enerģija, asociējās arī ar ” Deep State” vai neredzamo valdību. Tā ir nevienam plaši nezināma organizācija, kuras saknes iestiepjās visās valdībās pasaulē, visās korporacijās, visās bankās, mēdijos, visur – kur var gūt ietekmi pār cilvēkiem. Protams, galvenokārt tie ir mēdiji, politika un finanses. Par šo tēmu laikam domāju jo šodien un vakar jutu, ka ir ciešs saslēgums. Ir sajūta, ka zeme ir atkal ietīta mākonī, kuru rada izsmidzinātā ķīmija kopā ar mobilo telefonu bāzes stacijām . Raidītāji šis daļiņas iešūpina vajadzīgajā frekvencē un rada specīgu lauku. Vakar nevarēju ne pameditēt, ne šonakt pagulēt. Sapņos tikai murgi, ļoti nesakarīgi haotiski sapņi, atkal tirpa rokas. Tas turpinot vakardienas tēmu. Man škiet ka sapratu, kāpec nedēļu bija pauzīte, jo šai slepenai valdībai jācinās ar Teksasiešiem. Visas lidmašiīnas bija tur, lai radītu anomālu ziemu Teksasā. Kad tur sniega vētras plosās jau nedēļu, beidzot ir laiks atlidot arī pie mums.

Šī neredzamā ietekme par kuru tiek aktīvi noklusēts un informāciju, kura tiek intensīvi cenzēta jau divdesmit, trīsdemit gadu – ir šī pati akbal enerģija. Ta ir ietekme caur ēdienu, gaisu, raidītājiem un uztvērējiem. Un tas viss ir liels mehānisms un katra daļiņa ir tikai puzles gabaliņš no viena vesela plāna. 5g, citi jaudīgie raidītāj, mūsu viedierīces – ir viens plāna aspekts. Pārtikas piedevas veic citu ne mazāk svarīgu funkciju. Balto līniju ķīmiskais sastāvs veic citu funkciju. Sadzīves ķīmija citu svarīgu funkciju. Izglītības sistēma un sabiedrības programmas veic citu ne mazāk svarīgu funkciju. Mēdiji – citu, taču arī ļoti svarīgu funkciju. Medicīna un farmācija ieliek vēl vienu svarīgu puzles gabaliņu. Fake zinātne pieliek vēl vienu lielu puzles gabalu. Interneta vietnes, portāli, milzīgie apmeklētie tirgi un veikali – vēl vienu. Un tā katrā tēmā ir viņu saknes iestiepušās, lai pēc iespējas neredzamāk mūs ietekmētu un no mums varētu smelt enerģiju. Kamēr mēs neredzam šo ainu, mēs diezgan brīvprātīgi atdodam savu enerģiju un domājam, ka tas pat ir labi. Taču kad sākam ieraudzīt, tad pārstājam dot brīvprātīgi, tad sāk ņemt nost ar varu. Tad sāk apzināti apspiest, pastiprināti zombēt, jo nedod Dievs visi sāks mosties. Tā ir neredzama shēma – tā ir iespējama, jo ir izmainīta pamatinformācija visā sabiedrībā. Ir veiksmīgi iebarota ilūzija par to, kāda ir realitāte. Un šis saknes stiepjas kātrā mūsu dzīves tēmā, katrā tēmā – kas vieno mūs ar veco sociumu un sistēmu. Tāpēc visās šajās tēmās ir jāierauga patiesība un jāizravē šīs saknes, jāizmaina sava attieksme. Tikai tā mēs varam tikt no šī monstra vaļā.

Jā un interesenati, šodien pašsajūta ir labāka, bet savas domas sakopot ir pagrūti un uzrakstīt sakarīgu teikumu arī. Prāts ir tāds kā atslēgts no realitātes. Domas skrien, bet neaizķerās, galvā putra. Skatāmies, vērojam – kas notiek, gan jau kaut ko sapratīsim. Tiem – kas nezina – zemi miglo no lidmašīnām jau kopš sešdesmitajiem gadiem, viss pārējais, izņemot viedierīces, ir jau krietni senāk. Viedierīces jau zina – kad atnāca. Tās atnāca tad, kad sākas strauja cilvēku degradācija.

Un jā starpcitu – cilvēks nav evolucionējis no pērtiķa, pērtiķis ir radies no degradējuša cilvēka. Ja tagad cilvēkiem atņemtu visu civilizēto, tad jau tagad daudzi uzvestos kā pērtiķi bez saviem telefoniem un fast food.

Paldies, ka lasījāt šo īso, mazliet nesakarīgo teikumu salikumu 🙂

Līdz rītam 🙂

Tad varbūt taps kas sakarīgāks.

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − eight =