19.februāris – 9 Ik

Šodien devītā diena 13 dienu vilnī.

Šī ir mūsu dieviškuma un sievietes virsotnes diena. Šodien aktīva ir Ik enerģija. Ik ir Ziemeļu enerģija un tas nozīmē to, ka mums šodien jāļaujās plūsmai un jāreaģē uz šķēršļiem, lai apietu tos un nonāktu līdz savam mērķim.

Šī diena mums mācīs paļauties. Tā būs kā braukt ar buru laivu, kurai saplīsusi stūre. Kur vējš pūtīs – tur brauksim un tikai mums izlemt to, vai būsim šīs situācijas upuri vai paļausimies uz Dievu, ka tas notiek tāpēc, lai mēs paveiktu to, kas mums kā dievišķām būtnēm jāpavaiec šai dienā.

Vienmēr mums ir izvēle un viss ir atkarīgs no tās.

Mums šodien piedāvās izvēlēties upura lomu vai radītāja lomu. Ko mēs katrs izvēlēsimies – ir atkarīgs no visām šīs dienas piedāvātajām izvēlēm un līdz vakaram jau būs skaidrs, vai esam upuri vai radītāji. Mēs varam pieņemt notiekošo vai nepieņemt – tas šodien nemainīs enerģijas plūsmu. Pieņemot un reaģējot kā radītāji -mēs sasniegsim to, ko vēlamies. Nepieņemot mēs visticamāk sasniegsim savas bailes, vainas apziņu un upura lomu. Un visticamāk – mūsu buru laivai saplīsīs arī buras un kuģa masts izsitīs caurumu kuģa korpusā, ja daudz pretosimies un neļausimies plūsmai.

Mums ir jānonāk šajā laika upē tur, kur esam pelnījuši nonākt, mums jānonāk tur – kur Dievs mūs grib aizvest. Tāpēc šodien jāļaujās, jāpaļaujās un jāpalīdz Dievam mūs nogādāt tur, kur mūs vide nes.Vide, notikumi, šķērsļi padarīs savu darbu. Mums tikai jāvēro un jāpiesledzās – kad tas patiešām vajadzīgs.

Būsim mēs paši.

Paļausimies uz Dievu un apzināsimies sevī radītājus. Viss notiek tam, lai mēs sasniegtu to, uz ko mēs ejam kā Dievišķas, kosmiskas, gaismas būtnes.

Lai notiek labākais, kas var notikt, pa visvieglāko, visātrāko un vispatīkamāko ceļu.

Lai top:)

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + 2 =